למה היא התעלמה מדיסון לקרוי ב-BravoCon

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

ברנדי גלנוויל לא מעריץ של קסם דרומי כוכב מדיסון לקרוי – וזה אומר את זה בקלות.

במהלך פרק אחרון בפודקאסט שלה, שהציג את החבר לשעבר של מדיסון וחברה לצוות אוסטן קרול כאורח, ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס אלום הסבירה מדוע היא לא מתרועעת עם מדיסון שכן היא אישרה שהיא פוצצה אותה פעמיים ב-BravoCon והעירה על מערכת היחסים שלה בעבר עם אוסטן.

"אני לא מתעסק עם ה-b-tch הזה," אמר ברנדי בפרק ה-2 בדצמבר של ברנדי גלנוויל ללא פילטריםבאמצעות כָּבֵד. "אני לא מזדיין איתה כי אני לא מזיין עם אנשים שבוגדים, והיא ידעה את זה [Jennifer Lopez and Alex Rodriguez] אנחנו ביחד."

כפי ש קסם דרומי המעריצים יזכרו, קרייג קונבר האשים את מדיסון, שנישאה ברט רנדל בחודש שעבר, של שינה עם A-Rod על רקע אירוסיו שהסתיימו מאז עם J-Lo. ולמרות שמדיסון הכחישה שהיא פיזית עם המקצוען לשעבר ב-MLB, שניהם נפרדו זמן קצר לאחר מכן.

ברנדי ציינה אז שבעוד היא ומדיסון הצטלבו ב-BravoCon, היא סירבה לדבר איתה.

"היא ניסתה לגשת אליי פעמיים ואני פשוט הסתובבתי והלכתי. כי אני פשוט חושבת שזה דביק ואני פשוט לא אוהבת אנשים כאלה", הסבירה לאוסטן. "אם אתה רוצה לצאת ממשהו, לצאת ממשהו, אבל לדעת שמישהו עם מישהו ואתה עדיין רודף אחריו, זה מגעיל… [You] התחמק מכדור."

ההערות של ברנדי על מדיסון הגיעו לאחר שאוסטן אישר שהוא נמצא במקום טוב איתו פרחי אוליביהלמרות סוף הקשר הרומנטי שלהם, ואמר שהוא לא יכול להגיד את אותו הדבר על עצמו ועל מדיסון.

ברנדי חשד אז שהכימיה של אוסטן ומדיסון חזקה יותר מהכימיה בינו לבין אוליביה, והוא סיארה מילרשעליו הוא נראה לצדו בית קיץ ו בית חורף.

"אני מרגישה כאילו… היא הייתה קצת משוגעת ונמשכת למשוגע הזה, אהבת את זה, כי בחורים אוהבים משוגעים," אמרה ברנדי בעוד אוסטן הסכימה.

בעוד אוסטן הודה שיש לו "רגשות אמיתיים וחזקים" כלפי מדיסון, הוא השווה את מערכת היחסים שלהם ל"פצצת זמן", וציין שאפילו החברים של מדיסון אמרו לו להתרחק.

"אף אחד לא יכול להגיד לך לברוח… האדם היחיד שיכול להגיד לך זה אתה. לא יכולתי להתגבר על זה עד שהתגברתי על זה", שיתף. "[But I] באמת תן לזה לחפור בי את הטפרים שלה."

קסם דרומי עונה תשיעית צפויה להתחיל את הצילומים בתחילת השנה הבאה.

קישור מקור