ליסה רינה תודה RHOBH Cast עבור

ליסה רינה מודה לקאסט RHOBH על התלכדות סביבה

ליסה רינה לקחה את הסטורי שלה באינסטגרם ביום רביעי בערב כדי להודות לה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חברים לצוות שהתאספו סביבה בעקבות האובדן ההרסני של אמה, לויס רינהבנובמבר 2021.

אחרי שאמנם שיחקה בפרקים האחרונים, אחד מהם הציג אותה צורחת סאטון סטראקה ובניסיון להעיף אותה מהשקת קו היין שלה, רינה רוזה, ליסה מחאה כפיים לכוכבותיה על כך שדבקו לצדה בתוך הצער ה"בלתי נתפס" וה"בלתי צפוי" שלה.

"הנשים האלה נמצאות שם כשאתה הכי צריך אותן", נכתב בהודעה שליסה שיתפה עם תמונה מסצנה בינה לבין עצמה, אריקה ג'יין, קייל ריצ'רדסוסאטון בפרק של 10 באוגוסט, שבו ליסה חווה התמוטטות רגשית.

"תודה שהתגייסת סביבי כשכאב לי כל כך ממשחק אאוט. זו מהי אהבה", כתבה ליסה עם הפוסט.

ליסה רינה מודה לקאסט RHOBH על התלכדות סביבה לאחר מותה של אמא

עם אותה תמונה, בדף אחר נכתב, "כולנו צריכים להתאסף מסביב [Lisa Rinna] תאהב את זה והראה לה את האהבה [and] תמיכה שמגיעה לה".

"גריף היא תחושה בלתי נתפסת שצריך להתייחס אליה בחן, בהבנה, [and] כל כך הרבה אהבה. אנחנו אוהבים אותך רינה!" פאפיו של פופ ציינו עם הפוסט שלהם אינסטגרםשמאז שותף מחדש על ידי ליסה.

RHOBH ליסה רינה מדברת על צער בלתי נתפס לאחר מותה של לויס

ליסה גם שיתפה מחדש הודעה מחשבון מעריץ אחר, שהוקם לכבוד עקרות בית אמיתיות של דובאישהודתה לליסה על ששיתפה את הרגעים הפגיעים שחוותה לאחר מותה של לויס RHOBH.

"[Lisa Rinna] זה היה הרגע הכי טוב שהענקת לנו אי פעם [RHOBH]. אלוהים יברך ותודה על שגרמת לכולנו להרגיש נורמליים. האבל הוא כל כך בלתי צפוי. שום דבר מלבד אהבה", כתבו.

ליסה רינה משתפת הודעת תודה מאוהד RHOBH

לפני ההופעה ביום רביעי, ליסה הכינה את הקהל המקוון שלה לדרמה שאמורה הייתה להתרחש בתוכנית.

"בשבוע הבא יש לי התמוטטות מוחלטת ומוחלטת במצלמה", שיתפה ליסה את מעריציה ועוקביה. "אני חושש כי אני מאוד פגיע. אבל כל כך קשה."

ובערך באותו זמן, ליסה הופיעה צפו בשידור חי מה קורהשם היא הציעה לארח אנדי כהן עדכון על איך היא מתמודדת עם מותה של לויס, וחושפת שאחרי הלוויה נדחית, היא הרגישה הרבה יותר טוב.

"אני חושבת שמה שבאמת עזר לי זה שהיינו צריכים להשכיב את אמא שלי בשבוע שעבר", אישרה ליסה. "לחכות שבעה חודשים, אני חושב שהיה לי מאוד קשה, ועכשיו, לאחר שהנחתנו אותה, אני מרגיש הרבה יותר טוב. אני כן… שמנו אותה עם אבא שלי, וזה היה ממש יפה."

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור