ליסה רינה של RHOBH מתחרטת שלא הייתה לי יותר "אמפתיה" ל-LVP

ליסה רינה חלקה התפתחות מפתיעה בסכסוך המתמשך שלה עם ליסה ונדרפומפ ביום רביעי בערב צפו במה שקורה בשידור חי.

אחרי שהייתה מסוכסכת עם הקודם שלה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חברה לצוות בשנים האחרונות, רינה הודתה שזכתה לאמפתיה כלפי הכוכבת לשעבר שלה, שאיבדה באופן טרגי את אחיה להתאבדות ב-2018, לאחר שחוותה את מותה של אמה, לויס רינהבנובמבר 2021.

לאחר שציינה לראשונה שהיא "אפילו לא ידעה" היה לוונדרפומפ אח לפני כן מארק ונדרפומפמותו של הפרק ב-3 באוגוסט של WWHLרינה דיברה על איך האבל השפיע על מחשבותיה על Vanderpump.

"אני חושב שצער הוא… אני מצטער לומר את זה. האבל הוא נורא", היא שיתפה. "אבל הוא באמת קשה ועד שאתה בנעליים האלה אתה לא באמת יכול להבין אותו, אז אם הייתי יכול להציע אפילו יותר אמפתיה, הייתי עכשיו בנעליים שלי."

ובכל זאת, כשהתבקשה לרשום את חבריה לקאסט לשעבר לפי מי היא הייתה רוצה לראות בחזרה, לקבל את הבחירות של Vanderpump, טדי מלנקמפו קמיל גרמררינה אמרה, "טדי, טדי, טדי!"

אם כי רינה לא נמצאת כרגע בהפקה RHOBHהיא ו אריקה ג'יין לאחרונה נסעו להוואי עם הכוכבת שלהם, דיאנה ג'נקינס. ועם הגעתם חזרה ללוס אנג'לס, אריקה קיבלה מסמכים משפטיים לתביעה חדשה של 50 מיליון דולר בשדה התעופה.

במבט לאחור על התקרית, מארח אנדי כהן ציין שמעולם לא ראה את רינה בורחת ממצלמה כל כך מהר.

"זה באמת די מצחיק. זה באמת נכון,” ענתה רינה.

לאחר מכן היא הסבירה כיצד התרחש הרגע המביך.

"השעה הייתה כמו 11 בלילה ופשוט לא ציפינו לזה. והאישה הזו העמידה פנים שהיא מעריצה", חשפה רינה. "היא אמרה, 'אריקה, אני כל כך אוהבת אותך, אפשר לעשות סלפי עם שניכם?' והייתי כאילו, על זה. ולא רציתי לצלם סלפי. חבשתי את המסכה והמשכתי ללכת".

לדברי רינה, לא היה לה מושג שהאישה נמצאת שם כדי להציג לאריקה את התביעה.

"והדבר הבא שאני יודע, התחלתי להרגיש את המהומה הזאת ואני מסתכל אחורה ולאריקה יש את הנייר הזה ביד ואני כאילו, אני רק הולך. אני משעמם, אני יוצא. זה כל מה שאני יכול להגיד לך. נורא," היא הסבירה.

ואז, כאשר אנדי חקר את רינה על מה שאריקה אמרה לאחר מכן, היא ציינה שלשניהם "היו מכוניות נפרדות".

"זה היה חלק מהבעיה", היא שיתפה. "המכוניות לא היו שם. היינו צריכים לעבור את הרחוב".

רינה הודתה אז בכל הנוגע לעימותים האחרונים שלה ברשתות החברתיות, שכללו יריקות עם קתי הילטון וה עקרות בית אמיתיות של דובאי השחקנים, היא הייתה "בלגן".

"הייתי סיוט מתהפך. אני יודע את זה. אני מודה בזה", היא התוודתה. "ניסיתי לתקן את זה כמה שאני יכול. אני לגמרי מודע לעצמי שאני בלאגן כרגע. אני פשוט בלגן. אז בואו נקווה שזה ישתפר".

"כל זה! הכל!" מאוחר יותר היא הוסיפה על חרטותיה על המדיה החברתית.

עוברים להתנהגותה האחרונה של אריקה RHOBHרינה אמרה שכאשר מדובר בקללות שלה ב גרסל בובהבן, ג'קס, בן 14, "ילדים אסורים לתחום", ולגבי הערת ה"משלשל" שלה ל קריסטל קונג-מינקוףשסובל מהפרעת אכילה, זה פשוט היה "לא בסדר".

"זה מאוד לדבר עם מישהו שיש לו הפרעת אכילה. אתה אף פעם לא יכול להגיד את הדבר הנכון, באמת. וזה היה הדבר הלא נכון לומר", רינה, שבתה אמיליה המלין הייתה פומבית עם מאבקי הפרעות האכילה שלה, הסבירה.

כאשר רינה התמודדה אז עם טענות על צביעות פוטנציאלית על כך שכעסה עליה סאטון סטראקה על כך שכינתה את דיאנה "חסרת נשמה" תוך שהיא מתעלמת לכאורה מההערות של אריקה לבניו של גרסל, היא קבעה את השיא.

"קודם כל לא הייתי שם ולכן דיברתי עם אריקה על זה", היא חשפה.

בינתיים, על WWHL: After Showהגיבה רינה שופטת טמרההטענות האחרונות של דניס ריצ'רדסשהואשם לשמצה בניהול רומן עם ברנדי גלנוויל בתוך עונה 10, שהיא הכחישה, פגע בה ב-BravoCon.

"לא הרגשתי מוצדקת", אמרה. "למעשה שמעתי את זה אז במובן מסוים זה היה אדם אחר שאמר, כבר שמעתי את זה למען האמת."

לאורך השידור החי של התוכנית, רינה כיוונה לסאטון במספר הזדמנויות, כשהיא הגיבה לראשונה למעריץ וירטואלי, שרצה לדעת למה זה כיף לה לענות את הכוכבת שלה.

"אתה לא מבין למה? זה לא ברור לך?" היא תהתה.

ואז, כשנשאלה על כך שסאטון אמר שזה לא רגיש לדבר על אנשים כשהם לא שם, רינה תייגה את הרגע כצבוע.

"זה הסיר שקורא לקומקום שחור. תראה מה עשינו לאריקה… התוכנית הזו מלאה בצביעות", היא ציינה, והעניקה בראש לרגע העונה ה-11 שבו היא וחבריה לצוות נפגשו כדי לדון בדרמה המשפטית של אריקה.

גם בתוכנית, רינה חשפה שסאטון הופיע רק בתוכנית ג'ימי קימל בשידור חי! כי היא לא הצליחה לבצע את ההקלטה.

"זה היה אמור להיות אני אבל הייתי מחוץ לעיר וזה היה סאטון. אבל זו האמת. אמרנו את זה. אז אמרתי את זה! זה היה מקסים", אמרה.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור