למה ליסה רינה חיכתה 7 חודשים להלוויה של אמא לויס

קרדיט: MEGA, אינסטגרם

ליסה רינה נחשף בפרק של יום רביעי של צפו בשידור חי מה קורה שהיא השכבה לאחרונה את אמה באורגון. אבל למה היא חיכתה כל כך הרבה זמן?

לפני שהודתה שהיא עצבנית להופיע אנדי כהןתוכנית האירוח של לילה מאוחרת, ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חבר השחקנים הסבירה מדוע היא ומשפחתה, כולל בעלה הארי המלין ובנות אמיליה המלין ו דלילה המליןלא ערכה הלוויה עבור לויס רינה עד שבעה חודשים לאחר פטירתה.

"אני חושבת שמה שבאמת עזר לי זה שפשוט צריך להשכיב את אמא שלי בשבוע שעבר", שיתפה ליסה בפרק ה-3 באוגוסט של WWHL: After Show. "היא רצתה את זה [to take place at that time]."

לדברי ליסה, לויס לא רצתה שההלוויה שלה תתקיים בחודשי החורף כי קר מדי.

"באורגון, קר מאוד בנובמבר ודצמבר ומעורפל, והיא רצתה את זה בקיץ", חשפה ליסה.

אבל עבור ליסה, הצורך לחכות כל כך הרבה זמן כדי להשכיב את אמה היה קשה לבריאותה הנפשית.

"לחכות שבעה חודשים, אני חושב שהיה לי מאוד קשה, ועכשיו, לאחר שהנחתנו אותה, אני מרגיש הרבה יותר טוב. אני כן," היא אישרה. "שמנו אותה עם אבא שלי, וזה היה ממש יפה."

כאשר אנדי שאל את ליסה אם היא דיברה בהלוויה או לא, RHOBH כוכבת אישרה שכן ואמרה שגם בעלה וילדיה עשו זאת.

"כולנו עשינו זאת. הבנות עשו, הארי עשה זאת, כולם עשו זאת. זה היה כל כך יפה. אני רואה שיש ערך כזה בסגירה הזו. כי תארו לעצמכם… שבעה חודשים. זה יותר מדי ארוך. אז אני מרגישה הרבה הרבה יותר טוב", היא המשיכה.

ליסה שיתפה את זה כשזה הגיע לחזרה לסט של WWHLהיו לה כמה הסתייגויות.

"הייתי במקום כל כך מוזר. אני חייב להיות כנה, רק מההתחלה, מאז שאמא שלי נפטרה, הייתי במקום מוזר. זה היה מאוד טוב בשבילי. אני בעצם מאוד שמח שבאתי ועשיתי את זה. הייתי קצת עצבני. הייתי קצת כמו, 'אוי אלוהים, למה אני הולך לעשות את זה?' אני שמחה שעשיתי," הצהירה ליסה.

כמו כן, ביום רביעי WWHLליסה התוודתה שהיא מרגישה חרטה על הדרך שבה התייחסה לכוכבת לשעבר ליסה ונדרפומפ בתוכנית בעקבות התאבדות אחיה, מארק ונדרפומפ.

"אבל הוא נורא," היא אמרה. "אבל הוא באמת קשה, ועד שאתה בנעליים האלה אתה לא באמת יכול להבין אותו, אז אם הייתי יכול להציע אפילו יותר אמפתיה, הייתי עכשיו, בנעליים שלי."

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 תשודר ביום רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור