פטריק סומרס הדליף הודעות DM לכאורה מליסה רינה, טוען שהם התחברו נגד קתי הילטון כדי לדחוף עלילה לעונה 13 של RHOBH בזמן רינה מגיבה

ליסה רינה מחפשת 2 מיליון דולר עבור RHOBH עונה 13

קרדיט: GUSTAVO PEREYRA/INSTARimages

למרות מעמדה ה'נבל' – או אולי בגללו – ליסה רינה נחשב לאחד הזרזים הגדולים ביותר לדרמה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס. העונה הנוכחית שלה בתוכנית מתהדרת ברייטינג גבוה יותר כמעט מכל סדרה ברשת.

השנאה לליסה היא חלק מרכזי בבסיס המעריצים, והצופים קוראים לפטר אותה כבר שנים. למרות זאת, היכולת של ליסה לעורר את הסיר (ולעורר שיחות מביכות) היא גורם עצום להצלחת התוכנית.

לפי מקורות ששוחחו איתם רדאר אונליין, ליסה מנהלת כעת משא ומתן מחדש על חוזה הבראבו שלה, ודורשת להיות עקרת הבית בשכר הגבוה ביותר או שהיא תעזוב את התוכנית.

"בשלב זה, בראבו צריך את ליסה יותר מאשר ליסה צריכה את בראבו. היא הייתה כוכבת לפני בראבו ותהיה כוכבת גם הרבה אחרי בראבו", אמרו המקורבים.

"ליסה יודעת מה ערכה ויודעת לנהל משא ומתן. רק ליסה מוכנה לקרוא לבלוף שלהם וללכת אם היא לא תקבל את העסקה שהיא רוצה. בעוד שהגברות האחרות מפוחדות לעצבן אנדי [Cohen], ליסה חסרת פחד. היא לא מפחדת ממנו או מאף אחד אחר".

המקורות טוענים שליסה מבקשת 2 מיליון דולר לעונה 13. זה יהפוך אותה לעקרת הבית המרוויחה ביותר בכל הזיכיון. נכון לעכשיו, הכותרת שייכת ל עקרות בית אמיתיות מאטלנטהשל קנדי בורוסשלפי הדיווחים מרוויח קצת פחות מ-2 מיליון דולר בכל עונה.

נכון לעכשיו, המשא ומתן של ליסה נמשך, והשחקנית עדיין לא חתמה על שום דבר. נציגה של ליסה אמר לרשת, "אין תגובה".

Radar דיווחה בעבר שליסה לא תשתתף ב-BravoCon עם עמיתיה השנה. מקור הסביר, "רינה הוזמנה, אך עקב תזמון אינה זמינה".

המקורב טען כי "אין לו שום קשר לאיחוד המחודש" למרות השערות האחרונות.

RHOBH המשכורות עלו באופן דרמטי בעשור האחרון. בשנת 2014, רדאר דיווחה כי המשכורות של ליסה ונדרפומפ, יולנדה פוסטרו קייל ריצ'רדס קפץ ל-500,000 דולר. לפני זה, כביכול Vanderpump הרוויח 250,000 דולר, וקייל הרוויח 200,000 דולר.

באותה שנה, שחקנית איילין דוידסון על פי הדיווחים, חתם על עסקה להרוויח 750,000 דולר.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור