ליסה רינה, אריקה ג'יין ודיאנה משתתפות בקונצרט

קרדיט: טומי גרסיה/בראבו

אחרי חומר הנפץ עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס מפגש עונה 12, המתיחות בין צוות השחקנים בשיא של כל הזמנים.

Fox Force Five כבר לא מתקשר, יש עדיין חקירה מתמשכת של הרובוטים שתקפו Garcelle Beauvais' בֵּן ג'קס, ליסה רינה ו קתי הילטון עדיין בגרונו של זה, ו אריקה ג'יין לכאורה עדיין מעורר מהומה על עגילי היהלומים האלה.

עם זאת, נראה כאילו כמה חברויות עדיין שלמות. תמונות חדשות חושפות שהכל מטורף בין ליסה, אריקה והתלמיד הראשון דיאנה ג'נקינס.

השלישייה, יחד עם בעלה של ליסה, לְהָצִיק המליןוהארוס של דיאנה, אשר מונרוהשתתף בגמר אֲדוֹנִי אלטון ג'ון הופעה משותפת באצטדיון דודג'ר בלוס אנג'לס.

לאחר שדיאנה פרסמה את התמונה של הקבוצה באינסטגרם, ליסה הגיבה, "איזה לילה!!!!!!" אריקה הסכימה וכתבה, "זמן נהדר כזה!!!"

עָמִית RHOBH כוכב קריסטל קונג-מינקוף אהבתי גם את התמונה.

לא היו אישורים לגבי מי יחזור RHOBH עונה 13, אבל נשמעות שמועות שליסה, אריקה ודיאנה הן מאלה שראשיהן פוטנציאליים על אבן החיתוך.

זה לא מונע מליסה ליהנות. מייסדת רינה ביוטי פרסמה סרטון שלה רוקדת ושרה בהופעה. הצטרפו אליה שחקנים הוליוודים ניל פטריק האריס ובעלה, דוד בורטקהשישבו באותו מדור.

זה לא צריך להתפלא שהחברים לקאסט יהיו במצב רוח מדהים בהופעה, בהתחשב שדיאנה קרובה מאוד לאלטון ובעלה, דיוויד פרניששהיה גם בקרבת מקום RHOBH בנות בזמן שהוא "הפציץ" את אחת התמונות שלהן.

לפני דיאנה RHOBH הבכורה, אלטון ודיוויד שלחו לה סרטון תוך שבח ומחא כפיים על שהצטרפה לתוכנית ואיחלו לה בהצלחה. לאחר מכן שיתפה דיאנה את איחולי הטוב עם העוקבים שלה באינסטגרם.

ליסה גם טוענת שהיא קרובה לזמרת המפורסמת, ופרסמה בעבר ברשתות החברתיות בשנת 2021, "הלכנו למסיבה המופלאה של אלטון ג'ון האוסקר במשך שנים. אני זוכר שהלכתי ב-2006 בזמן שעשיתי @DWTS ורקדתי כל הלילה."

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס כרגע לוקח "הפסקה" עד 2023 ויתחיל לצלם את העונה החדשה זמן קצר לאחר מכן, על פי אנדי כּוֹהֵן.קישור מקור