ללה קנט אומרת שהת'ר גיי קיבלה עין שחורה מכוכב 'RHOSLC'

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

לאלה קנט שיתף פרטים על מאחורי הקלעים הת'ר גייהעין השחורה של הפרק האחרון בפודקאסט שלה.

שעות לפני שהת'ר התעקשה על עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי מפגש עונה שלישית שהיא ספגה את הפציעה לאחר השפלה, את חוקי Vanderpump הכוכבת אמרה שהיא שמעה שמישהו מהצוות היה מעורב ופנתה למספר אחרים עקרות בית אמיתיות-נושאים קשורים, כולל אהבתה ל עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג'של ויקי גונבלסון והבעיה שלה עם ג'ן שאה.

"אני חושב שמישהו עשה את זה [but] אני לא אגיד מי אני חושב שעשה את זה," פתחה לאלה תן להם את לאלההפרק של 25 בינואר.

לדברי לאלה, היא קיבלה מידע פנימי על העין השחורה של הת'ר. ואחרי שנודע לה שמישהו "עשה את זה" להת'ר, היא הגיעה למסקנה שבגלל שהת'ר הייתה בטיול שחקנים, מישהו חייב להיות חלק מה RHOSLC ללהק.

"שמעתי את זה מאנשים מאחורי הקלעים [the faucet] הסיפור לא נכון ומישהו עשה לה את זה… זה היה בטיול שחקנים. זה יכול להיות רק מישהו מהצוות", הצהירה. "איך אתה מכה בברז ויש לך סימני שריטה בכל הגוף?"

בעוד הת'ר טוענת שהיא לא יודעת בדיוק מה קרה לה, לאלה אמרה שאם משהו דומה היה קורה כללי משאבהזה היה מצב שונה מאוד.

"עַל חוקי Vanderpump, אנחנו נעשים פיזיים, יש השלכות, השלכות כבדות… אין סיכוי שנצליח להתחמק מזה שלא נאמר מי זה היה", הסבירה. "גם לזה יהיו השלכות. אנחנו צריכים לדבר על הכל".

לאלה יכולה להעריך את הדרך שבה היא וה- כללי משאבה צוות השחקנים נושאים באחריות כי כצופה בטלוויזיה בריאליטי, היא צופה בתוכניות האהובות עליה "כדי לראות את הדרמה".

"אם הייתי רוצה לצפות בקומביה, הייתי צופה בזיון קרדשיאנס", היא שיתפה והטילה מעט צל על סדרת Hulu. "אני לא [watch]. הפעמים היחידות שצפיתי הן כשאני רואה את ה-b-tchs האלה נלחמים. ואפילו [when there was drama and] ניסיתי לראות את הפרק המלא, הייתי כמו, 'אני רק הולך לראות קליפים'".

ללה הודתה אז שהיא מעריצה גדולה של ויקי, ואמרה את זה RHOC כוכב היא אחד "האנשים האהובים ביותר" שלה ומסתכלת אחורה על התרוץ שהיה איתה במהלך טיסת מטוס ל-BravoCon.

"היא ישבה ממש מאחורי ואמרתי, 'היי ויקי', ואני חושב שהיא חשבה שאני רק מעריץ אז היא צחצחה אותי ואז הבינה שזו הייתה אמא ​​של לאלה קנט והיתה לנו שיחה של שעה – זה הרגשתי כמו שעה – עד לנקודה שבה כמו הדיילת אמרה לנו, כמו, 'אתם צריכים לשבת. אנחנו עוזבים את השער'", נזכר לאלה. "הייתה לנו השיחה הארוכה ביותר על נרקיסיסטים ושאני צריך ביטוח חיים. זה היה חלק גדול מזה והיא הייתה כמו לעשות את זה במטוס מנסה להבין את זה בשבילי. היא כל כך מצחיקה."

לאלה אפילו הפכה למגוננת על שותפה ברווולבריטי.

"אם עוד בחור ישבור לה את הלב, אני באה לקחת אותם", הזהירה. "'מה אתה מציע, קרצוף מטורף? יש לך את ויקי גובלסון בסדר? תפסיקי לעבור לבית שלה, לאכול את האוכל שלה, להנות מבית הנופש המטורף שלה במקסיקו!'"

באשר לפשעי ההונאה של ג'ן, שהביאו לאחרונה ל RHOSLC מאסר של 6.5 שנות מאסר של חבר השחקנים, לאלה אמרה שאם ג'ן מעולם לא חשבה על אלה שהיא מרימה, שרבים מהם היו קשישים, היא "סוציופת נרקיסיסטית".

לאחר מכן היא הציעה שג'ן לא חושבת על שני בניה, שריף ג'וניור ועומר.

"כשילדים מעורבים ולא הייתה להם מילה בעניין ואתה פשוט עשית שטויות בלי לחשוב עליהם… אני לא זורק עליה שום צל, אני רק אומר לי, ואיך אני ממשיך בחיים עם ילד, כאילו, כל מה שאני עושה אני חושב על אושן," ציינה לאלה. "אני כמו 'איך זה יכול להשפיע עליה?' 'מה אמרתי בעבר שהיא יכלה בשלב מסוים לקרוא וללכת, 'אלוהים אדירים, למה היא עשתה את כל הדברים האלה, למה היא אמרה את כל הדברים האלה? למה היא לא יכלה לשתוק?' אבל מצד שני, אני מקווה שאם היא תעבור דברים, מה שהיא תעשה, היא לעולם לא תרגיש שהיא חייבת להיות בשקט".

"אני תוהה אם ג'ן אמרה, 'אני מפרנסת את המשפחה שלי. באתי מכלום. אז לא אכפת לי. אני אדאג שלילדים שלי יהיו חיים מדהימים ולא אכפת לי על מי אני צריך להשפיע״. אני רק מנסה להבין איך היא יכלה לעשות את הדברים האלה", הוסיפה לאלה.

גם בפודקאסט שלה, לאלה הודתה שהיא חשה מודאגת מהעתיד של RHOSLCשצפוי להיות ללא ג'ן.

"אני קצת מודאג בגלל [RHOSLC]. אני רק תוהה כי [Jen’s] שובה לב, עוד לפני שהדבר הזה קרה", היא הצהירה.

חוקי Vanderpump עונה 10 תעלה לראשונה ביום רביעי, 8 בפברואר, בשעה 9/8c בבראבו.

קישור מקור