למה הת'ר גיי "לעולם לא תסגור את הדלת" על ג'ן

חברים ותיקים הת'ר גיי ו ליסה בארלו נראה שתמיד מתנגדים עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי למרות ניסיונותיהם (התכופים) ליצור קשר.

בעונה שעברה, אחד מחילוקי הדעות ביניהם היה הטיפול ב ג'ן שאה, שהתמודד עם אישומים פדרליים לאחר שהואשם בהונאה. באותו זמן, נראה שליסה היססה לתמוך בה בזמן שהת'ר פתחה את זרועותיה כידידה.

בראיון עבור היוםהת'ר שיתפה את רצונה שעונה שלישית תהיה "כל מה שהעונה השנייה היה ללא צוות SWAT והאשמות הפדרליות".

למרות המפגש של העונה השנייה, שבה היא וליסה הלכו ראש בראש, הת'ר אמרה בתחילה שהיא "מקווה" לגבי היחסים ביניהם.

הת'ר הסבירה שהיא "תמיד בטראומה" לאחר הפגישות, והיא "אפילו לא יכולה לצפות בהם". בגלל זה, היא עדיין לא צפתה במפגש המחודש, למרות שהתוודתה שהיא "ממש ממש קשה [Lisa]ואני תמיד מתחרט על כך עמוקות".

היא חשפה שהיא וליסה אכלו יחד ארוחת ערב בעקבות המפגש, וליסה הביאה בקבוק מהטקילה שלה למעבדת היופי. באותו זמן, הת'ר הרגישה "ממש, אבל ממש מקווה שליזה ואני נוכל להגיע למקום נהדר שבו אנחנו באמת נהנים אחד מהשני".

"חשבתי שיש פתח כי היא פשוט הפילה את המיקרופון החם הזה מרדית [Marks]. הייתי כאילו, אם יש סיכוי, אם יש רגע שבו לפחות היא תזדקק לי, זהו זה. ראיתי את ההזדמנות שלי", אמר הכוכב.

לרוע המזל, האופטימיות שלה לא החזיקה מעמד. "אני יכול להקניט ששום דבר לא משתנה [about our relationship during season three]" היא חשפה.

בת ה-40 כינתה את ליסה "הכסף שלה", והיא התלוצצה, "היא מראה לי שאני לא בוגר רגשי, שיש לי חוסר ביטחון שורשי, שאני מופעל בקלות ושאני מאוים בקלות. כמה בני אדם קיימים ויכולים לחשוף את כל זה?"

הת'ר גם התייחסה לחברות שלה עם וויטני רוז אחרי טריילר של עונה שלוש הציע אינטראקציה פיזית בין הכוכבים.

הת'ר האמינה שמערכת היחסים שלה עם וויטני היא "בלתי ניתנת לשבירה וללא תנועה", והיא הוסיפה, "מעולם לא בגדתי בה, לעולם לא אבגוד בה, לעולם לא אראה את הטוב ביותר בה וארצה לחגוג אותה".

"כואב לי מאוד שהיא רוצה להתרחק ושהיא לא רוצה להיות חלק ממזג אוויר גרוע. אני יודע שזה היה כינוי שלילי, כאילו אנחנו סופת טורנדו מסובבת את האמת, אבל היינו סופות טורנדו ביחד. אהבתי להיות חלק ממזג אוויר גרוע, אבל אני גם אוהב אותה מספיק כדי שאם היא רוצה להיות לבד, זה בסדר", אמרה הת'ר.

בראיון קודם ל-Today, וויטני טענה שהחברות שלה עם הת'ר "השפיעה לחלוטין" על יכולתה להכיר את ליסה, שהיא כעת (לפי וויטני) החברה הקרובה ביותר שלה RHOSLC.

מה הת'ר חושבת על סטטוס ה-BFF של הקוסטרים? "איך זה קרה? מתי זה הפך לחלק מהפלטה שממנה ציירנו?" היא אמרה. "הייתי בהלם ומופתע, ואני עדיין סקרן לגבי זה."

ואז, הכוכבת הקניטה את ספר הזיכרונות החדש שלה, מורמון רע, שהוצג בטריילר. הת'ר הסבירה, "לא הבנתי עד כמה אני נאמן מאוד לאמונה שלא האמנתי בה יותר, ויותר מכך, למשפחתי ולחברים שלי שעדיין האמינו עמוקות. ניסיתי להבין איך לספר את הסיפור שלי בכנות, וגם לא לבגוד בכל מי שאני הכי אוהב".

היא הוסיפה, "נחש מה קרה? לא הצלחתי להבין. אז בגדתי בכולם וכתבתי את הספר. כתוצאה מכך אני ממש גאה בזה, ואני עומד מאחורי כל מילה. לא הייתי לוקח את הסיכון ומאתגר את היחסים עם האנשים שאני הכי אוהב אם זה לא היה נכון”.

"התקווה שלי היא שאנשים יוכלו להזדהות [the challenge of] כשאתה עוקב אחרי האני האותנטי שלך וזה בוגד באנשים שאתה הכי אוהב, מה אתה אמור לעשות?"

הת'ר גם דנה על ידידותה עם ג'ן, שהודתה לאחרונה באשמה וכעת ממתינה לגזר הדין.

במהלך העונה השנייה, הת'ר תמכה לשמצה בבת ה-48 אפילו כשהיא נחקרה על ידי שאר הקבוצה.

"זה מה שחבר טוב עושה. גם אם כל תא בגוף שלי היה כמו 'משהו לא בסדר'", אמרה הת'ר. "זה לא מה שאתה עושה כשהחבר שלך בצרות."

"לא תמכתי בג'ן ובתמימות שלה כמו שרק תמכתי בג'ן במסע שלה. … אם אני הולך להיות חבר של ג'ן כשהיא ערה ו-Queen ו-MVP, אני אהיה חבר שלה כשהיא ירדה, מודה באשמה ועומד בפני גזר דין. לעולם לא אסגור את הדלת בפני ג'ן שאה", הצהירה.

לאחר מכן פנתה הת'ר מרי מ' קוסבי, שיצא מהתוכנית לפני שדילג על האיחוד שלה. לדעתה של הת'ר, מרי "ממש קשה" עליה, אם כי הת'ר הודתה, "אני מתגעגעת למרי, והלוואי שהיא תופיע למפגש המחודש".

"ידענו שהיא לא נתנה כמו – לגבי אף אחד מאיתנו," המשיכה הת'ר. "כשזה הגיע, היא לא דאגה מפגיעה ברגשות, היא התכוונה לספר את זה כמו שזה. עד כמה שזה יכול להרגיש פתאומי ושוחק כשאתה מקבל מכה עם זה, אני מתגעגע לזה, אני כן."

"אני מסתכל אחורה על הפרקים עם הסצנות הקטנות שבהן יש לה את הרגעים שלה. היא דמות כל כך ייחודית שאני רוצה לראות מה קורה בחייה. מעולם לא הכרתי אותה לפני התוכנית, ואני עצוב שאיבדתי איתה קשר אחריה", המשיכה הסופרת.

למרות שהיה להם "קונפליקט גדול", התבכיין הת'ר, "זה די כיף שמרי לא מחבבת אותם".

הת'ר גם הקניטה את הטיול שלה לתאילנד לעונה השלישית של טיול עקרות בית אמיתיות Ultimate Girls, שהיה "קסום" אבל "קשה". היא הסבירה, "יש דברים קשים בלהיות בצד השני של העולם וגם להיזרק לדינמיקה עם שבע נשים אלפא חזקות".

בנוגע לטיול, הת'ר אמרה ש"נסיעה או מתה" שלה היו אלקסיה אצ'וואריה ו מריסול פאטוןאבל היו לה גם רגעים עם ג'יזל בראיינטוהיא "נאחזה ב פורשה [Williams] כמו גור כלבים."

"פורשה הייתה רק כוח שצריך להתחשב בו. כל כך כיף, כל כך מצחיק, כל כך חכם, כל כך בעל תובנות. היא פשוט מבינה את זה," אמרה הת'ר.

הת'ר הייתה הכי עצבנית לפגוש קנדיאס דילארד באסט: "חשבתי שקנדיאס תשנא אותי. פשוט חשבתי שהיא רק הולכת לקרוא אותי ולהשאיר אותי בצד הדרך של תאילנד, אבל הסתדרנו מצוין".

"אחד הלילות הראשונים [Candiace] הופיעה עבורנו והיא כישרון אמיתי. הייתי מהופנטת מקנדיאס", הוסיפה. "כשהתגרשתי, הייתי הרוסה. לא היה לי עתיד, ועכשיו אני בתאילנד עם כמה מהנשים הכי מצליחות, יפות ומוכשרות שיכולתי לדמיין, מכל רחבי אמריקה”.

הת'ר המשיכה ואמרה, "פשוט הייתי בפינה הקטנה שלי בעולם הקטן והקטן שלי, וחשבתי שאני לוזר ואין לי בשביל מה לחיות, אז כל מה שקרה בתאילנד, גם אם הם זרקו אותי ועשו לי סחרור. והקפאתי את החזייה שלי והכנסתי את היד שלי למים חמים אז הרטבתי את המיטה, זה לא משנה כי היא טובה פי מיליון ממה שחשבתי שאעשה”.

בסדרה של שאלות אש מהירה, הת'ר רמזה שוויטני דיברה הכי הרבה מאחורי גבם של אנשים, והיא גרמה ליותר דרמה מכל אחד העונה.

היא גם חשפה שמרדית' תמסור קבלות.

עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי עונה שלישית הופיעה בבכורה ביום רביעי, 28 בספטמבר, בשעה 9/8c בבראבו.

קישור מקור