ליסה רינה טוענת ש-LVP 'שטוף את המוח' אותה, גווני קייל ו-RHOBH

ליסה רינה מספרת הכל על החוויות שלה עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס שככל הנראה כולל זריקת צל על כמה מחברותיה לשעבר.

לאחר שאישרה את יציאתה בשבוע שעבר לאחר שמונה עונות, רינה מכוונת ליסה ונדרפומפההתנהגות המחושבת כביכול של המפיקים, ועוד כשהיא גם מצפה לעונה 13, חושפת לאילו חברי צוות היא מאמינה שתהיה להם עונה "קשה" ומשתפת את מה שצריך לקרות כדי לשמור על הצלחת התוכנית.

בעודה מסתכלת אחורה על הרגע השביעי שבו היא שאלה דורית קמסלי אם אנשים היו עושים "קוק אין [her] אמבטיה" במהלך ראיון ב-13 בינואר עם רֵאָיוֹן במגזין, רינה אמרה שהיא העלתה את השאלה רק "בגלל שהם האשימו אותי על שקית הכדורים המזדיינת שלי".

"זה היה ונדרפומפ שרצה את הנרטיב הזה בחוץ שאני ראש גלולות, או מה שזה לא יהיה. ודורית הגיעה בתור חברה שלה. וככה זה התנהל", הסבירה.

אבל, כמו RHOBH המעריצים יודעים היטב, בסופו של דבר העניינים הלכו דרומה בין Vanderpump לדורית לאחר שליסה האשימה את דורית בנטישת גור שהיא אימצה ממרכז ההצלה שלה, Vanderpump Dogs, בשערורייה הידועה כיום בשם "שער הכלבלבים". ובעוד שהיא הודתה ששיחקה בדרמה בהתחלה כי היא הייתה "חדשה באותו זמן" ו"לקחה את הפיתיון", רינה קראה לבסוף ל-Vanderpump כדי לביים לכאורה את כל הפיאסקו כדי לקדם את המרכז, ששימש בסופו של דבר בתור מקום השקה עבורה קצר מועד כלבי ונדרפאמפ ספין-אוף.

"הרגע קראתי לה על זה. [Kyle Richards] קרא לה החוצה. [Teddi Mellencamp] קרא לה החוצה. תמיד היה לה ולי משחק חתול ועכבר נהדר ששיחקנו בו. היינו ממש נהדרים ביחד. ואז ברגע שבאמת תפסתי את מה שהיא עושה, לא היה לי את זה", הסבירה.

בעוד רינה טוענת שהיא לא למדה את הדרכים כביכול של Vanderpump עד העונה התשיעית, היא הבחינה בהתערבות מצד המפיקים בדיוק כשהצטרפה RHOBH לעונה חמישית.

מסתכלת אחורה על הריב המבולגן שלה עם קים ריצ'רדס באמסטרדם, שבא לאחר שקים הציע שמשהו קורה בבית עם בעלה של רינה, הארי המליןרינה הציעה שמפיקים עודדו את קים לעשות משהו כדי להפעיל אותה.

"הם נכנסו לה לאוזן, והם בעצם אמרו, 'אנחנו צריכים שתעשה משהו', זה הניחוש שלי. 'אנחנו צריכים שתוציא את רינה לדרך'", חשדה רינה. "אני פשוט שמח שלא חנקתי אותה, כי אני חוצה את השולחן הזה, ואני זוכר שחשבתי לעצמי, 'אל תיגע בה. אתה תלך לכלא, ואתה באמסטרדם המזוינת. לעולם לא תצא.' זה מה שעצר אותי'”.

רינה גם הציעה שייתכן שמפיקים היו מעורבים, יחד עם ונדרפומפ וקייל, בדרמת מינכהאוזן של העונה השישית, שגררה יולנדה חדידמחלת ליים מתמודדת בסימן שאלה.

״אני לא יודע אם זה היו מפיקים, אבל זה היה Vanderpump וקצת של קייל. ולא הבנתי את זה בזמנו כי הם כל כך טובים בזה. אז פשוט קפצתי לזה", הודתה רינה. "Vanderpump היה מתקשר אליי בבוקר במשך ימים ומאכיל… הם מאכילים אותך. זה כמו שטיפת מוח מזויפת".

לאחר שהצללה את Vanderpump בתור "p-ssy" על כך שלא הופיעה למפגש המחודש לאחר שערוריית "Puppy Gate" של העונה התשיעית, רינה שמה גרסל בוב ו סאטון סטראקה בתור חברי השחקנים שיתקשו הכי הרבה עם עונה 13.

"הם יצטרכו להופיע ולעבוד… מי יעשה את העבודה שם? מי יגיד, 'שמעתי שאמרת את זה עליי?' אני לא חושב שאתה יכול לספור [Erika Jayne]. כי אריקה לא צריכה לעשות כלום,” הסבירה רינה. "למרבה הצער, אין להם הרבה מה לתת. אז אני לא יודע מה הולך לקרות שם."

בעוד שמספר נשים אחרות גם כן חוזרות, כולל קייל, רינה אמרה שאי אפשר לסמוך על קייל שתבחוש את הסיר כי היא "רוצה שיאהבו אותה יותר מדי" והיא "מודאגת מדי ממה שאנשים חושבים עליה. " וציין זאת קריסטל קונג-מינקוף הוא "צעיר מדי" כדי להבין את המשחק.

"[Kyle] רק רוצה שיאהבו אותך יותר מדי," אמרה רינה. "אני אוהב אותה, אבל אני אומר את זה בפניה. היא מודאגת מדי ממה שאנשים חושבים עליה."

לאחר מכן היא אמרה שדורית "יש לה את זה" והודתה שגרסל וסאטון הם "כרישים".

"הם רק צריכים להיות מי שהם באמת. הם כאלה, אבל הם פשוט צריכים להרפות מהחזית הזו שהם יצרו", היא ייעצה.

בחודשים שחלפו מאז הצילומים בעונה 12, היו שמועות מתערבלות בנוגע לחזרות של עקרות בית לשעבר. עם זאת, במוחה של רינה, היא מאמינה שצוות שחקנים חדש יהיה טוב יותר.

"אולי הם יביאו תו כללי נהדר או מישהו לא ידוע. זה מה שהם צריכים. אני חושבת שלעשות את זה עדיף על פני ביקור חוזר של מישהו מהעבר", אמרה. "[But] אם גרוע יותר מגיע לגרוע יותר והם לא קיבלו כלום חמישה שבועות או שישה שבועות לתוך הצילומים, הם צריכים להתקשר [Brandi Glanville]. זה יהיה תיקון מיידי, נכון?"

למרות שלרינה לא הייתה מערכת יחסים עם ברנדי כשהייתה בתוכנית, היא אישרה שכן היום וחשפה שהיא גם במקום הגון עם קים.

"לא ראיתי אותה הרבה זמן. [But] פעם אחרונה [things between us] היו בסדר," היא שיתפה.

באשר לחברים לשעבר לצוות Vanderpump ו דניס ריצ'רדסרינה אמרה שמערכות היחסים שלהם "לא קיימות" לפני שהוסיפה שהדברים "טובים" בינה לבין אנדי כהן.

לאחר מכן היא ציינה שכאשר מדובר ב RHOBH השחקנים, היא לא "צריכה לבלות עם אף אחד".

"יש לי מערכת יחסים עם אריקה מחוץ למצלמה, וזה נהדר. גם דורית וקייל", הסבירה.

כמו כן, במהלך הראיון, נשאלה רינה על מי לדעתה הם ה-GOATs של עקרות בית אמיתיות.

"ננה ליקסבתני פרנקל … אני חושב קלי דוד היה נהדר … [Sonja Morgan] ו [Ramona Singer] … ו קניה מור. [Teresa Giudice]," היא השיבה.

קישור מקור