ללה קנט פגעה ברגשותיה של קריסטן דאוט עם WWHL Diss

לאלה קנט כאב קריסטן דאוטהרגשות של כשהיא כינתה אותה בתור חוקי Vanderpump חברה שהיא "תסמוך הכי פחות" שתצפה בבתה, אושן קנט אמטלסוף שבוע תוך כדי הופעה בפרק של צפו במה שקורה בשידור חי באפריל.

במהלך פרק אחרון בפודקאסט שלה, תן להם את לאלהלאלה חשפה שההערה שלה פגעה ברגשותיה של קריסטן, וציינה שחברתה לשעבר לצוות פנה אליה בעניין כשהשתתפו במסיבת יום ההולדת הראשונה של ג'קס טיילור ו בריטני קרטרייטהבן של, קרוז מייקל קאוצ'יחודש שעבר.

"חשבתי שהיא תצחק על זה כי היא נשברה את אותה אצבע 17 פעמים, היא כל הזמן נופלת, היא איש שטיפת המכוניות המתנפח", הסבירה לאלה את הגמלוניות של קריסטן באמצעות כָּבֵד. "וככה אנחנו מכירים אותה אז ככה חשבתי שהיא כמובן תצחק על זה",

לפי לאלה, היא קראה לקריסטן בצורה מבודחת.

"צפו במה שקורה בשידור חי הוא כל כך קליל ומצחיק… אם זו הייתה אופרה ששואלת אותי את השאלה הזאת, הייתי אומר שהייתי סומך על כל אחד מהאנשים שיצפה בתינוקת שלי, אני סומך על כולם, והם אוהבים אותה, אבל זה היה כמו סוג של בדיחה , והיא באמת לקחה את זה ללב. וכאילו זה כאב לי את הלב."

כשקריסטן פנתה לראשונה ללאלה בנוגע לרגשותיה, היא ציינה שהיא מרגישה שהם "כל כך טיפשים".

"הייתי כמו, 'זה לא טיפשי. אני מסתכל עליך כאילו אתה כל כך קשוח ולא מושפע, והתכוונתי לזה להיות קליל, אבל זה לא פגע ככה, זה יצא מרושע, וזו לא הייתה הכוונה שלי'", נזכר לאלה.

ואז, לאחר ששאלתי את כללי משאבה מה שהיא יכולה לעשות כדי לתקן את המתח ביניהם, אמרה לה קריסטן, "בכנות, רק את מכירה ברגשות שלי."

ללה המשיכה וחשפה שקריסטן "כל כך מתוקה" עם אושן, שהיא חולקת עם הארוס לשעבר רנדל אמט.

"בכל פעם שהיא רואה את אושן, היא כמו מתלהבת ממנה," חשפה לאלה.

באפריל 2021, חודש לאחר לידתו של אושן, קריסטן ניגשה לעמוד האינסטגרם שלה כדי לזרום מעל הילדה הקטנה.

"אושן קנט… מלאך קטנטן ויפהפה. אתה המיני אני של אמא שלך וללא ספק תהיה חכמה, חצופה ומצליחה כמוה. אני כבר כל כך אוהב אותך!" היא כתבה, יחד עם סדרה של תמונות שלה מחזיקה את הילד.

בראבו עדיין לא חידש חוקי Vanderpump לעונה 10.קישור מקור