ליסה רינה גוון דירוגי RHODubai, זוכה לכינוי "אשפה"

ליסה רינה עורר ריב עם קרוליין ברוקס וה עקרות בית אמיתיות של דובאי צוות שחקנים, כולל שאנל אייאן ו לסה מילאנו, כשהיא הציעה שהמופע שלהם מעורר גזעים. וכפי שראו מעריצי המדיה החברתית בימים שחלפו מאז, הריב ביניהם עדיין בעיצומו.

בסדרת פוסטים ששותפו לסטורי שלה באינסטגרם, ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חבר השחקנים הציע כמה עצות מפוקפקות לקרוליין לפני שצחקה על הרייטינג בסדרה שלה ועודדה את המעריצים והעוקבים שלה לצפות בתוכנית שהושקה לאחרונה מכיוון שקרוליין לא בזבזה זמן למחוא כפיים גם באינסטגרם וגם בטוויטר.

"עצתי אליך… אתה צריך להביא את סוג האנרגיה שהבאת לי זה עתה, להופעה שלך. לחיים!" ליסה כתבה בסיפור אינסטגרם ששותף ב-1 ביולי.

RHOBH ליסה רינה אומרת לקרוליין ברוקס להביא את הדרמה שלה ל-RHODubai

לאחר מכן היא אמרה ל RHODubai ללהקה היא "שלחה אהבה" כשהיא שיתפה מחדש סיפור ממעריץ, שציין כי הופעתה של ליסה על צפו בשידור חי מה קורה קיבל יותר צופים מאשר הפרקים האחרונים של התוכנית שלהם.

RHOBH ליסה רינה עושה כיף בדרוג נמוך ב-RHUDubai

בתגובה, קרוליין חלקה מחיאת כפיים ארוכה על הסיפור שלה.

"תקשיב לקופסת האשפה, אני חושב שאתה צריך להתמקד בקריירה ובסיפור שלך כי אתה לא כזה מעניין!" אמרה קרוליין. "בעוד שאתה מודאג לגבי מה שאנחנו עושים בדובאי, זה [Real Housewives of Beverly Hills] דלת מסתובבת עומדת לדחוף אותך החוצה. הזמן שלך כמעט נגמר. אתה משעמם וגס רוח! לא תעז לנסות לבוא בשביל [The Real Housewives of Atlanta] ו [The Real Housewives of Potomac] כי אתה יודע שהם היו מחסלים אותך מילולית! אז בחרת [RHODubai] במקום זאת. מהלך שגוי [Lisa Rinna]."

"תאמין לי כשאני אומר לך למרות מה שאתה רואה בתוכנית שלנו, אנחנו לא ה-1 או ה-2!!! זבל," היא הוסיפה.

RHODubai קרוליין ברוקס מגנה את ליסה רינה בתור טראש משעמם

בינתיים, בטוויטר, קרוליין שיתפה תגובה מפוקפקת נוספת לאחר שמעריצה הצביעה על הערצתה לאויבת הוותיקה של ליסה, ליסה ונדרפומפ.

"אנחנו אוהבים אותך [Caroline Brooks]! כאשר הצהרת [Lisa Vanderpump] היה האהוב עליך [RHOBH], ידעתי שאתה האחד!" המעריץ כתב.

"היא ליסה היחידה שחשובה לי בבוורלי הילס," קרוליין השיב.

RHODubai Caroline Brooks Shades Rinna with Lisa Vanderpump ציוץ

בסיפור נוסף ששותף במהלך הלוך ושוב, ליסה הציעה פוסט פרסומי לתוכנית של קרוליין.

"צפו ב"עקרות בית אמיתיות מדובאי" ב-21:00 [Bravo]", היא כתבה תמונה של שחקנים, והציעה שהגברות זקוקות לעזרתה.

RHOBH ליסה רינה מקדמת את RHODubai בתוך פיוד של קרוליין ברוקס

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo, ואחריה עקרות הבית האמיתיות של דובאי עונה ראשונה ב-9/8c.קישור מקור