ליסה רינה חושדת בקשרים של חוקי Vanderpump לדרמה של RHOBH Bot

קרדיט: וינס פלורס/Startraksphoto

ליסה רינה נדמה שנדמה שיש כמה קשקושים מאחורי הקלעים.

אחרי שהיא, אריקה ג'ייןו דיאנה ג'נקינס הואשמו בפוטנציאל לשכור בוטים כדי לרדוף אחרי הבן בן ה-14 שלהם עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כוכב משותף, גרסל בובלקחה ליסה לסטורי שלה באינסטגרם, שם היא לכאורה רמזה שאחד ממפיקי התוכנית, שעבד בעבר על ליסה ונדרפומפהספין-אוף של, חוקי Vanderpumpיכול להיות משהו לעשות עם הטענות הכוזבות.

"זה הולך לרשת עכשיו. כאילו, זה אפילו לא קורה בתוכנית. זה קורה באינטרנט", התחילה ליסה בסדרת פוסטים ששותפו לסטורי באינסטגרם שלה, דרך האפרוחים בראבו עַל אינסטגרם. "אתה לא מוצא שזה מעניין שזה קורה לפני שדברי אספן הולכים לקרות, כי זה יקרה?"

בנוסף לתחושה שהתזמון של הדרמה הקרובה של אספן (שכביכול מעורבת קתי הילטון שימוש במין השמצות, שהיא הכחישה) היה חשוד, ליסה גם חשבה כקישור פוטנציאלי אליה RHOBH יַצרָן.

"האם זה מקרי שהמפיק של התוכנית שלנו עכשיו היה המפיק של חוקי Vanderpump כשכל החרא הזה ירד שם באינטרנט, בעיתונות וכאלה?" היא תהתה. "אני לא יודע. [But] יש לי בלש קטן בתוכי שאומר, 'כשמתרחש שטויות וזה מונח על אנשים ועליי, אני אומר, 'חכה שנייה'. למה? למה זה קורה?'"

"אני רק מחברת 2, 3, 4 ו-5 ואני אומרת 'אוי'", הוסיפה.

בין החשדות של ליסה, פטריק סומרסשליסה טענה שקתי שילמה 27,000 דולר כדי להפיץ עליה סיפורים שליליים לפני שהוא הציע שזו למעשה ליסה שהוא חבר איתה, שיתף סיפור מוזר באינסטגרם שבו אמר שהוא הוזמן לאיחוד העונה ה-12.

"הוזמנתי לצילומי הסרט RHOBH איחוד. הסכמתי… נאמר לי שזו הפעם הראשונה ב עקרות בית היסטוריה חבר שאינו צוות שחקנים (לא כולל חברים ובני משפחה) הוזמן למפגש מחודש", כתב.

אבל מיד, עורך וראייטי קייט אורתור קבע את השיא בטוויטר, וכתב, "בראבו זה עתה אישר לי ששום דבר מכל זה לא נכון. לא, הוא לא הולך למפגש!"

ליסה גם הגיבה לטענות הכוזבות של פטריק, ואמרה, "די זה מספיק… יאללה תביא את השטויות שלך בוא נלך… אתה שקרן מזוין", יחד עם צילום מסך של ההודעה שלו.

ליסה רינה מגיבה לפטריק סומרס באומרו שהוא מוזמן לאיחוד RHOBH

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור