לני הוכשטיין נתפס על נישואי הצללת מיקרופון לוהטים

קרדיט: סת' ברווארניק/startraksphoto, אינסטגרם

אנדי כהן צפו בתצוגה מקדימה של רגע מזעזע מהעונה החמישית הקרובה של עקרות הבית האמיתיות של מיאמי בפרק של יום שלישי בערב של צפו בשידור חי מה קורה

בזמן שהצטרפו אורחים קייסי ווילסון ו דניאל שניידראנדי נתן לצופים מבט על רגע מיקרופון לוהט מזעזע שבו ליסה הוכשטייןבעלה המנוכר כעת, לני הוכשטייןאומר לחבר שבקרוב הוא יכול "להיות רווק" כיוון שהתלונן על נישואיהם של 12 שנים.

"אחרי השבועות האחרונים, אני רווק באופן רשמי", הודיע ​​החבר, בשם ויטו, למנתח הפלסטי בן ה-56.

"בעוד כמה חודשים, אולי גם אני אהיה רווק," השיב לני.

וכאשר ויטו אמר שהוא "שמע שיש כמו… בעיות", לני אישר שהבעיות שלו עם ליסה, בת 40, נמשכות ואמר שהסכסוך הזוגי ביניהם נדונה "כל הזמן".

"זה אותם דברים שתמיד היו," הוא הסביר, ואמר על השקפתה לכאורה של ליסה, "'אני עושה כל מה שאני רוצה מתי שאני רוצה, ואתה נשאר בבית, הולך לעבודה וחוזר'".

ואז, כשויטו אמר שהוא לא רוצה לראות את בני הזוג נפרדים, לני הצהיר, "אני כן."

בחדשות אחרות, צו איסור פרסום החברה של לני, קתרינה מאזפהבת 27, הגישה נגד ליסה, שבה האשימה את RHOM צוות השחקנים של הטרדה ובריונות, הודח.

במסמכי בית המשפט שהושגו על ידי עמוד שישי ב-6 בדצמבר, השופטת איאנה האריס אמרה שהיא לא מצאה "סיבה מוצדקת" בעתירה של הדוגמנית.

"לאחר בדיקה, הראיות שהוצגו אינן מספיקות על פי חוק פלורידה […] לאפשר לבית המשפט להוציא צו מניעה להגנה מפני אלימות במשפחה, חוזרת, היכרויות או אלימות מינית או מעקב אחר", נכתב בתיקתה ב-28 בנובמבר.

בעקבות הפיטורים, ליסה פרסמה הצהרה לדף שש.

"ביולי השנה, חברתו של בעלי המנוכר, קתרינה מאזפה, הגישה נגדי צו מניעה על סמך תצהיר, שלא הכיל דבר מלבד האשמות כוזבות ופיקטיביות נגדי", אמרה ליסה, והאשימה את קתרינה בניסיון "להציג את עצמה בתור קורבן" ו"להכפיש" אותה.

"למרבה המזל, השופטת ראתה דרך השקרים והתעלולים המרושעים שלה ודחתה את התיק", המשיכה ליסה.

לדברי ליסה, "הניסיון הלא מבוסס" של קתרינה להשיג נגדה צו מניעה היה "לא יותר מתעלול פרסומי זול" ודרך של לני "לשפר את מעמדו בהליך הגירושין".

"אני שמחה שעורך הדין שלי, ג'יין וינטראוב, חשף אותה כשקרת תחת שבועה ושזוכה לזכותי לחלוטין", הוסיפה. "עכשיו אני יכול להתמקד לחלוטין ללא הסחת דעת, במה שהכי חשוב – הילדים שלי."

ליסה ולני חולקים שני ילדים, ביניהם הבן לוגן בן ה-7 והבת אל בת ה-3.

בזמן שהוגשה בקשתה של קתרינה, ליסה אמרה לדף שש, "אני עובדת עם עורך הדין שלי על תגובה משפטית להאשמות המגוחכות שלה, שכולם יודעים שהן לא נכונות".

למרות שקתרינה הואשמה בגירושין של ליסה ולני, כאשר ליסה טוענת שהיא הייתה "עיוורת" כאשר לני הגיש בקשה לגירושין במאי ומיד פרסמה את מערכת היחסים החדשה שלו, קתרינה הכחישה כל דבר כזה.

"המציאות היא שגם לני וגם אני נפרדנו מבני הזוג שלנו לזמן מה ושניהם עוברים גירושים. הודיעו לי שליסה הייתה מודעת לחלוטין שהוא יוצא איתי", אמרה במאי.

עקרות הבית האמיתיות של מיאמי העונה החמישית מתחילה להזרים ב-Peacock ביום חמישי, 8 בדצמבר.קישור מקור