ליסה רינה פוסקת תביעה של 1.2 מיליון דולר עם סוכנות הצילום

קרדיט: BauerGriffin/INSTARimages

ליסה רינה קבעה תביעה בסך 1.2 מיליון דולר שהוגשה נגדה בשנת 2021 על ידי סוכנות צילום שהאשימה אותה בשימוש בתמונות שלהן כדי לקדם את קו היופי שלה, רינה ביוטי.

על פי דיווח חדש, ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס star הצליחה להימנע ממשפט שהיה צפוי להימשך יומיים-שלושה על ידי הגעה לעסקה עם סוכנות הפפראצי Backgrid USA, Inc., שאמרה שהיא שיתפה באופן לא חוקי שמונה מהתמונות שלהם עם העוקבים שלה באינסטגרם.

ב-22 ביוני, רדאר אונליין חשף לאחרונה עורך דין של הסוכנות אמר לבית המשפט, "הצדדים הסכימו להסדיר את התיק הזה עם שחרור מלא וסופי של כל הטענות והצדדים", והם אישרו שהתיק ייסגר רשמית עד ה-15 ביולי.

במסמכים הראשוניים שלהם נגד ליסה, Backgrid האשים את RHOBH צוות השחקנים של פרסום תמונותיהם בחשבון האינסטגרם שלה ללא רשותם, והם הוסיפו כי היא התעלמה לכאורה מהפסקה והפסקה ששלחו לה בפברואר 2021.

"כל תמונה שפורסמה מעלה אלפי, ולעתים קרובות, מאות אלפי תגובות ממעריצים. יתרה מכך, החשבון אינו פרטי, כך שלכל מי, לרבות מי שאינו 'עוקב' אחר החשבון שלה, יש גישה ויכול לצפות בתמונות שהועלו, לרבות התמונות נשוא התביעה", נכתב במסמכי בית המשפט, בהם נכתב גם החברה "סבלה נזק כלכלי משמעותי" וביקשה 1.2 מיליון דולר.

בינתיים, בתגובה למקרה, ליסה האשימה את באגריד בכך שהקימה אותה וידוענים אחרים במאמץ להגדיל את הכנסתם במהלך מגיפת הקורונה על ידי צילום תמונות והזנתם במהירות בזכויות יוצרים, והיא אמרה שהנזקים כביכול שהם צברו היו התוצאה על התנהגות ההונאה שלהם.

לפני הדיווח של Radar Online, עו"ד רונלד ריצ'רדס אישר את ההסדר בטוויטר, וציין שהחברה שליסה נלחמה היא Backgrid USA, Inc. וקבע כי "התשלום מגיע תוך 30 יום".

באוקטובר של השנה שעברה, ליסה התייחסה לתביעה הבלתי צפויה בראיון ללוס אנג'לס טיימס.

"תמיד ראיתי בזה מערכת יחסים מאוד סימביוטית", הסבירה. "זה היה חלק מהמשחק, אם אתה מתכוון להיות בעסק הזה. הייתי נחמד, אף פעם לא רבתי איתם, מעולם לא ברחתי מהם. הילדים שלי גדלו כשהם קופצים מהשיחים במאליבו. היו לנו יחסים טובים מאוד עם העיתונות והפפראצי. בגלל זה זה כל כך מזעזע אותי".

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור