ליסה רינה מכריזה על יציאתה מה-RHOBH, ראה הצהרה

קרדיט: ZapatA/MEGA

ליסה רינה עוזב עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס בעקבות 8 עונות בסדרה.

רק לפני כמה רגעים, השחקנית וכוכבת הריאליטי הודיעה על יציאתה מתוכנית בראבו בעלת הדירוג הגבוה ביותר בעקבות דיווחים הטוענים שהיא הייתה על גוש החיתוך.

"זו העבודה הארוכה ביותר שמילאתי ​​ב-35 שנות הקריירה שלי ואני אסירת תודה לכולם בבראבו ולכל המעורבים בסדרה", שיתפה רינה בהצהרה ל אֲנָשִׁים. "זו הייתה ריצה מהנה של שמונה שנים ואני נרגש לקראת מה שיבוא!"

לפי האאוטלט, ההחלטה של ​​רינה, בת 59, לעזוב את RHOBH נעשתה לאחר שהחוזה שלה פג לאחר עונה 12.

ואחרי שבדקה את כל האפשרויות שלה, בתוספת התחייבויות עסקיות כולל קריירת המשחק שלה, הכוכבת השנויה במחלוקת ורשת בראבו, על פי הדיווחים, הסכימו הדדית שהיא תעזוב את הסדרה 'עקרות בית אמיתיות'.

החדשות המזעזעות הללו מגיעות בעקבות חודשים של שמועות ורעשים בנוגע לעתידה של רינה בתוכנית.

בעקבות עונה 12 מאוד דרמטית, שבמהלכה רינה באה אחרי קתי הילטון וחשפה את ההתמוטטות לכאורה של קאתי מחוץ למצלמה במהלך טיול שחקנים באספן, רינה, שאינה זרה למחלוקת, קיבלה המון תגובת נגד ממעריצים שחשו שהיא שוב חצתה גבול בכל מה שקשור לתקוף קוסטר.

למעשה, במהלך האחרון RHOBH מפגש מחודש, קאתי לא התאפקה כשהיא האשימה את רינה בהיותה "הבריונית הגדולה ביותר בהוליווד" וכן תקפה שוב ושוב וברחה כוכבים אחרים מהתוכנית – כולל ליסה ונדרפומפ, קמיל גרמר, קים ריצ'רדסו דניס ריצ'רדס.

רינה נכנסה לזה גם עם המנחה והמפיק של בראבו, אנדי כהןכשהיא אפילו אתגרה את אנדי בכך שביקשה ממנו לשים אותה ב"השהיה".

בעקבות ההודעה על יציאתה של רינה מה- RHOBH, מעריצים הגיבו לחדשות בטוויטר. להלן כמה תגובות –

לא ידוע גם אם לעזיבתה של רינה היה קשר לקתי שהציבה אולטימטום בעקבות העונה שעברה על כך שהיא לא רוצה לחזור אלא אם כן רינה ו אריקה ג'יין הורדו מהגבס. אם כי, נראה שקתי שינתה את המנגינה שלה באולטימטום רק שבועות לאחר מכן.

רינה גם התמודדה עם תגובה אדירה RHOBH מעריצים שאפילו הובילו לה בוז ב-Bravocon באוקטובר האחרון. זמן קצר לאחר מכן נפרדה רינה מהיחצן שלה.

הפקה פועלת עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 צפויה להתחיל בתחילת 2023.קישור מקור