ליסה רינה על מה שהיא תתגעגע ל-'RHOBH', Shades RHOP

קרדיט: Xavier Collin/Image Press Agency/ABACA/INSTARimages/תמונות שער

ליסה רינה עשוי להיות מוכן להמשיך עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילסאבל זה לא אומר שהיא לא תחמיץ היבטים מסוימים של סדרת הריאליטי בראבו.

במהלך הופעה לאחרונה, ליסה, שאישרה את עזיבתה בחודש שעבר, חשפה למה היא תתגעגע הכי הרבה לפני ששיתפה את מה שלדעתה יחסר להצגה בלעדיה, והסבירה מדוע היא לא מתחרטת על דרמת אספן שלה איתה. קתי הילטוןומנות על קו היין שלה, שלמעשה נולד בתוך טיול שחקנים.

"שמונה שנים זה הרבה זמן לקבל עבודה. מעולם לא הייתה לי עבודה במשך שמונה שנים. אני לא. [Melrose Place] היה שנתיים, ימי חיינו היה שלוש שנים, אז שמונה שנים הן חלק גדול מאוד מהחיים שלי", התחילה ליסה בפרק ה-7 בפברואר של E! חֲדָשׁוֹת.

"אתגעגע להרבה דברים. אני אתגעגע לצוות. אני אוהב את הצוות. אני אוהב לעבוד עם הצוות. אני אתגעגע לגברות. אני אתגעגע לחוויה של להופיע ולתת את כל כולי ולהשאיר הכל על הרצפה", המשיכה. "אני כל כך אסיר תודה על הניסיון לעשות את העבודה הזו. [But] זו עבודה קשה לעשות, זה לא קל".

לגבי מה RHOBH יחסר בלעדיה, ליסה ענתה בכנות, "הכל!"

"כלומר, הבנות יהיו בסדר," היא הבהירה. "מה שאני חושב שהבאתי להופעה זה שתמיד הייתי משחק. אז אני, זה לא שלא אכפת לי מה אנשים חושבים כי לכולנו אכפת מה אנשים חושבים, אבל אני בתור שחקן, עכשיו לא הלכתי להצגה הזו כדי להיות שחקן, אבל אני מקצועי לדעת את זה יש לנו עבודה לעשות. אז הלכתי לשם ונתתי הכל ועשיתי את העבודה שלי, אז אני תמיד ארגיש טוב עם זה".

בעוד שליסה זכתה להרבה תגובה מהמעריצים במהלך עונה 12 בגלל טענותיה לגבי ההערות המרושעות של קתי על קייל ריצ'רדס בתוך ההתמוטטות שלה באספן, היא לא מתחרטת שהעלתה את הנושא לאור.

"הנה העניין: זה מבאס. הכל ממש מבאס, למען האמת איתך. האם אני מתחרט על זה? לא. כי אני שם כדי לומר את האמת. אני שם כדי לספר מה קרה. זה התפקיד שלי", הצהירה. "מבחינתי לא לומר משהו יהיה דומה מאוד למה שקורה [The Real Housewives of Potomac]."

כפי ש RHOP המעריצים יודעים היטב, רובין דיקסון בחרה להשאיר את הבעל חואן דיקסוןמערכת היחסים הבלתי הולמת של אישה אחרת הרחק מהמצלמות של העונה השביעית, למרות שבגידה היא נושא חם, ובסופו של דבר היא נפגעה על ידי אנדי כהן על "הסתרת האמת".

"אני לא עובד ככה. אני לא," המשיכה ליסה. "למרבה הצער, זה לא היה במצלמה. ולמרבה הצער, זה היה מעוות בצורה מסוימת. [But the] האמת שזה קרה ואמרתי את האמת שלי וזה כל מה שאני יכול לעשות."

לאחר שעזבה את התוכנית, ליסה אמרה שהיא "כל כך קלילה יותר".

"אני חופשי. אני יכול ללכת ולחיות את חיי ולהיות עם המשפחה שלי. אני תמיד חושב שזה נהדר, כלומר, שמונה שנים זה הרבה זמן ואני כל כך אסיר תודה על זה, אבל לנסות משהו חדש אחרי שמונה שנים. אני מוכן. הגיע הזמן", הצהירה.

גם במהלך ההופעה, ליסה אמרה שכשזה מגיע ליינות רינה שלה, הקו שלה נולד במהלך RHOBH הטיול של צוות השחקנים לפרובנס במהלך העונה התשיעית.

"הם שולחים אותנו במסוק ליקב ואנחנו עושים טעימות יין ואנחנו מכינים ורד ומערבבים את זה ובאותו זמן הייתי ב-QVC אז הבנות אמרו, 'קום. תמכור את הקו. בוא נעשה רינה רוז'. אז אני שיכור ואני קם ומוכר את היין ואז אני חושב, 'למה שלא תעשה ורד? למה לא?'" נזכרה ליסה. "וזה מפרובנס. אכן נשארנו נאמנים לזה. עשינו את זה בפרובנס."

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 נמצאת כעת בהפקה.

קישור מקור