ליסה רינה רומזת ל-RHOBH Return With

ליסה רינה רומזת על סטטוס RHOBH שלה עם פוסט קריפטי

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

נראה ש ליסה רינה יהיה חלק מ עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס כאשר היא תחזור לעונתה ה-13 בהמשך השנה.

בסדרת פוסטים ששותפו ל-Instagram Story שלה מוקדם יותר השבוע, ליסה, שעמדה בפני תגובה נגד מעריצים באינטרנט וקיבלה בוז ב-BravoCon לאחר מיקוד קתי הילטון בעונה 12, רמז על חזרתה לבראבו בכך שהציע שאחרי שבוצע "מאמץ קבוצתי" להפיל אותה, היא "עדיין עומדת".

"צריך להחמיא לך. היה מאמץ קבוצתי להוריד אותך, ואתה עדיין עומד!" קרא הודעה ששותפה ל-Lisa's Story ב-2 בינואר.

וכשהם שיתפו צילום מסך של הפוסט, בראבו סנרק סייד כתב, "הייתי אומר שזו הודאה במה שכולנו ידענו! אני אומר שמאז שער הכלבלב הם נפגשים ומזימים לפני הצילומים”. הם גם קראו למתן צדקה לקתי, כמו גם ליסה ונדרפומפ ו דניס ריצ'רדסשאליו כיוונה בעונות קודמות של RHOBH.

בפוסט נוסף ששותף לסטורי שלה, ליסה הציגה הודעה וסרטון ממעריץ.

"הנקודה שלי כרגיל אם אין רינה אין RHOBH להראות… הם רוצים שהיא תעלם אבל הם אוהבים את הצ'קים שלהם, לא?" שאל האוהד.

ובסרטון ששותף, נראו מספר רגעים שנויים במחלוקת, כולל הרגעים שבהם היא שאלה את דניז, "את מדברת על הזונות סביב הילדים שלך?" כמו כן, "איך זה לצלם תלת כיווני?"

גם ליסה נשמעה מתחקרת דורית קמסלי לגבי האם אנשים "עשו קולה-אין" או לא [her] אמבטיה” ומספרת קים ריצ'רדס, "בוא נדבר על המעצר שלך. למה שלא נעשה את זה?"

ליסה רינה מזכה את עצמה על ההצלחה של RHOBH ועל המחאה של בראבו

לפני שבועות, במהלך ראיון עם E! חדשות, ליסה אמרה שכשזה מגיע לחזרתה הפוטנציאלית של עונה 13, המעריצים יצטרכו לחכות ולראות אם היא התבקשה לחזור או לא.

"נראה," אמרה ליסה ב-8 בדצמבר. "אנחנו רק נראה מה יקרה, מה שאלוהים מצפה לנו. אנחנו אף פעם לא יודעים. אתה אף פעם לא יודע… אני חושב שזה היה נחוץ אחרי זה. זו הייתה עונה אינטנסיבית מאוד. ואני חושב שהם חכמים שם בבראבו, ואני לא חושב שזה כואב למישהו לקחת הפסקה".

למרות שקתי העמידה בעבר אולטימטום לבראבו, ואמרה שהיא לא תחזור אליו RHOBH אם ליסה ו אריקה ג'יין הוחזרו, נראה היה לה לאחר שינוי לב אנדי כהן הבהירה שההחלטה אינה תלויה בה.

"אני לא יודע. אני לא חושב שמישהו יודע אם הם חוזרים. אני לא כאן כדי להקדים את עצמי. בוא נראה אם ​​הם רוצים אותי", היא הסבירה ל-Entertainment Tonight לפני שתיארה את ליסה כ"קלה.

בנוסף לכך שליסה מאשימה את קתי באחות דוברת זבל קייל ריצ'רדס ואיימה להרוס את משפחתה על רקע התמוטטות באספן, אריקה טענה שקתי השתמשה בהשמצה במועדון לילה באותו לילה, דבר שהיא הכחישה.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 צפויה להתחיל בייצור מאוחר יותר החודש.קישור מקור