ללה קנט מסכימה שקייל ריצ'רדס הוא "מוערך יתר על המידה", מדברת רינה

קרדיט: Shutterstock/Kathy Hutchins, Faye's Vision/תמונות שער/INSTARimages

לאלה קנט מסכים עם רזא פרחאןהערכתו של קייל ריצ'רדס.

לאחר שאה של שקיעה כוכב הצל את עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חבר השחקנים בתור עקרת הבית הכי "מוערכת" בבראבו, ה חוקי Vanderpump הכוכב ניגשה לפודקאסט שלה, שם היא תמכה בטענותיו לפני ששיבחה ליסה רינהשעזבה את התוכנית בחודש שעבר, ושוקלת את התוספת הפוטנציאלית שלה ל RHOBH.

"רזה אכן אמר משהו די פראי. הוא יצא פראי. הָהֵן שאה של שקיעה חברי צוות… ואני כל כך אוהב את רזה אז כל מה שהוא אומר אני מתחבר אליו", הסבירה לאלה בפרק ה-25 בינואר של תן להם את לאלה של ההערות שהשמיע רזה צפו במה שקורה בשידור חיגם שואל, "איפה השקר?"

כשהאורח של לאלה, עמית פודקאסט לארה מארי שואנהלסואז ציין שהמפיקים היו צריכים להיפטר מקייל, ולא רינה, שעל פי השמועות פוטרה אבל מתעקשת שהיא תפסיק, לאלה לא לא הסכימה.

"אני אוהב את רינה… אני אוהב את השפתיים, היא תמיד מביאה את זה," שיתפה לאלה. "השיער תמיד מדהים והיא האדם היחיד… אני תמיד אומר, 'אנחנו לא צופים בתוכנית הזו כדי לראות חבורה של אפרוחים לוהטים קומבייה'. אנחנו פשוט לא."

לדברי לאלה, כללי משאבה יש "קייל" משלו אבל היא "לא אומרת מי" זה. במקום זאת, היא ציינה את זה שיאנה שי יש משהו במשותף עם הוותיקים RHOBH כוכב.

"אני חושבת שסקיאנה אולי תאהב לעשות את הפיצולים יותר מקייל ריצ'רדס", היא הצהירה.

למרות שלאלה מוצאת את קייל "מוערכת יתר על המידה", היא לא חושבת שקייל אי פעם תעזוב את הסדרה, ונותנת הנהון להצהרה אריקה ג'יין נעשה במפגש עונה 12.

"[Kyle] סוג הוא הדבק שמחזיק את הקבוצה יחד. בלעדיה, האנשים האלה לא היו מדברים, "התחזה לאלה. "באמת יש לה את הקהל. היא שם מהיום הראשון".

לגבי העתיד האפשרי שלה RHOBHלאלה אמרה בתחילה שהיא מאמינה שהיא צעירה מדי.

"אני לא מרגיש שהגיל שלי יאפשר את זה כרגע, וגם אין לי משהו סופר מדהים להראות לך. כמו, 'בוא תסתכל על דירת שלושת חדרי השינה שלי,' היא הסבירה.

לאחר מכן, לאחר שלארה אמרה שללה תתאים כחבר צוות יזמים צעיר יותר, לאלה הסכימה ואמרה, "אתה צריך לכתוב אנדי כהן ותגיד לו את זה", וציינה שקייל "ישנא [her]."

וכאשר לארה עוד הציעה ליסה ונדרפומפ תוחזר עם לאלה כבעלת בריתה, הוסיפה לאלה, "אתה צריך להעלות את זה לכהן".

אמנם לאלה הצהירה שהיא מרגישה שהיא לא מבוגרת מספיק כדי להצטרף ל RHOBH לשחקנים, היא הודתה בדרמה שלה, כולל מאבק המשמורת איתו היא נמצאת כרגע רנדל אמטאשר התמודד עם חשדות לפשעים הקשורים בילדים, שהוא הכחיש, הוא יותר ברמה של RHOBH מאשר כללי משאבה.

"אני לא מצמצם את מה שהצוות שלי עבר, אבל יש דברים בתוכנית, כמו דברים קטנים שהפכו את החיים שלי השנה להרבה יותר קלים כי הייתי כמו, 'אני הולך להיכנס ואנחנו' אני הולך לזרוק צל בצורה הכי קטנונית וזה מרגיש טוב להוציא אותי מהמציאות שלי.' רק הדברים שאני מרגיש שאני צריך להתמודד איתם ביום יום, אפילו לפני השנה האחרונה, פשוט מרגישים קצת ברמה שאני לא נהנה ממנה במיוחד, אבל זה קצת כמו הדרמה של כאילו,' אוי שא-ט, טום ג'ירדי הוא לא כזה בחור גדול'. 'ג'ן שאהלא בחורה כל כך גדולה,' כאילו זה מרגיש שהאדם שלי שהייתי איתו הוא סוג כזה של דרמה," היא הסבירה.

חוקי Vanderpump עונה 10 תעלה לראשונה ביום רביעי, 8 בפברואר, בשעה 9/8c בבראבו.

קישור מקור