ליסה רינה טורחת RHOBH על מותה של אמא לויס, ואז חוזרים

קרדיט: Kathy Hutchins / Shutterstock, Instagram / LisaRinna

ליסה רינה לא מרוצה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס מפיקים לאחר שראו כי מותה של אמה הוצג רק בפרק אחד.

בסיפור אינסטגרם ששותף ביום ראשון, ליסה ציינה שהיא קיבלה רק פרק אחד של חסד בעקבות פטירתו של נובמבר 2021 לויס רינה ושיתף מחדש פוסט שציין זאת קריסטל קונג-מינקוףהטענות של לגבי סאטון סטראקהההצהרות ה"אפלות" של נדונו לאורך שלושה פרקים.

"אני בהלם שבילינו [three] פרקים על המילה אפלה, אבל רק כמה סצנות מציגות צער אנושי אמיתי", נכתב בפוסט המשותף, שהציג תמונה של ליסה ולויס.

ובתגובה לגילוי, הוסיפה ליסה, "קיבלתי פרק אחד של גרייס. זהו זה."

היא גם אמרה, "לויס הגיעה ומגיעה כל כך הרבה יותר", והיא הוסיפה, "תתבייש לכולם".

RHOBH ליסה רינה מתלוננת על חוסר כיסוי על מותה של אמא

מאוחר יותר, ליסה נסוגה לכאורה כששיתפה הודעה חדשה שקיבלה גוון רך יותר.

"אני חושבת שההפקה הציגה את לויס הרבה במהלך השנים, למעשה, וזו הסיבה שחשבתי שהם יחגגו קצת יותר את חייה ויראו את תהליך האבל של המשפחה שלנו", כתבה ליסה. "כולנו פשוט אהבנו אותה כל כך ואני אסיר תודה שהתוכנית נתנה לה במה. היא אהבה את זה ואהבה את כולכם."

מוקדם יותר החודש, לאחר ששיתפה סדרה של פוסטים שנויים במחלוקת על התווית "גזענית" בגלל העימותים שלה עם גרסל בוב ועורר ריב עם עקרות בית אמיתיות של דובאי צוות השחקנים, שאיתו היא השלימה מאז, ליסה שיתפה ציטוט בעמוד המדיה החברתית שלה.

"אבל אף פעם לא נגמר… אבל הוא משתנה. זה מעבר, לא מקום לינה. אבל הוא לא סימן לחולשה, וגם לא חוסר אמונה… זה מחיר האהבה", נכתב בציטוט.

היא גם הוסיפה הודעה אישית בכיתוב שלה, שהחלה, "עברתי את זה ממש קשה, אני חושבת שראית כמה קשה זה פגע בי. אני מצטער אם השתוללתי עליך, עליך- זה באמת לא קשור לאף אחד מכם. מעולם לא חשבתי שארגיש ככה".

לדברי ליסה, היא הופתעה מאיך שהאבל השפיע על התנהגותה.

"באמת חשבתי שאבל יהיה על עצב וכאב, אבל זה הרבה יותר. אני ממש נאבקת, פשוט אף פעם לא חשבתי שזה ירגיש ככה, אבל הנה זה", היא הודתה. "לאבד את אמא שלי ממש היכה בי קשה. תודה על הסבלנות שלך איתי, אני יודע שזה לא קל שיש לי טשטושים חמים כרגע".

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור