ליסה רינה חוזרת ב-LVP, מגלה מתי היא עזבה את RHOBH

ליסה רינה מגיב לציוץ "דינג דונג". ליסה ונדרפומפ שיתפה עם עזיבתה את עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס.

ימים לאחר ש-Vanderpump הציע "המכשפה מתה", רינה פתחה את החלטתה לעזוב את הסדרה, הגיבה ל אנדי כהןההצעה של היא ב"הפסקה", ושיתפה פרטים על "קמפיין הכפשה" לכאורה מאחורי הקלעים שמטרתו להגן על אויבה העונה 12, קתי הילטון.

"זה מה שכולם אמרו כשהיא עזבה את התוכנית", אמרה רינה על הפוסט של Vanderpump במהלך ראיון ב-13 בינואר עם רֵאָיוֹן מגזין.

כשהיא ממשיכה מ RHOBH אחרי שמונה עונות, רינה מרגישה "הרבה דברים".

"היתה לי שנה קשה… אני תמיד יכול לחזור ולטפל במשהו. אבל משהו הגיע ליקום עקרות הבית בגלל מה שקורה בעולם, וזה בא לידי ביטוי באופן שבו המעריצים מגיבים לעולם עקרות הבית", אמרה על עונה 12. "ואני פשוט חושבת שזה לא בריא. זה לא עבד לי. זה לא היה מתאים לי".

למעשה, בעוד רינה חיכתה עד מוקדם יותר החודש כדי להכריז על יציאתה, היא למעשה פרשה לאחר שצילמה את מפגש עונה 12 בספטמבר האחרון.

"עזבתי, באמת, מיד אחרי המפגש. אנשים לא יודעים את זה. אבל הודעתי לכולם מיד אחרי המפגש שאני הולכת להמשיך הלאה, זה הולך להיות זה", היא שיתפה, והמשיכה לסגור את השמועות על חזרה פוטנציאלית.

"הגיע הזמן להפסקה. לא הפסקה, אני לא נכנס להפסקה. אתה לא מכניס אותי להפסקה. אני הולכת להתראות," היא הכריזה.

לפי רינה, היא "שנאה" את עונה 12 "מהרבה סיבות".

"אמא שלי מתה, כולנו יודעים את זה. אבל זו לא הסיבה הכי גדולה. הסיפור פשוט לא סופר בצורה דו-צדדית כמו שהייתי רוצה", הסבירה. "כולנו יודעים שיש להם את הכוח בעריכה. אין לך כוח בעריכה בכלל… אם הייתי יכול לספר את הסיפור שלי כמו שהוא באמת, באמת, באמת קורה, זה יהיה מדהים, לא?"

במהלך העונה, רינה הציגה טענות מזעזעות שקתי העלתה נגד אחות קייל ריצ'רדס בתוך ההתמוטטות שלה באספן. ובעוד היא מתעקשת שהיא הייתה כנה לגבי ההתלהמות מחוץ למצלמה, רבים כינו אותה בתור הבחור הרע על כך שהתכנסה בין האחיות.

"זה היה מצער שלא היו מצלמות באספן", ציינה. "כרגע, לא חשבתי להפעיל את התזכירים הקוליים שלי. כשמישהו עובר התמוטטות גרעינית, אתה לא חושב, 'אה, אני צריך לצלם את זה'. כשניסית להציל מישהו ולהוציא מישהו ממועדון כי הוא פגע בעצמו, אתה חושב, 'מה לעזאזל אני עושה? אני מתקשר למשטרה? אני לא יודע מה לעשות'".

למרות שרינה הרגישה שקתי היא הנבל האמיתי של העונה, זה היה היא ו אריקה ג'יין שספגו את נטל התגובה על הדיווחים שלהם על ההתפרצות שלה. וכפי שרינה הסבירה, זה נובע מהתנהגותו של עובד בראבו.

"אני הולך לדרוך בקלילות רבה. אבל אני חושב שאנשים מסוימים היו מעורבים שיכולים אולי להשקיט את הסיפור, יכולים לגרום לדברים מסוימים להיעלם. רמה אחרת של דברים ירדה כדי לוודא שהאדם הזה מוגן", היא חשפה. "יש מסע הכפשות שהתנהל נגדי באינטרנט. הכל היה מאוד מחושב. והיה אדם בשכר שעשה את זה".

רינה המשיכה ואמרה שלמרות שיש הרבה "דברים נהדרים" על קתי, ידוע שיש לה מזג.

"כאחותה [Kim Richards] אמר לה, 'רק אל תאבד את העשתונות שלך בתוכנית'. כולנו רוצים שיאהבו אותנו. אבל כשאתה הופך לחביב מעריצים ופתאום אנשים באמת אוהבים אותך, זה מאוד קשה לוותר על זה", הסבירה.

במבט לאחור על עונה 12, רינה אמרה שהיא לא מרגישה שהיא חייבת לאף אחד התנצלות – והבהירה שהיא לא לגמרי נגמרה סאטון סטראקההטענות של שילמה עבור הכרטיס שלה לגאלה של אלטון ג'ון.

"חשבתי על זה הרבה. כבר התנצלתי בפני סאטון במפגש המחודש… אבל לא עשיתי שום דבר מלבד לומר את האמת. וכשצרחתי על סאטון, התנצלתי ברגע הארוחה. ובביתי, הייתי שיכור אחרי טעימות היין. אלה לא תירוצים, הם פשוט כאלה. אני עדיין חושבת שזה ממש מבאס מה שהיא עשתה, מנסה לשים עלינו את עניין הכרטיסים הזה," ציינה רינה.

רינה גם אמרה שכשזה הגיע לעונה 12, היא לא הייתה "איומה יותר ממה" שהיא אי פעם הייתה.

"הרמתי את קולי לסאטון סטראקה פעמיים. עסקה ענקית… להדגיש את ההתנהגות שלי השנה כאיומה… כלומר, ראית אותי באמסטרדם?" היא תהתה.

גם במהלך הראיון, רינה אמרה שאחרי שהייתה פנים אל פנים עם קתי בטקס פרסי ה-People's Choice בדצמבר, היא החליטה לשחק נחמד.

"אמרתי, 'היי קתי, מה שלומך? אתה נראה נהדר.' וזה שבר את הקרח", היא חשפה.

"אני נותן לה הרבה קרדיט על שהופיעה למפגש המחודש, כי היא יכלה לרוץ כמו ליסה ונדרפומפ. אני מכבדת שהיא עמדה על מה שהיא רוצה שאנשים יאמינו", הוסיפה רינה.

קישור מקור