למה קשה לחזור מריב משפחתי

קרדיט: סינדי אורד/בראבו

תרזה ג'ודיצה התייחסה להתרחקותה מאחיה, שנמשכה חודשים ארוכים ג'ו גורגה וגיסה מליסה גורגה במהלך הופעה ביום שישי.

לפני שחושפת את החלק הכי טוב בנישואיה שלה לואיס רולסמגיב ל קלי ריפההתחזות למראה החתונה שלה, ושיתוף טיפים להורות עבור ריהאנהתרזה הסבירה מדוע כל כך קשה להתקדם מהריב המשפחתי שלהם והקניטה את העונה ה-13 הקרובה של עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי.

"אני מאוד גדולה בנאמנות וכבוד, ואני מרגישה שכשאתה חוצה את הגבול הזה, קשה לחזור מזה, במיוחד כשזה נעשה בטלוויזיה הלאומית", הסבירה תרזה בפרק ה-18 בנובמבר של E! חֲדָשׁוֹת. "יש לי חברים שלעולם לא יעשו חלק מהדברים שמשפחתי עשתה לי. כשזה משפחה, זה רק כואב עמוק יותר. זה כואב."

למרות שתרזה סבלה מהסתכסכות עם ג'ו ומליסה מוקדם יותר השנה, לקראת חתונתה ב-6 באוגוסט עם לואיס, יש לה כעת שתי גיסות חדשות, איתן היא מסתדרת מצוין.

"ורוניקה ניהלה את החתונה שלנו, אז אני לא יכולה לחכות שתראו אותה בספיישל החתונה והיא גם הייתה קצת [RHONJ], וג'ניפר היא גיסתי אחרת. היא קצת יותר ביישנית אבל אני אוהב את שניהם מאוד", הצהירה תרזה. "אין לי את ההורים שלי יותר, והם כל כך נהדרים אליי."

בעקבות דיווחים על מריבה סוערת עם הגורגאס במהלך הצילומים בסיום עונה 13, תרזה הודתה שהפרקים הקרובים היו "קשים" לצילום.

"זו הייתה עונה קשה מאוד עבורי", היא הודתה. "כשאתה צופה בעונה הזו, אני חושב שזה יגיד הכל."

תרזה אולי לא נהנתה לצלם RHONJהעונה הקרובה, אבל היא נרגשת שהמעריצים יראו את החתונה המיוחדת שלה.

"אני תמיד אוהבת להיות ייחודית ושונה מחוץ לקופסה", אמרה תרזה על היום הגדול שלה. "לואיס עסק איתי בזה, וזה מה שאני אוהב כי החתונה הראשונה שלי, [Joe Giudice] כל כך לא היה בעניין. בחרנו הכל ביחד, אז זה היה החלק הכיפי".

חודשים לאחר נישואיה, תרזה אמרה שהדבר הטוב ביותר בלהיות נשואה ללואיס הוא "להתעורר איתו כל בוקר, לבלות איתו כל יום… ופשוט [cuddling]וכמובן גם דברים אחרים."

"אני פשוט אוהב את האנרגיה שלו. שנינו מתחככים אחד על השני. האישה לשעבר שלו אמרה את אותו הדבר, שאנחנו כל כך דומים, ואפילו הילדים שלי אומרים את זה", הוסיפה.

כמו כן, במהלך הראיון, לאחר שאמרה שקלי "נראית כל כך טוב" ו"כמו שהיא יכולה להיות [her] אחות" כאשר התחזה למראה החתונה שלה לחיות! עם קלי וריאןתרזה הציעה כמה עצות לריהאנה, שאמרה בעבר שהיא רוצה להיות מהסוג שטרזה היא לארבע בנותיה.

"את כבר אמא מדהימה," אמרה תרזה לזמרת. "זה פשוט בא כל כך טבעי וקל. פשוט תמשיך לעשות מה שאתה עושה ופשוט תעריץ את התינוק שלך כל יום. צלם הרבה תמונות. אהבה אהבה אוהבת אותך, והריקוד הראשון שלי עבור רוקדים עם כוכביםדאגתי שבחרתי שיר של ריהאנה."

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 צפויה לעלות בבכורה בבראבו מתישהו בתחילת 2023.

קישור מקור