למה היא לא דיברה עם אבא ג'ון במשך 3 שנים

קרדיט: ג'נט מאייר/מארק סי אוסטין/Startraksphoto

טדי מלנקמפ הלכה שלוש שנים בלי לדבר עם אביה, ג'ון מלנקמפובמהלך פרק אחרון בפודקאסט שלה, היא פתחה את הסיבה.

אחרי שמעריץ כתב לה ו שופטת טמרההתוכנית של, רוצה לדעת למה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חבר השחקנים טען בעבר שאין לה כסף, למרות אביה העשיר, טדי הסבירה שהיא לא תמיד ביחסים טובים עם המוזיקאי המפורסם, במיוחד לאחר שנפרד מאמה, ויקי גרנוצ'י.

"כשההורים שלי התגרשו, הייתי בכיתה ג'", נזכר טדי בפרק ה-14 בנובמבר של שני Ts בתרמיל. "אמא שלי קיבלה סכום כסף משמעותי. אבל היא הייתה ילדה צעירה. היא התחתנה עם אבא שלי כשהייתה בת 18. אז עברנו למדינה אחרת לגמרי, מקום חדש, מה שלא יהיה. היא קיבלה סכום חד פעמי, ואז היא תקבל מזונות ילדים".

למרות שלוויקי נכנס הרבה כסף באותה תקופה, טדי אמרה שהיא "לא ידעה איך לנהל את הכסף שלה". ובזמן שטדי היה בתיכון, המשפחה הייתה מפורקת.

"לא היה לנו כסף, ואז הכלל שלי עם אבא שלי היה שאם אני רוצה לעבור לקליפורניה ולא ללכת לקולג', אני צריך לפרנס את עצמי", גילה טדי. "אין לי קרן נאמנות. לא הייתה קרן נאמנות. [And] מבחינה כלכלית, מעולם לא קיבלתי את הגיבוי שלו".

"כולם חושבים שגדלנו עם כפית כסף בפה, אבל גדלנו עם אמא שלנו", הוסיפה.

למעשה, כשטדי היה בן 15, היא וג'ון נקלעו לוויכוח שהוביל לניתוק של שלוש שנים.

"לא דיברנו שלוש שנים על כסף," היא שיתפה, מבלי לחשוף פרטים.

אבל בעוד שג'ון לא היה אחד שמממן בפזיזות את אורח חייו של טדי, הראשון RHOBH חבר השחקנים הודה שהוא תמיד אדיב כשזה מגיע לבילוי עם המשפחה בחגים.

"אם הוא רוצה שנחזור הביתה, הוא יעיף את כולם מלבד אדווין [and] האחרים המשמעותיים", הסבירה. "הוא לא מטיס את האחרים המשמעותיים. הבעלים צריכים להבין את זה".

טדי התייחס אז לנושא חברתו החדשה של ג'ון, שאיתה הוא יוצא במשך כחצי שנה, ואמר שאישה, שלא קראה לה, "פעם הייתה אחת מהן [her] החברים הכי טובים" והיא רק "מבוגרת ממנה בכמה שנים".

"היא מאוד פרטית, אז אני לא הולכת להגיד את שמה, אבל אני בטוחה שתוכל לעבור על האינסטגרם שלי ולהבין את זה", ציינה. "וזה לא שהיא לא החברה הכי טובה שלי יותר."

לדברי טדי, היא למעשה הכירה את האישה דרך בעלה, אדווין ארואייבוג'ון פגש אותה דרך שניהם.

"הם הכירו לפני 10 שנים דרכי בהופעה. היא באה כאורחת שלי ושל אדווין,” גילה טדי.

קישור מקור