ליסה הוכשטיין של RHOM קוראת ללני על עריכתה מתוך הסרטון של מסיבת ליל כל הקדושים שלהם 2021 בה השתתפה חברתו קתרינה, ראה איך הוא מגיב

לני הוכשטיין פונה להוטת מיקרופון הודאה שהוא רימה

לני הוכשטיין כעת מתייחס לרגע ה-hot-mic השנוי במחלוקת שלו שנחשף לאחרונה ב- עקרות בית אמיתיות של מיאמי. בקטע האודיו, שהתרחש בזמן שלני עדיין היה עם אשתו ליסהלחש לאדם בשם ויטו שהוא עשוי להיות "רווק" בקרוב.

המנתח הפלסטי גם טען שהוא כבר לא שוכב עם אשתו כי זה יהיה "לבגוד" באדם ש"באמת אכפת לו[d] על אודות." לפי דבריו שלו, ליסה לא ידעה שזה קורה. בסצנה אחרת, לני ציין שהוא ישתמש בבית המשפט כדי לגרום לליסה לפנות את הבית.

עַל אינסטגרםבאמצעות צילום מסך מְשׁוּתָף מאת Queens of Bravo, לני הגיב לרגע המיקרופון החם שלו ונראה שהציע הסבר.

"מה שאני אומר זה שאני מבין את זה [Lisa] לעולם לא ימשיך הלאה והדרך היחידה היא כאשר בית משפט יפסוק על כך", כתב על רקע גירושיו האחרונים.

לאחר מכן הוא שאל (אולי רטורית), "אלא אם כן אתה חושב שאני צריך לתת לה את הבית?"

מעריץ מחא כפיים וכתב, "אמרת שאתה לא רוצה לבגוד במאהבת שלך עם אשתך. אני מצטער אבל זה היה קורע לי את הלב לתמיד. זה פשוט עצוב שהיה צריך להשפיל אותה בפומבי”.

בשלב זה, לני הציע התנצלות (למחצה) לפני שהטיל עוד צל על אשתו. "אני באמת מצטער על זה אבל הרגע הזה היה בהתהוות שנים", אמר. "הנישואים שלנו הסתיימו מזמן ו [Lisa] לא היה אכפת. הייתי רק האידיוט השימושי שמממן את אורח החיים שלה".

קרדיט תמונה: @lennyhochstein/אינסטגרם דרך מלכות בראבו

באחר אינסטגרם תגובה מְשׁוּתָף מאת קווינס אוף בראבו, לני הגיב למעריץ שכינה אותו "הקלישאה של להשיג אישה צעירה יותר" בעוד שיש לו כבר אישה "יפה" עם "שני ילדים מושלמים". האוהד הוסיף, "[I] מאחלת לך שתמצא את הדרך חזרה אליה."

לני הגיב אז, "אני מעדיף להיות לבד וחסר אהבה מאשר אי פעם להיות עם ליסה."

קרדיט תמונה: @lennyhochstein/אינסטגרם דרך מלכות בראבו

עקרות הבית האמיתיות של מיאמי עונה חמישית משודרת כעת ב- Peacock.קישור מקור