למה היא פספסה את מסיבת האירוסין של מדיסון

פטרישיה אלטשול מדברת על למה היא לא הייתה נוכחת מתי מדיסון לקרוי ו ברט רנדל חגגו את אירוסיהם בתחילת החודש.

באינסטגרם, לאחר שנחקרה על ידי מעריץ שרצה לדעת אם היא הוזמנה למה שלדעתה היה החתונה של מדיסון, פטרישיה חשפה את הסיבה מאחורי היעדרותה תוך התייחסות לעונה השמינית הקרובה של קסם דרומישהיא אמרה לקהל המקוון שלה "הולך להיות טוב".

"לא הוזמנת לחתונה של מדיסון?" שאל המעריץ לפני ימים.

"זו הייתה מסיבת אירוסין והייתי בסוואנה", הסבירה פטרישיה.

הקסם הדרומי פטרישיה אלטשול מסבירה מדוע היא לא השתתפה במסיבת האירוסין של מדיסון

כפי שפטרישיה הסבירה בפוסט נפרד באינסטגרם, היא נסעה לסוואנה כדי להופיע בסרט דוקומנטרי קרוב המבוסס על חייו של חברתה המנוחה, אייקון אופנה אנדרה ליאון טאליהעורך הראשי לשעבר של ווג, שנפטר בינואר.

"חדשות גדולות …. עומד להיות סרט תיעודי על אנדרה ליאון טאלי ואני כאן ב-SCAD בסוואנה כדי לספר ויגנטים מ-30 שנות הידידות שלנו", כתבה פטרישיה באינסטגרם ב-20 במאי, יחד עם תמונה של עצמה יושבת מול מצלמה.

למרות שלא הצטרפה אליה חברתה, פטרישיה, מדיסון לא יכלה להיות מרוצה יותר מהתוצאה של חגיגת האירוסין שלה ושל ברט, ואמרה, "בכנות מסיבת האירוסין הזו הייתה 10/10", כשהיא שיתפה מצגת של תמונות שצולמו ב- האירוע.

ימים לאחר שהעזה את סוואנה, פטרישיה חזרה לאינסטגרם, שם שיתפה קליפ ממנו קסם דרומי ואמרה למעריצים ולעוקבים שלה שהפרקים החדשים יהיו "טובים".

"'Jello Shots' הם ברמה נמוכה… עונה חדשה של [Southern Charm] מתחיל ב-23 ביוני וזה הולך להיות טוב".

מדיסון וברט, שרכשו לאחרונה בית של 1.5 מיליון דולר בצ'רלסטון, מתכננים להתחתן בהמשך השנה.

"הרבה אנשים שואלים אותי מתי אני מתחתן. זאת אומרת, אני אתחתן איתו מחר", שיתפה מדיסון מוקדם יותר השנה באינסטגרם לייב. "אבל אני כן רוצה לפחות לוודא שהמשפחות שלנו יכולות להיות שם ולפחות ההורים שלנו. אז ה קסם דרומי צוות השחקנים לא יהיה בחתונה שלי רק בגלל שכמו שאמרתי, אנחנו עושים משפחה. וזה סוג של זה."

במהלך אותו מפגש מדיה חברתית, מדיסון אישרה שברט לא ייראה קסם דרומי.

"הארוס שלי לא יהיה קסם דרומי. אני שונא להגיד את זה. אבל אתה יודע, זה פשוט לא הקטע שלו. ולא רק זה, אני רוצה שזה יעבוד", הסבירה.

קסם דרומי עונה שמונה תעלה לראשונה ביום חמישי, 23 ביוני, בשעה 9/8c בבראבו.קישור מקור