לני הוכשטיין של RHOM מגיש בקשה לגירושין מליסה, טרום-אפ?

לני הוכשטיין הגיש רשמית תביעת גירושין מאישה פרודה ליסה הוכשטיין בפלורידה ביום שישי.

ימים לאחר הפרסום עם חברה חדשה קתרינה מאזפההמנתח הפלסטי, בן 55, הגיש מסמכים לסיום 12 שנות נישואיו ל- עקרות בית אמיתיות של מיאמי חבר צוות השחקנים, בן 39, מצהיר כי נישואיהם "שברו ללא תקנה" ומאשר שאין תקווה לפיוס.

במסמכי בית המשפט שהגיעו לידי השמשלני טען כי "התגלעו חילוקי דעות בלתי ניתנים לפיוס בין הצדדים במידה שנישואיהם מופרעים ללא תקנה ואין תקווה נוכחית לפיוס משמעותי", והוא אישר כי יש לו וליסה הסכם ממון.

במהלך נישואיהם, לני וליסה קיבלו את פניהם של שני ילדים, הבן לוגן בן ה-6 והבת אל בת השנתיים.

"שני ההורים התחתנו זה עם זה מתוך כוונה מלאה להקים משפחה ולהיות הורים ביחד והם נהנים להיות הורים לשני ילדיהם", כתב לני בתיק שלו, וציין כי גם הוא וגם ליסה "נהנים משיתוף זמן משמעותי" עם הילדים שלהם.

לני גם טען שהוא וה RHOM הכוכב "הסכים לפרק את נישואיהם לפחות לפני חודש".

בהצהרה לדף שש בשבוע שעבר, לני אישר את תוכניות הגירושין, והודה כי הוא הכחיש בתחילה את פיצולם מכיוון שהוא ניסה "להגן על [his] המשפחה במהלך התהליך הזה".

"חיינו חיים נפרדים כבר חודשים וקיבלנו את ההחלטה להתגרש בחודש שעבר", הסביר. "זה היה אחרי שהתקבלה ההחלטה שהתחלתי לראות את קתרינה. זה משהו שליסה הייתה מודעת לו היטב לפני שזה קרה".

בינתיים, בהצהרה שלה, ליסה טענה ש"סנוורה" מהחדשות על הפיצול שלה ושל לני, ומקור קרוב אליה אמר שהיא לא "מודעת" להליכי גירושין כלשהם.

"היא לא מודעת ישירות לשום דיבור על גירושין אבל יכולה להניח את הכיוון שהוא הולך מכיוון שהוא לא הסתיר שום דבר. לא הוגשו לה שום מסמכים והיא לא הייתה מודעת שזה המצב והיא רק מתמקדת בילדיה", טען המקור.

"היא פשוט המומה מכך שבדפיקות לב הוא פשוט ינטוש את משפחתו", טענו.

לפני ההכרזה המפוצלת של לני, הוא וליסה היו לכאורה מעורבים ב"עימות" במועדון הלילה של מיאמי גאלה, שם ליסה לכאורה התעמתה איתו ועם "חברתו החדשה".

"כולם היו שם, ואכן היו להם מילים", שיתף מקורב. "נזרק משקה."

עקרות הבית האמיתיות של מיאמי עונה חמישית נמצאת כעת בהפקה וצפויה להתחיל בסטרימינג ב- Peacock מתישהו מאוחר יותר השנה.

קישור מקור