ליסה רינה של RHOBH חולקת קבלות על רקע דרמה של מסיבה של אלטון ג'ון, מטילה את סאטון בתור

ליסה רינה חולקת הוכחה לאחר פרק RHOBH בין דרמה גאלה

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

ליסה רינה סיפקה קבלות לגיבוי טענותיה סאטון סטראקה לא הזמין אותה למסיבת האוסקר של קרן אלטון ג'ון ב-2019 בסטורי באינסטגרם שלה בתוך הפרק החדש של יום רביעי של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס.

כשסאטון ניסתה להוכיח שהיא אחראית לליסה ו הארי המליןאת מושבה בגאלה הצדקה עטור הכוכבים על ידי קריאת דוא"ל בתא וידוי, שלכאורה הזכיר את התשלום שלה עבור הכרטיסים של בני הזוג, ליסה פנתה לעמוד המדיה החברתית שלה כדי לשתף אימיילים משלה.

לאחר שיתוף קליפ של טענותיו של סאטון אינסטגרםהעירה ליסה, באמצעות הכל על עקרות הבית האמיתיותשההתנהגות שלה הייתה "כל כך דביקה" ו"חסרת מעמדות" לפני שעודדה מעריצים "ללכת לתרום לקרן אלטון ג'ון" בתוך הדרמה שלהם.

RHOBH ליסה רינה טורחת על סאטון בתור דביק וחסר מעמדות בתוך פיוד המפלגה של אלטון ג'ון

לאחר מכן הופיעה ליסה בסטורי שלה, שם שיתפה הודעה מהיחצן של הארי, קרייג שניידרשחשף שבגלל סאטון, הארי וליסה נאבקו למצוא שולחן באירוע הקרוב.

"לידיעתך… התרשמתי שההזמנה הגיעה דרך משרדה של ג'יל, אבל לפי הרשימה למטה, הנחתי שטעיתי. עם זאת, הודות לסאטון, הם עכשיו שוקדים על זוג מושבים ביום ראשון:/ לא בטוח אם אתה כבר מודע, אבל יודיע לך איך הכל מתפתח", כתב קרייג.

ובתגובה, נציג קרן אלטון ג'ון קתרין קולפילד אישרה שסאטון כבר לא "לוקחת שולחן" לאירוע, והיא במקום זאת תשתתף כמסיבה של שלושה, שלא כללה את ליסה או הארי.

"קרייג הרגע שמעתי שהאישה שהזמינה במקור את ליסה והארי לשולחן שלה עכשיו כבר לא לוקחת שולחן, היא רק תופסת שלושה מושבים והם לא ברשימה שלה. רק רציתי להודיע ​​לך," ציינה קתרין. "ההזמנה הגיעה מסוטון סטראקה, היא התכוונה לקבל שולחן אבל כבר לא תרכוש. אני מנסה למצוא שני מושבים כשאנחנו בתפוסה. אני אפילו שואל את IMDb מכיוון שהם התעניינו בהם לתוכנית. המתנה."

RHOBH ליסה רינה מאשרת שסאטון סטראקה לא הזמין אותה למסיבת קרן אלטון ג'ון

בפוסט שני, ליסה שיתפה אימייל מקתרין בו אושר שהיא והארי הבטיחו מקומות באירוע לאחר שעשו עסקה עם IMDb כדי לקחת חלק בתוכנית.

"אנחנו נרגשים שליסה והארי מצטרפים אלינו לארוחת הצפייה ומשתתפים בתוכנית", כתבה קתרין.

והודעה נוספת במייל ציינה את האימייל כהוכחה לכך שהיא והארי היו אורחים "של צוות IMDb עקב השתתפותכם בסיקור המסיבה".

RHOBH LIsa Rinna מאשרת שהיא הוזמנה למסיבה של קרן אלטון ג'ון על ידי IMDb

במהלך הפרק האחרון של RHOBH, ליסה הטיחה את תעלוליו של סאטון כ"מביכים לארגון הצדקה. אתה יודע יותר טוב מזה."

"אני גם יודע מהי לשון הרע. ולא ביטלתי שולחן", התעקש סאטון.

"אתה מתכוון לתבוע אותי? ביטלת שולחן ברגע האחרון, לפי היחצן שלי, והוא אמר, 'אני מצטער. לך ולהארי אין יותר כרטיסים'" חשפה ליסה.

אבל סאטון לא התמודד עם כל זה וקבע, "אתה יודע שזה לא נכון."

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור