למה קייטי מלוני 'מאשימה' את Scheana עבור טום וראקל הוקאפ

קרדיט: ג'ן לורי / ג'קסון / MEGA, Shutterstock / יוג'ין פאוורס

קייטי מלוני לפי הדיווחים "מאשים" שיאנה שי על הרומן השמועות בין בעלה המנוכר, טום שוורץושלהם חוקי Vanderpump חבר לצוות, רקל לוויס.

בעקבות שלל דיווחים על התחרויות הרבות שהזוג החדש לכאורה היה מעורב בהן בעת ​​ביקור בקנקון, מקסיקו לרגל חתונתם של שיאנה ובעלה, כיום, ברוק דייויסמאמינים שקייטי לא רק חווה מתחים עם טום, אלא גם עם סקאנה, שלדעתה אחראי למערכת היחסים המדווחת של טום ורקל.

"רקל ושוורץ התחברו ב-100 אחוז במהלך החתונה של שיאנה", אישר מקור הפקה ל עמוד שישי ב-30 באוגוסט. כמו כן, "קייטי כועסת על שיאנה כי היא מאמינה ששאנה אחראית לחיבור של ראקל ושוורץ".

מכיוון שטום ורקל שניהם "סופר נוחים" ואפילו "קצת פסיביים" לפעמים, קייטי מרגישה שצד שלישי, הלא הוא שיאנה, היה חייב להיות מעורב בדחיפה קדימה של הרומן הפוטנציאלי.

"מי התכוון לעשות את הצעד הראשון?" שאל המקורב. "קייטי חושבת שהעידוד של סקאנה נתן לראקל ושוורץ אור ירוק לחקור קשר."

על פי הדיווח, קייטי "כועסת מאוד על המצב", לא בגלל שבעלה לעתיד לשעבר יוצא אולי, אלא בגלל שהוא מאמינים שהוא עושה זאת בקבוצת החברים שלהם.

"היא פשוט עצבנית בגלל שהוא החליט להתחבר לבחורה במעגל החברים שלהם", ציין המקורב. "היא מאשימה את סקאנה. "

בינתיים, מקור שני התעקש בפני האאוטלט שקייטי בעצם עודדה רומן בין טום לרקל. כפי שהמקורב שיתף, היא "שתלה את הזרע" ושיאנה "פשוט העביר את המסר".

"קייטי פרסמה את הרעיון בהתחלה. היא אמרה לשאנה, 'הם יהיו ממש חמודים ביחד'. שיאנה פשוט העבירה את המסר מאוחר יותר לרקל: 'קייטי חושבת שאתה ושוורץ תעשו התאמה ממש טובה ונתנה לה את הברכה'", קבע המקור השני.

"זה די מוזר שקייטי מכוונת את החרדה שלה לשאנה למרות ששאנה לא הסתדרה עם אף אחד", הוסיפו.

למרות שטום ורקל שתקו מאז החלו השמועות, טום התייחס לרגשותיו כלפי שלו כללי משאבה חבר לצוות בפרק ה-22 ביולי בפודקאסט של Scheana, שיאניגנס.

"הייתי כל כך מרותק לעולם הקטן שלי [when] הייתי נשוי – מעולם לא לקח לי זמן להכיר את ראקל", הודה. "היא תמיד הייתה מגניבה. פשוט אף פעם לא באמת לקחתי [the] הגיע הזמן להשקיע בה. זו דרך איומה לנסח את זה. אף פעם לא באמת נתתי לה הזדמנות. יש לה כל כך הרבה עומק ואופי. אני חושב שכתבתי אותה".

"יש לה כל כך הרבה עומק ואופי", הוסיף.

חוקי Vanderpump עונה 10 נמצאת כעת בהפקה וצפויה להקרנה בבראבו מתישהו בתחילת 2023.

קישור מקור