ליסה רינה מדליפה את הודעות הטקסט של דניס ריצ'רדס

עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כוכב ליסה רינה היה פעיל לאחרונה בכל הנוגע להדלפת הודעות DM ומתן קבלות הקוראות את השקרים לכאורה של אנשים.

הפעם, לכאורה, היא קיבלה את ההוכחה שהיא, למעשה, הגיעה לחבר לשעבר ו RHOBH אלום דניס ריצ'רדס בעקבות הריב האיקוני שלהם. רינה שיתפה את הקבלות הללו לאחר שנחקרה שוב ושוב על ידי גרסל בוב – שפשוט לא יכולה לעזוב את המצב מספיק טוב לבד – לאחר שליסה אמרה לה שהיא ודניס השלימו את הפרק של השבוע של RHOBH. היא הרחיקה לכת ואף התקשרה לדניס לאישור.

הצופים יזכרו שליסה הלכה קשה על דניס בגלל הרומן לכאורה של דניס עם RHOBH אלום ברנדי גלנווילמה שהוביל להתנהגות שפלה מצד ליסה והביא להתמוטטות הידידות ביניהם.

כעת, ליסה מסדרת את השיא, והיא פרסמה הודעות טקסט שליסה אומרת שכתבה לדניס כשהיא מתנצלת על היותה חברה רעה לאחר שהואשמה בכך שלא עשתה זאת.

בהודעה שפורסמה שנלכדה על ידי @QueensofBravo, כתבה ליסה דניז, "דניז, אני מצטערת מאוד על הדרך שבה התייחסתי אליך בתוכנית ובסביבתה. אני מקווה שמצבך טוב, ואני מאחל לך ולמשפחתך רק את הטוב ביותר." אחרי זה בא אימוג'י לב.

דניז, מצידה, נראתה מאוד מקבלת את ההתנצלות של ליסה. "תודה רבה על הטקסט שלך. זה חשוב מאוד. אני מקווה שאתה ומשפחתך טובים", אמרה, ואחריו ההודעה שלה מלווה גם אימוג'י לב יחד עם ידיים מתפללות.

תמונה

באשר למה היא חושפת רק עכשיו את המסרים ההדדיים לכאורה של לתת לעברו להיות עבר, ליסה כתבה שהיא לא הזכירה את זה ב RHOBH כי חשבתי שזה הולך להיות עניין פרטי.

"לא הראיתי את זה בתוכנית כי חשבתי שזה פרטי. אבל מאז שראיתי את התוכנית, [I] חשבה שאנחנו צריכים ליישר את השיא", כתבה מעל ההודעות.

עם זאת, חלק מהמעריצים לא קונים את המניעים של ליסה, ואומרים שאפשר היה לשנות את ההודעה ושהיא מפרסמת אותם רק עכשיו כדי להציל פנים.

מעריץ אחד צייץ בטוויטר, "היא הסירה את אפשרות תמונת הקשר [because] היא שלחה אותו לדניס אחרת ברשימת אנשי הקשר שלה. זה פשוט."

אחר פרסם שני צילומי מסך של הודעותיה של ליסה זו לצד זו, ואמר ששתי הפריסות ודגמי הטלפון לא מסתדרים.

לעומת זאת, כמה מעריצים מצדדים בליזה ואומרים שגרסל בוחש את הסיר כמו גם המפיקים.

אחר הוסיף שגרסל "מתכוון להפיל את ליסה".

משתמש שלישי קרא למפיקים למשוך בחוטים ולגרום למצב להיראות "מוצל".

מחשבות? בצד של מי אתה?

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס משודר כעת בימי רביעי בערב בשעה 20:00 EST בבראבו.קישור מקור