ליסה רינה על איך היא עזרה לסאטון לעלות על RHOBH, טורחת בה

תצוגה מקדימה לאחרונה עבור עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס חשף ריב בין כוכבים ליסה רינה ו סאטון סטראקה. על פי הקליפ, ליסה מזועזעת מכיוון שסאטון סיפר לכאורה סיפור שקרי צפו במה שקורה בשידור חי(היא טענה שליסה מעולם לא הודתה לסאטון על שהזמינה אותה לגאלה של אלטון ג'ון).

לאחר מכן, ליסה ערערה בפומבי על הגרסה של סאטון לאירועים. השחקנית טענה שכן כְּבָר מוזמנים לגאלה – כמו בכל שנה. היא החליטה לָשֶׁבֶת עם סאטון, כדי לעזור לה להתקדם RHOBH. באותו זמן, סאטון היה נואש להיות בתוכנית, לדברי ליסה.

כעת, ליסה ממשיכה לבנות את התיק שלה אינסטגרםחושף חלקים נוספים מהפאזל (תוך כדי זריקת צל על סאטון).

"ואני לא זוכר שסאטון אי פעם אמר לי תודה על שעזרת לה להעלות אותה על RHOBH – 1. צילמתי איתה סצנה במטבח שלה בהכנת עוף מטוגן כטובה לליהוק – 2. ואז המצאתי הכל עשתה ראיון לשבת ולומר לה שבחים למה חשבתי [she would be] טוב בתוכנית. בתור טובה לליהוק… המממממ לא ביקשתי תודה, ובטח שלא קיבלתי. סאטון צריך לתפוס כמה מושבים. הסוף", כתבה.

ואז, כדי להוכיח את טענתה שליסה תמיד מוזמנת לגאלה (ללא עזרה מסאטון), ליסה שיתפה מספר תמונות של האירועים, שאחת מהן חזרה עד 2003.

קרדיט תמונה: @lisarinna/Instagram via מלכות בראבו

"ואף אחת מהפעמים האלה לא הוזמן על ידי סאטון סטראקה", הוסיפה ליסה בפוסט.

אחרון חביב, הכוכבת שיתפה קבלה נוספת לכאורה – תמונת מצב מסתורית של עצמה עם בעלה הארי המליןעושה ראיון עבור IMDB.

"תשמעו יותר על זה," היא הבטיחה, "כשתצפו ב-RHOBH אז תזכרו את הרגע הזה!"

בזמן שליסה בונה את התיק שלה, לצופים נותר לתהות לגבי התמונה האחרונה. רק הזמן יגיד את המשמעות האמיתית שלו. השעון מתקתק ככל שהבכורה של עונה 12 מתקרבת יותר ויותר.קישור מקור