ליסה משתוללת בסאטון, אומרת לה את המטורפת

על הפרק הזה של עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילסא רינה אירוע ורד מקבל תפנית, ומוכיח שרינה *עדיין* לא נגמרה סאטון משפיל אותה הלאה צפו במה שקורה בשידור חי. איך סאטון מנסה להתחמק מהזעם, ועושה אריקה להישאר פיכח מספיק כדי לראות את הקרב הזה מתפרק?

רינה נרגשת להכריז שהורד החדש שלה מוכן סוף סוף להיחשף, והיא מבינה איזו דרך טובה יותר מאשר להתנסות באירוע אחר הצהריים עם הנשים. כלומר, אלה שאינם בבידוד מ-COVID. קייל, גָבִישׁו דיאנה כולם בהסגר, אבל רינה מתכוונת לטעימה זו מכיוון שהייתה דרך ארוכה כל כך להביא את היין לנקודה זו.

זה נחמד לדעת שקייל היא לא עקרת הבית היחידה עם כלבים שלא מתנהגים בצורה לא נכונה: ראה את סאטון. הגור של סאטון חופר את הגינון, וסאטון פשוט צוחק על זה. היא פשוט כל כך שמחה שיש לה בית מלא שוב אחרי שבילתה את חג המולד לבד עם COVID. מכיוון שילדיו של סאטון היו באיטליה עם אביהם במהלך חג המולד, הם בבית עכשיו כדי להתעדכן עם אמם, וכמובן, כדי ללמוד איך להכין סלט עוף מרושע (הסוד הוא המון מאיו).

גרסל ו דורית יוצאים לכמה משקאות, וברור שהם התגברו על לא מעט מכשולים כדי להביא את מערכת היחסים שלהם למקום שבו היא נמצאת עכשיו. דורית התנצלה על כך שכינתה את גרסל בריון, ועכשיו יש להם דף נקי. גרסל מדברת על איך היא עושה את קריאת האודיו שלה בספר שלה, וזה קצת מפחיד, במיוחד מכיוון שהיא חולקת סיפורים בספרה שהיא מעולם לא דיברה עליהם… כולל הניסיון שלה עם ביל קוסבי שהיה "מפחיד".

גרסל שואל את דורית על כך של PK נסיעה לתחנה לאחר פחד נהיגה בשכרות. דורית משתפת ש-PK התערערה, אבל לא הוגשו כתבי אישום וגרסלה אפילו קרא ש-PK נסע הביתה מהשוטרים! לאחר מכן הנושא עובר לאריקה ו שֶׁלָה שְׁתִיָה. גרסל מספרת לדורית שאריקה נפלה וחבטה בראשה לאחר המסיבה של דיאנה, ולכן, אריקה באמת צריכה להבין את הבחירות שלה.

אם כבר מדברים על בחירות, גרסל ממלא את דורית כיצד אריקה בעצם אמרה לגרסלה שלהיות חבר של סאטון זו בחירה גרועה. אריקה אמרה שסאטון הוא "אחריות", דבר מעניין לומר לגארסל, שהוא חבר טוב מאוד של סאטון.

הבית של אריקה שוקק המנהל הקריאטיבי, היחצן והעוזרת שלה (#itsexpensivetobeme), וכולם פשוט התלהבו מהקו השיער החדש של אריקה. דייטים באים, ואריקה חוזרת ומדגישה שהיא פשוט מנסה להשיג איזה "ד*ק טוב", למרות שאנשים הציעו לה לקבוע לה דייטים. אריקה טוענת שהיא לא תהיה חברה טובה עכשיו, אז היא פשוט רוצה לישון. בנוסף, היא החליטה שהיא רוצה להיות דומינטריקס במשרה חלקית, אז יש את זה.

אריקה משתפת שבמהלך רגע אינטימי, היה לה רעיון להיות דומינטריקס "יוקרתי" שהחליטה לקרוא לחברה שלה "צינוק הבלגן היפה". אריקה טוענת שהיא מכירה גברים עשירים זקנים ונרקיסיסטים יותר טוב מכל אחד אז זה יתאים לה בצורה מושלמת. מניח שהיא צריכה להרוויח כסף איכשהו, איכשהו.

ארוחת צהריים מפתיעה יוצאת לדרך: רינה וסאטון. אפשר היה לחשוב שהשניים האלה לעולם לא יוכלו לבלות ולאכול צ'יפס אחרי הארוחה WWHL תקלה, אבל הנה הם היום, צוחקים יחד. עם זאת, זה לא אומר שרינה לא עושה חפירות מיותרות בסאטון. רינה ישר אומרת לסאטון שיש פעמים שהיא "מכעיסת" ושהיא "רוצה לחנוק" אותה, אבל הם המשיכו הלאה, למרות שרינה נהנית לענות את סאטון מדי פעם. סאטון משווה את רינה לגרינץ'. השוואה מעניינת בלשון המעטה…

זה יום מסיבת ורד רינה! שיר מתגלגל וסאטון מגיע לובשת ג'ינס בשעווה – אל תלך שולל, הפעם לא יהיו מכנסי עור מכוערים. אריקה מבקשת קצת תה קמומיל למרות ששרי מציעה שהטקילה תחמם אותה. הארי המלין נותן באופן אישי את התה של אריקה וקורא לביתו "מבורך פתאום בבנות יפות". אוי לבנות שלו – LOL.

יש חילופי דברים מביכים בנוגע ליכולות המציצה של רינה (למקרה שתהיתם, הארי המלין אומר שהיא 10 בסולם של 1-5… עיניים), ואז אריקה מעלה את הפרעת האכילה של קריסטל. היא תוהה מדוע קריסטל עדיין לא פנתה לעזרה מקצועית, ודורית משתפת שקריסטל אמרה לה שהיא מקיאה כל יום. אלו חדשות לקבוצה, ורינה לא מאמינה שקריל מדבר על זה באינסטגרם. סאטון קופץ פנימה ותוהה אם אולי קריסטל מקבל עזרה… ואולי כולם צריכים להישאר מחוץ לעניינים של קריסטל אם היא לא שם כדי להסביר/להגן על עצמה. Touché.

רינה מאמינה שהיא מעמידה את עצמה במצב פגיע בכך שהנשים האלה מנסות את היין שלה, אבל כנראה שהן נהנות מאוד מהטעימה, מכיוון שאף אחד לא יורק את הוורד והן זוכות לקלוי. הם מגיעים לקונצנזוס שהורד הוא שלמות, ואז גרסל קופץ פנימה, תוהה אם הם הולכים להאכיל כאן מישהו.

בארוחת הצהריים, דורית אומרת, "תקשיבי, ג'י יש לי חבר והוא אוהב אותך". G? דורית מנסה לארגן את גרסל עם גבר שמנסה לצאת איתה זמן מה ואריקה קוראת לזה משעמם. שוב, היא משתפת יתר על המידה בכך שהיא מקבלת שירות מספר פעמים, וכולם נקרעים אם הם צריכים להגיד לאריקה לקרר את זה עם האלכוהול, במיוחד אחרי השיח שהיא נתנה על ערבוב תרופות ואלכוהול.

כשהנשים עוברות לאזור חיצוני אחר בביתה של רינה (למה אנחנו אף פעם לא רואים את הפנים?!), גרסל קורא לאריקה לשוחח. אוהב את זה כשאריקה שואלת על מה, גרסל קובעת שאריקה צריכה פשוט לבוא אליה ולגלות. מדהים. גרסל מקבלת את זה מיד ומודיעה לאריקה שזה הפיל אותה כשהיא כינתה את סאטון "אחריות". אריקה מאמינה שגרסל לא צריך להיצמד לסאטון. גרסל מציעה להם להזמין את סאטון לשיחה הזו, אבל אריקה לא רוצה שהיא תיכנס. אריקה לא יכולה להבין כמה רפיון היא חותכת עבור סאטון ומאמינה שגרסל לא תתקשה להגן עליה כמו שהיא עושה לסאטון. אריקה טוענת שהיא לא עשתה דבר לגארסל, ובכל זאת, גרסל ממשיכה להיות שיפוטית כלפיה.

כשהם מצטרפים שוב לשאר הקבוצה, סאטון לא מבזבז זמן וישר אומר לאריקה שהיא לא אוהבת שקוראים לה "אחריות". אריקה לא נסוגה ואומרת לסאטון שגרסל תמיד חייבת לנקות ולתמוך/להגן עליה. גרסל תוהה למה להיות חבר נאמן זה דבר רע, ואריקה מבהירה שסאטון הולך לציצי, וסאטון מנסה "להביך ולפגוע" באנשים.

רינה קופצת פנימה ומזכירה לסאטון שהיא התכוונה לפגוע בה ובהארי כשהיא המשיכה WWHL. רגע – למה אנחנו חוזרים אחורה בזמן ומכים בסוס מת?! והאם רינה לא אמרה בארוחת צהריים עם סאטון שהם המשיכו הלאה? כמו כן, זה כל כך מעניין שכאשר רינה קופצת כדי להגן על אריקה, זה בסדר, אבל כשגרסל עושה את זה עבור סאטון זו אחריות.

לא בטוח שרינה נפגעת מכך שסאטון פוצץ את המקום שלה בטלוויזיה בשידור חי, אבל אני מאמין שהיא מתביישת להיקרא למען האמת (שלום, קבלות!). סאטון מזכיר לרינה ש"את מאוד מצחיקה כי ארוחת הצהריים שלנו התנהלה אחרת לגמרי". סאטון רומזת שהיא ידעה שרינה תפעל אחרת כשיהיה לה קהל, ועדיף שתאמין שרינה מקיימת את זה.

סאטון אומר לרינה, "אני לא יכול לעזור לך לסלוח לי," ורינה לועגת למבטא של סאטון. רינה מודה שהיא התרוצצה ודיברה שטויות על סאטון ומצהירה שהיא רצתה "לגרור" את סאטון בגלל מה שעשתה לה ולמשפחתה. לאחר מכן רינה מאבדת את זה לחלוטין ומשמיעה בפני סאטון, "תזדיין לך. צא מביתי. אם אתה הולך לדבר ככה, פשוט תעזוב. בוא אחרי כמה שאתה רוצה, אבל אל תגדל את הילדים שלי או את בעלי. אם תבוא בשביל בעלי והילדים שלי, אני אקצר אותך." אריקה אוהבת את חילופי הדברים האלה, וסאטון מתנצל שוב על כך ש"השפיל" את רינה. זהו מקרה טיפוסי של הקרנה עבור רינה, והערה לעצמי, ברור, רינה ורד עושה אותך מטורף!

מה המחשבות שלך על פרק RHOBH?

קישור מקור