למה דינה מנזו מדלגת על החתונה של תרזה ג'ודיס

דינה מנזו ביטלה את החתונה של החברה הכי טובה שלה.

עם פחות מחודש עד עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי כוכבים תרזה ג'ודיצה ו לואיס רולס תגיד, "אני כן," מקורב חושף מדוע דינה לא תהיה נוכחת – ואיך תרזה מרגישה לגבי ההחלטה של ​​חברתה לשעבר לצוות.

יש "סבירות גבוהה מאוד שהחתונה מצולמת", אמר מקורב עמוד שישי ב-12 ביולי. "דינה הבהירה שהיא לא רוצה להיות במצלמה, וטרזה בסדר עם זה".

אף על פי שמועות מוקדם יותר החודש העלו כי תרזה ולואיס סבלו מעימות על רקע קרע לכאורה בין בעלה של לואיס ודינה, דייב קנטיןהמקור אישר כי הדיווחים אינם נכונים, והצביע על העובדה שהגברים עדיין עוקבים זה אחר זה באינסטגרם.

"תרזה מכבדת את משאלותיה של דינה ומצפה לחגוג איתה בעתיד", המשיך המקורב. "הם נשארים קרובים כמו תמיד."

כפי ש RHONJ המעריצים אולי זוכרים, תרזה אמרה בחודש שעבר שהנישואים "בהחלט לא" יצולמו לעונה 13. עם זאת, היא הוסיפה אז, "נראה", לגבי ספיישל פוטנציאלי של בראבו.

בעוד שדינה לא תהיה נוכחת ביום הגדול של תרזה, היא ודייב היו חלק מכמה מאבני הדרך שלה ושל לואיס לפני החתונה, כולל אירוסיהם באוקטובר 2021 ביוון ומסיבת האירוסין בדצמבר 2021, שהחברה הוותיקה האחרת של תרזה. דולורס קטניהלא היה חלק מ.

בעקבות קצת דרמה סביב האירוע, התברר שדינה אישרה שהשבר שלה עם דולורס היה בשל מכתב לכאורה שכתבה דולורס לתמיכה בבעלה לשעבר, טומי מנזומשתחרר מהכלא לאחר שהוא כביכול תזמר פלישה לבית והתקפה עליה ועל דייב.

לפני שדינה ביטלה את הסכמתה לחתונתה של תרזה, השמועה הייתה שהיא עוזרת הכבוד, אך ציפו שתהיה לה לפחות תפקיד שושבינה. כעת, אחיותיו של לואיס ובנותיה של תרזה, ג'יה, 21, גבריאלה, 17, מילניה, 16 ואודריאנה, 12, שהיא חולקת עם בעלה לשעבר ג'ו ג'ודיס, צפויות להרכיב את מסיבת הכלה.

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 נמצאת כעת בהפקה.

קישור מקור