למה שטאסי שרדר

למה שטאסי שרדר "לא מוזמן" חוקי משאבה ליהוק לחתונה

למה רק שניים חוקי Vanderpump חברי צוות משתתפים שטאסי שרדר ו בו קלארקהחתונה של רומא?

בעקבות הטקס האינטימי ביום חמישי, מקורב מסביר מדוע סטסי ובעלה בחרו לשמור על חתונתם קטנה, עם מספר כוכבים לשעבר שלהם, כולל שיאנה שי, ג'קס טיילור, בריטני קרטרייט, קריסטן דאוטו לאלה קנטבשום מקום לא נראה.

"שטסי נאלצה לצמצם את רשימת האורחים שלה", אמר מקור Us Weekly ב-11 במאי. "נאלצו לבטל את ההזמנה של חלק מבני משפחתה, מחבריה וחבריה לשעבר, כולל Scheana."

לאחר שהגיעו לאיטליה ימים לפני כן, סטסי, בו ובתם בת ה-16 חודשים, הרטפורד צ'רלי רוז קלארקהצטרפו משפחה, כולל כל אחת מאחיותיהן, וחברים, כולל קייטי מלוני ו טום שוורץשהודיעה על תוכניות לגירושים, למסיבת רווקות ביום שלישי ולארוחת קבלת פנים ביום רביעי.

בינתיים, בחזרה בארצות הברית, שיאנה נסעה לניו יורק להקלטה חיה שלה Scheananigans פודקאסט, לאלה הייתה בנאשוויל בשבילה תן להם את לאלה לייב סיור, ובריטני וקריסטן בילו זמן אחד עם השני לקראת הטיול של קריסטן להוואי עם החבר אלכס מנש.

ג'יימס קנדי, טום סנדובל, אריאנה מדיקסו רקל לוויס גם נעדרו.

בחדשות אחרות, מעמדה של שטאסי כסופרת רבי מכר מוטל בספק לאחר שכוכבת הריאליטי לשעבר עלתה לעמוד האינסטגרם שלה עם סרטון שלה בוכה, והצהירה שספרה השני, Off with My Head: The Definitive Basic B-tch Handbook to Surviving Rock Bottomנחת ברשימת רבי המכר של הניו יורק טיימס.

"חרא קדוש. כבוי עם הראש שלי הוא רב מכר של הניו יורק טיימס!!! אוומייגוד. זה מרגיש ממש לא מציאותי להיות מזוהה פעמיים… ובבקשה תתעלם מהניידים. להיות בלונדינית זה תחזוקה גבוהה", כתבה שטאסי את הפוסט שלה, ונתנה בראש הספר הראשון שלה, השלב הבא בסיסי: The Definitive Basic Bitch Handbook.

כמו כן, עם הפוסט שלה, שטאסי כללה צילום מסך של הרשימה, שהכילה את המילה "גלריה" וסמל פגיון.

לפי רדאר באינטרנט, יש הסבורים שסטסי השתמשה בטריק מפוקפק כדי להגיע למקום שמונה ברב המכר מכיוון שהפגיון שנראה ברשימה שלה מצביע על כך שהכותבת עשתה את הרשימה כתוצאה מהזמנות בכמות גדולה. וכמו גאוקר הסביר, הזמנות בכמות גדולה יכולות להצביע על כך שהזמנות גדולות של הספר בוצעו על ידי "אלה שיש להם חלק בהצלחת הספר".קישור מקור