למה הדברים היו רועשים עם קרוליין וסרג'יו

קרוליין סטנברי ו סרג'יו קרלו יש סיפור אהבה מוזר.

בפרק הראשון, קרוליין נענתה לבקשתו של סרג'יו לנישואין – למרות שהיא לא כל כך התעסקה בזה. לאחר מכן, סרג'יו הציע את הרעיון להקים משפחה, אבל הכלה לעתיד הייתה אמביוולנטית.

בעוד שהבן 27 נחוש להתרבות, לבן ה-46 יש כבר שלושה ילדים. האינטרסים המתנגשים שלהם עדיין לא נפתרו בעונה הראשונה של עקרות בית אמיתיות של דובאי.

ב תצוגה מקדימה לפרק ה-6 ביולי, סרג'יו חושף את הלחץ שהוא וקרוליין חשים כשהם מתכוננים לנישואיהם הקרובים. "אנחנו קצת לחוצים, למען האמת, עם החתונה", אמר בארוחת ערב קבוצתית. "המשפחה מגיעה."

ההורים של סרג'יו וגם קרוליין מגיעים במקביל, למרות שהם "מעולם לא נפגשו". הוא הוסיף, "הם הולכים להישאר יחד שלושה ימים בבית… זה פשוט הרבה דברים שקורים."

ארוסתו שיתפה אז, "אנחנו ממש הולכים להרוג אחד את השני לפני החתונה."

קרוליין התבדחה ש"סרחיו יישן [another castmate’s] הבית, עם אמא שלו, אתה יכול לקחת גם את אמא שלו?"

הקליפ התייחס גם למערכת היחסים המתוחה בין קרוליין לבין שאנל אייאן.

שאנל, כך נראה, העניקה לכל חבר צוות מתנה – מלבד קרוליין, שסירבה לשתוק.

"לא קיבלתי כלום," אמרה קרוליין לאחר שהפריעה לשאנל בארוחה. "לא קיבלתי שום דבר. כלומר, אם זה לא היה מסרים סאבלימינליים, אני לא יודע מה היה."

שאנל לא נסוגה. "אלה היו מסרים סאבלימינליים, בהחלט", אמרה. בראיון וידוי, שאנל זרקה יותר צל: "שום דבר… זו הייתה המתנה הכי טובה שיכולתי לתת לה".

בפרק קודם, שני החברים לקאסט חיבקו אותו במסיבה כמחווה של פיוס. באותה תקופה, מעריצים רבים האמינו שהנשים הגיעו להבנות. הקליפ האחרון, לעומת זאת, מספר סיפור אחר, כאשר הרגשות המתמשכים שלהם עולים אל פני השטח.

הגרזן לא קבור רשמית.

עקרות הבית האמיתיות של דובאי משודר ביום רביעי בערב בשעה 21:00 EST בבראבו.

קישור מקור