ליסה רינה על הסרת הפוסט נגד הטרדה של בראבו, אף פעם לא מפרסמת

ליסה רינה מוחקת את הפוסט נגד בריונות של בראבו, משתפת למה

קרדיט: BauerGriffin/INSTARimages

ליסה רינה מסבירה מדוע הסירה את ההצהרה של בראבו נגד הטרדת הצופים של הרשת שלהם עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כוכב גרסל בוב'בן, ג'קס נילוןוחברי שחקנים אחרים בתוכנית ובני משפחותיהם.

לאחר שנקראה למחיקת הפוסט, כמו גם שיתופים רבים אחרים הקשורים לתוכנית, ליסה פנתה לעמוד האינסטגרם שלה כדי לחשוף מה קרה להצהרת בראבו. היא גם נשבעה שלעולם לא תדון שוב בסדרה בדפים שלה והבהירה את היעדר ההאשטאג של התוכנית בחשבונות המדיה החברתית שלה.

"הכנסתי את זה לארכיון זה הכל. שמרתי על הדף החברתי שלי ערוך מאוד אם תשים לב. אני שומר על זה מאוד חיובי לא שלילי ואופנה ומהנה. אני לא רוצה שום דבר שלילי על הרשת שלי ומכיוון שהילדים שלי מאוימים בזמן שאנחנו מדברים הרגשתי שעדיף לאחסן את זה לארכיון", כתבה ליסה בהודעה למעריצים ולעוקבים שלה ב-29 באוגוסט.

לאחר מכן היא אמרה שמכיוון שההצהרה "לא עשתה דבר" כדי לעזור, היא לא הבינה מדוע עליה לפרסם אותה.

"הילדים שלנו מקבלים איומים. כל הילדים שלנו. זה עבר מעבר ואני צריך לשמור על המשפחה שלי בטוחה עכשיו. אני כבר לא אגיד או אפרסם שום דבר על התוכנית", הוסיפה ליסה.

RHOBH ליסה רינה מסבירה מדוע הוסרה הצהרת בראבו על הטרדת ילדים

בפוסט אחר, נראה שליסה התייחסה לשמועות מתערבלות על טלטלה קרובה של צוות השחקנים, שעלולה לגרום ליציאה משלה מהתוכנית.

"הייתי ליסה פ-קינג רינה לפני כן [RHOBH] ואני אהיה ליסה פ-קינג רינה אחרי," היא הכריזה, יחד עם תמונת שטיח אדום של עצמה בשמלה נשפכת עזה.

ליסה ציינה אז כשזה מגיע להאשטאג של התוכנית, זה מעולם לא היה בפרופיל שלה מלכתחילה.

"אף פעם לא היה לי RHOBH בכל מקום באינסטגרם שלי בפרופיל שלי ולאחרונה ערכתי את עמוד האינסטגרם שלי בשביל כיף אופנה ומשפחתי. לקחתי 8000 תמונות שעשיתי את זה לגבי [three] לפני שבועות אם תסתכלי, יש שם עדיין דברים של עקרת בית מהמפגש מסצנת היין בפרובאנס… רוקדים בפרובאנס", היא ציינה.

ליסה רינה מסבירה על הסרה של RHOBH Hashtag באינסטגרם

ההסבר של ליסה הגיע לאחר מכן בראבו וקוקטיילים עַל אינסטגרם פרסמו כמה צילומי מסך ב-Story שלהם, בהם ציינו שהיא "בהחלט ניקתה את ה-IG שלה."

"היא ב-190 פוסטים עכשיו", הסביר העמוד בפוסט הראשון שלהם. "היא הייתה לאחרונה ב-376 פוסטים, לפי להב חברתי."

ואז, תוך שנייה, הם אמרו שליסה ניקתה גם את עמוד הטוויטר שלה.

נכון לעכשיו, ליסה לא מזכירה RHOBH בעמוד הטוויטר שלה, במקום זאת תיארה את עצמה כ"שחקנית, מנחה, הסופרת הנמכרת ביותר של NY Times, אשתו של הארי המליןאמא לשתי יפהפיות, ויוצרת של רינה ביוטי".

ליסה רינה מואשמת בהחלקת RHOBH מהמדיה החברתית

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור