ליסה רינה של RHOBH מגיבה לאחר שהואשמה ביצירת ההתמוטטות של קתי, מעוררת שמועת יציאה חדשה עם פוסט על

ליסה רינה של RHOBH מדברת נגד בלנסיאגה וסלבס

ליסה רינה התבטאה נגד בלנסיאגה בעקבות פרסום מסע פרסום שנוי במחלוקת בנושא שעבוד, הכולל ילדים בסטורי באינסטגרם שלה בסוף השבוע.

מכיוון שמספר סלבריטאים אחרים ביישו את המותג בגלל המודעות החולניות והפוגעניות שלהם, ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חבר צוות השחקנים שקל את השערורייה, כמו גם כמה נושאים חמים אחרים. ועוד, גרסל בוב, סאטון סטראקהו ליסה ונדרפומפ שיתפו הצהרות בדפי הטוויטר שלהם.

"אנשים רוצים שאדבר על בלנסיאגה כן, המודעות האלה היו שגויות. אני חושב שכולנו מסכימים על זה", כתבה רינה, כפי שניתן לראות בצילום מסך ששותף על ידי אזור עקרות בית אמיתיות עַל אינסטגרם.

אבל היא לא עצרה שם. במקום זאת, כוכב הריאליטי הוותיק המשיך לתת הנהון לדמויות שנויות במחלוקת אחרות, והציע שהן "מסוכנות" יותר מבלנסיאגה ו דמנא גבסליההמעצב מאחורי המודעות.

"אני רוצה לדבר על אנטישמיות ושנאה על גזענות והומופוביה ו אלכס ג'ונס ו קניה ווסט, חֶברְמַן ו אילון מאסקוהסכנה בכך כי בעיני זה מה שבאמת מסוכן לעזאזל", ציינה והוסיפה, "שתיקה היא שותפות".

RHOBH ליסה רינה מדברת נגד בלנסיאגה על רקע שערוריית הקמפיין

בינתיים, בטוויטר, גארסל הגיב לשערורייה, מה שגרם להודעות נוספות RHOBH כוכב שותף סאטון וחבר השחקנים לשעבר Vanderpump.

"ברור שה [Balanciaga] הקמפיין היה כל כך שגוי! של מי בחדרים האלה מקבל את ההחלטות המטומטמות האלה?" גרסל תההכולל האשטאג עבור "הגן על ילדינו".

"צייצתי כמה מחשבות ומאמר נהדר לקרוא", סאטון השיבבהפניה למאמר מה- ניו יורק פוסט הכותרת, "מעצבת בלנסיאגה דמנה גבאלייה 'גוררת את הבית למטה' בתוך שערוריית הקמפיין."

RHOBH סאטון סטראקה שוקלת על שערוריית קמפיין בלנסיאגה

בכתבה, מנהלת הצילום ועורכת המגזין, אולגה ליריאנו, הטילה את הטענה שגבוסליה ובלנסיאגה, שמאז התנצלה על המודעות, לא היו מודעים כיצד ייראו הקמפיינים לאחר הצילום.

"אוי בבקשה," היא אמרה. "דמנה לא מוציא תמונה אחת שהוא לא אישר. דמנה הוא לא רק המנהל הקריאטיבי, הוא מניע את כל הדימויים מאחורי הקמפיינים. להאשים חברת הפקה זה מטורף".

גם בטוויטר, Vanderpump הגיבה להודעה של גרסל.

"מצחיק הרגע צייצתי כמעט בדיוק אותו דבר," Vanderpump אמר.

RHOBH Lisa Vanderpump מגיבה להצהרה של גרסל בובאה על בלנסיאגה

Vanderpump היה בעבר כתוב, "זה היה כמו…מי לעזאזל מקבל את ההחלטות האלה? מסע פרסום? בטח זה חייב להגיע לפסגה?"קישור מקור