ליסה רינה אומרת שהסצנה של סאטון נערכה על רקע תגובה נגדית

קרדיט: טומי גרסיה/בראבו

בפרק האחרון של עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס, דיאנה ג'נקינס ו סאטון סטראקה מעורב בהתכתשות מילולית מזעזעת ב גרסל בובמסיבת יום ההולדת של. באותה תקופה, סאטון כינה את דיאנה "אמא-זדינית" ו"חסרת נשמה".

ליסה רינה, שלא יכלה להשתתף במסיבה, התבשרה על הקטטה על ידי דיאנה עצמה, במהלך סצנה של אחד על אחד. בפרק הבא, בארוחת צהריים מתוחה, ליסה קראה לסאטון על העלבונות – זה עורר את זעמם של מעריצים רבים, שהרגישו שסאטון חסר אשמה.

על פי קריפטיקה צִיוּץ מליסה, חלק מהסיפור נערך החוצה.

"צילמתי סצנת ארוחת בוקר מקסימה עם סאטון שבה היא מילאה אותי על מה שקרה במסיבה של גרסל", כתבה השחקנית ב-13 ביולי. "חבל שהם לא משדרים את זה כדי שנוכל לראות את שני הצדדים של הסיפור. ”

ליסה הבהירה בהערות: "לא הייתי במסיבה של גרסל אז אני יכולה להמשיך רק על מה שאמרו לי, אבל הסיפורים שדיאנה וסאטון סיפרו לי היו שונים לגמרי. כמו לראות שני סרטים שונים".

מה בדיוק נאמר לליסה בארוחת הבוקר עם סאטון? האם סאטון שכחה להזכיר את עלבונותיה השנויים במחלוקת? האם זו הסיבה שליסה הרגישה צורך להתעמת איתה בארוחת הצהריים? בשלב זה, זה הניחוש הטוב ביותר של כל אחד.

רוב חברי השחקנים מהססים לחשוף 'עריכה', אלא אם כן הקטעים הבלתי נראים חשובים לסיפור. אולי הסצנה הנסתרת תסביר את מעשיה של ליסה בארוחת הצהריים. או אולי משהו גדול יותר קורה.

אנחנו חיים בעידן, כך נראה, שבו כוכבי ריאליטי חייבים להגן על כל אחד ממעשיהם. 'עקרות בית' רבות חוששות מהשונאים, שמתאספים יחד עם קלשונים בטוויטר, מוכנים לתקוף כל חבר לצוות שטועה.

האם ליסה בונה את התיק שלה?

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור