ליסה הוכשטיין של RHOM קוראת ללני על עריכתה מתוך הסרטון של מסיבת ליל כל הקדושים שלהם 2021 בה השתתפה חברתו קתרינה, ראה איך הוא מגיב

לני הוכשטיין מאשים את ליסה בדרישה לתמיכה מוגזמת

לני הוכשטיין טוענת פרודה ליסה הוכשטיין מבקש סכום "מופרז" של כספי תמיכה זמניים על רקע גירושיהם הסוערים.

ימים ספורים אחרי המנתח הפלסטי בן ה-56, שנתפס עם חברה קתרינה מאזפה בחודש מאי האחרון (שבועות לפני הגשת תביעת גירושין), האשימה את עקרות בית אמיתיות של מיאמי צוות השחקנים של מסיבות קשות ו"התעללות", הוא כיוון עוד יותר לאם של שני ילדיו על ידי הדגשת מה שלדבריו הוא בקשות שערורייתיות.

במסמכי בית המשפט שהושגו על ידי עמוד שישי ב-12 בינואר, לני מסביר שהגירושים המתמשכים שלו ושל ליסה כללו התדיינות משפטית על "הבקשות החד-גוניות והחוזרות" של ליסה ל"תמיכה זמנית מופרזת", למרות העובדה שלטענתו הוא "תומך במשפחה".

לני גם ציין שליסה המשיכה להתגורר באחוזת Star Island שלהם בשווי 52 מיליון דולר בחודשים מאז הפרידה ו"נוהגת ברכבי יוקרה כולל ריינג' רובר ורולס רויס", מה שגרם לכך שהוא נאלץ להוציא 455,000 דולר על הוצאות משק הבית. לה ולילדיהם, לוגן, 7, והבת אל, 3.

בנוסף לדרישות ה"מוגזמות" שלה, ליסה נלחמת בתנאי הקדם-היום שלה ושל לני, שחייב אותה לעזוב את הבית הזוגי תוך 30 יום מהגשת הגירושים של לני. היא גם האשימה את לני בניתוק כרטיס אשראי שבו השתמשה כדי לקנות חיתולים ואוכל לילדיהם.

"אם [Lisa] היה באמת זקוק לחיתולים ומזון לילדים קטינים, [Lisa] היה צריך לרכוש את אותו הדבר עם אפליקציית Insta-Cart הקשורה אליו [my] חשבון בנק", כתב במסמכי בית המשפט, והוסיף שליסה מרוויחה 30,000 דולר לפרק RHOM.

למרות שלני טוענת שליסה יש את המשאבים הדרושים לה כדי לקיים את אורח חייה, לא רק בשל משכורת הטווס שלה אלא גם בגלל הכסף שהוא נתן לה, הוא אמר שהיא הוציאה 9,000 דולר על פריטי מעצבים בשבוע אחד בלבד, וזה מה שגרם לו לשים להגביל את הוצאותיה ולהכריח אותה להחזיר את התיקים היוקרתיים בתמורה למזומן שהיא תוכל להשתמש עבור ילדיהם.

בעקבות שיתוף מסמכי בית המשפט האחרונים של לני, ליסה צצה בקטע ההערות של א אינסטגרם פוסט משותף על ידי אזור עקרות בית אמיתיותמכחישה שגבתה סכום שופע בכרטיסו עבור ארוחת יום הולדת עם חברים.

"לא בסדר. לני הבטיח שהוא ידאג לארוחת יום ההולדת שלי בזמן שהוא היה בחופשה עם המאהבת שלו באותה עת", היא הצהירה. "הוא החליט לבטל את הכרטיס למרות זאת, אז בסופו של דבר שילמתי על ארוחת הערב בעצמי באותו סוף שבוע. זה לא היה קרוב ל-20,000 דולר קרוב יותר ל-6K. הם גם חשבו שזה חמוד להגיש לי צו מניעה זמני שבו השופט פסק לטובתי ופיטר גם ביום ההולדת שלי".

RHOM ליסה הוכשטיין מכחישה חיוב של 20,000 $ לארוחת יום הולדת בכרטיס של לני

ואז, בהערה שנייה, ליסה הפריכה את הרעיון שלא תוכל לקנות חיתולים.

"זה לא קשור ליכולת שלי לקנות כמה חיתולים. זו העובדה שהוא ביטל את הכרטיס שמשמש לכל מה שקשור לילדים", היא חשפה. "זו הנקודה שהועלתה. אבל כמובן שהכותרות היו מטעות".

RHOM Lisa Hochstein על אי יכולת לקנות חיתולים

פרקים חדשים של עקרות הבית האמיתיות של מיאמי העונה החמישית מתחילה להזרים בכל יום חמישי ב-Peacock.קישור מקור