ליסה רינה מתאחדת עם אריקה ג'יין לאחר יציאת RHOBH

קרדיט: Shutterstock/Kathy Hutchins

ליסה רינה ייתכן שהודיעה על יציאתה מה- עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס אחרי שמונה עונות בתחילת החודש. אבל זה לא אומר שהחברות שלה עם חבר לקאסט לשעבר אריקה ג'יין הגיע לסיומו. למעשה, הנשים נשארו די קרובות ואחרי שהופיעו באינסטגרם לייב עם דיאנה ג'נקינס לפני שבועות שבהם הכריזו שהן "חברות אמיתיות", התאחדו הנשים בפריז.

בסדרה של פוסטים ששותפו לדפי האינסטגרם שלהם, נראו ליסה ואריקה צופים במראות העיר, נהנות מארוחת ערב עם חברים ומחייכות למצלמה מהמרפסות שלהן.

"בונז'ור פריז", כתבו שניהם בכתוביות של תמונות דומות ששותפו לסיפורי האינסטגרם שלהם.

RHOBH ליסה רינה ואריקה ג'יין מתאחדים בפריז

ליסה ואריקה גם שיתפו כיתובים זהים לתמונות שפורסמו לעמוד האינסטגרם שלהן.

יחד עם תמונות של השניים נהנים מזוג מרטיני במלון קריון, ליסה ואריקה כתבו, בפוסטים נפרדים, "Les secrets voyagent vite à Paris", שמתורגם ל"הסודות נוסעים מהר לפריז".

ובקטע התגובות של כל אחד מהפוסטים שלהם באינסטגרם, הם הגיבו לשני עם שלושה אימוג'י לב אדום.

כפי ש RHOBH מעריצים בוודאי שמעו, ליסה אישרה את עזיבתה RHOBH ב-5 בינואר.

"זו העבודה הארוכה ביותר שמילאתי ​​ב-35 שנות הקריירה שלי ואני אסירת תודה לכולם בבראבו ולכל המעורבים בסדרה", אמרה רינה ל-PEOPLE. "זו הייתה ריצה מהנה של שמונה שנים ואני נרגש לקראת מה שיבוא!"

לאחר ההודעה, אריקה אמרה שהיא לא יודעת "מה הולך לקרות [with the ratings]" ואישרה שהיא תתגעגע לליסה "מאוד" בתוכנית.

"הם לא יכולים [replace Rinna]. היא העז היא העז המזוינת אני מתכוון, הם יכולים לנסות", אמרה אריקה ל-TMZ, והוסיפה שהיא מעריכה את העובדה שהיא "זכתה ב-BFF בחיים האמיתיים, וזה לפעמים הרבה יותר חשוב" מאשר להיות קרובה למישהו על הסדרה.

"אני מתכוון, ברור שהיא חברה מאוד קרובה שלי, ובחיי האישיים, אני עדיין אראה אותה. אבל היא תחסר, ואני חושבת שכולם ירגישו את זה", ציינה אריקה.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 צפויה להתחיל את הצילומים מאוחר יותר החודש.קישור מקור