ליסה רינה תוהה מדוע מעריצים "כועסים" על תעלולי RHOBH שלה

קרדיט: Kathy Hutchins / Shutterstock

ליסה רינה היא מוחאת כפיים בחזרה לקול התגובה שהיא קיבלה מה- עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס מעריצים ביחס להתנהגותה האחרונה בתוכנית.

לפני שהיא ו אריקה ג'יין הגיבה לרייטינג הגבוה של הפרק האחרון, כאשר אריקה לוקחת קרדיט על הצלחת התוכנית, ליסה תהתה מדוע הצופים "כועסים כל כך" על התעלולים שלה, הכוללים משחק צרחות עם סאטון סטראקה והתמוטטות מלאה במהלך ארוחת ערב יצוקה.

"על מה כולכם כל כך כועסים בכלל? קראתי לעצמי "חור" כמו העונה השנייה שלי. האמנתי שזה זה – 'אני פשוט חור עם שיער איקוני ושפתיים גדולות'", כתבה ליסה בסטורי שלה באינסטגרם ב-18 באוגוסט.

RHOBH ליסה רינה נותנת קריצה לשרטוט העבר על רקע תגובה נגדית

ואז, בסיפור שני, ליסה הציגה תמונת שחקנים שצולמה בפרק של יום רביעי והאשימה את השחקנים בהתנהגות צבועה בכיתוב, ואמרה שעונה 12 היא "עונת הצביעות".

ליסה רינה גוונים חברי קאסט RHOBH צבועים

במהלך השבועות האחרונים, ליסה האשימה את התנהגותה המרושעת בתוכנית באתגרים שניצבה בפניה כשהתמודדה עם מותה של אמה, לויס רינה. ובפוסט שלישי ששותף בסטורי שלה באינסטגרם, היא הזכירה לצופים שהאבל בפומבי לא קל.

"תגיד מה אתה בלה בלה בלה… אבל אתה מנסה להתאבל בפומבי", אמרה לקהל המקוון שלה. "ציבור לא פרטי בציבור. הסוף."

RHOBH ליסה רינה מאשימה התנהגות בצער על רקע תגובה נגדית

לאחר שהצהירה את המקרה שלה, ליסה פרסמה הודעה חגיגית יותר, שכללה את הרייטינג האחרון של RHOBH.

"הו מספר 1 SHOW בכל הכבלים!" היא הכריזה וקישרה את א TV Deets לדווח על אינסטגרם שחשף שהפרק ב-17 באוגוסט של התוכנית זכה ל-1.05 מיליון צופים עם 0.30 מהדמוגרפיה המרכזית, "מה שהופך אותה לתוכנית מספר אחת בכל הכבלים".

ליסה רינה מגיבה לכך ש-RHOBH היא התוכנית מספר אחת בכבלים

אריקה הגיבה לחדשות על הרייטינג הגבוה RHOBH כמו כן, עם פוסט משלה באינסטגרם. עם זאת, במקום להביע התרגשות, אריקה לקחה קרדיט על אבן הדרך של הסדרה.

"אתה מוזמן", היא כתבה בכיתוב של סיפור, כולל גם אימוג'י מסמיק.

אריקה ג'יין לוקחת קרדיט על הצלחת RHOBH

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור