למה היא לא השתתפה בחתונה של סטסי שרדר

ב-12 במאי, שטאסי שרדר ו בו קלארק קשרו את הקשר ברומא, איטליה, מוקף בחברים קרובים ובני משפחה. במהלך הטיול, בני הזוג שיתפו חלק מחוויותיהם ברשתות החברתיות, והעניקו למעריצים מושב בשורה הראשונה.

צופים רבים תהו, עם זאת, מדוע מסוים חוקי Vanderpump חבר לצוות, לאלה קנט, היה חסר ביום הגדול. היו שהשערו שהיא נחתכה מרשימת האורחים באותו אופן כמו שיאנה שי.

בראיון עבור ג'ף לואיס בשידור חילאלה חשפה מה באמת קרה.

"החתונה שלה הייתה מותאמת ללוח הזמנים של הסיור שלי", היא אמרה, דרך כָּבֵד. "ביטלתי את [Give Them Lala podcast] סיור כנראה כבר פעמיים, ואני פשוט, היא כל כך הבינה, הודעתי לה מיד."

הכוכבת הוסיפה, "סבלתי מ-FOMO שפספסתי רגע כל כך מדהים בחייה".

מכל החברים לצוות חוקי Vanderpumpרק שניים מהם טסו מעבר לאוקיינוס ​​האטלנטי, לדברי לאלה.

"אני חושבת שרק טום שוורץ וקייטי," היא אמרה. "שטסי נאלץ לקצר את רשימת האורחים, אז כמה אנשים נדחו, ואני יכול להגיד את זה כי שחנה דיבר על זה. שיאנה לא הוזמן. אני לא יודע אם טום [Sandoval] ו אריאנה [Madix] הוזמנו אי פעם."

בפרק ב-23 במאי של The Skinny Confidential הוא והיא בפודקאסט, סטסי שיתפה שהפיטורים האחרונים שלה הכניס מפתח ברגים לתקציב החתונה – והיא חתכה כמה חברים לצוות מרשימת האורחים.

"בכנות, כולם הבינו למדי," הסביר שרדר באמצעות אינקוויזיטר. "שלחנו אימייל כמו, 'יו, זמנים קשים, אנחנו לא יכולים לעשות חתונה של 200 איש. זה לא אומר שאנחנו לא אוהבים אותך, אבל אתה לא חלק מ-35 האנשים המובילים שלי".

מצלמים עבור חוקי Vanderpump עונה 10 אמורה להתחיל בקרוב.

קישור מקור