לסה טוענת שהעסק של סטנברי נמצא בפשיטת רגל

לסה מילאנו מוצל קרוליין סטנברי ביום רביעי בערב צפו בשידור חי מה קורה.

בעקבות ריב בטוויטר מוקדם יותר החודש, שבמהלכו בעלה של סטנברי, סרג'יו קרלוהאפילה על הפופולריות של קו היולדות שלה שכן היא טענה שהעסק של לזה מומן על ידי חברתם, לזה אמרה לה עקרות בית אמיתיות של דובאי העסק של שותפה לצוות היה ב"פשיטת רגל" תוך כדי דיון במסיבת האירוסין והנישואים שלה.

"זה מגיע ממישהו עם עסק שנמצא בפשיטת רגל. והיא משפיעה בת 50 אז אני לא מרגישה שכל מה שהדעה שלה לא משנה באמת", אישר לסה לגבי גוון העבר של סטנברי בפרק של ה-21 ביולי WWHL: After Show.

עם המפגש המחודש, לסה הזדעזעה המארח אנדי כהן כשהיא אמרה שהיא "ממש מתרגשת" לקראת ההקלטה.

"אני אשתמש בזה כמפגש טיפולי כי אני מרגישה כמו קבוצת החברים שלנו, אנחנו צריכים הרבה טיפול והרבה תיקון", הסבירה.

"ככה סינתיה ביילי ניגש לזה בכל עונה," ענה אנדי, והנהן בראשו עקרות בית אמיתיות מאטלנטה כוכב. "היא הייתה אחת מעקרות הבית הבודדות שבאמת ציפתה לה [it]."

במהלך השידור החי של WWHLLesa ענה על שאלה לגבי עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס כפי שאנדי שאל אם היא הייתה מתעמתת אריקה ג'יין לגבי הטיפול בה גרסל בובבנים, שאחד מהם היא קיללה ועוד אחד שהיכה בו, לו הייתה בקאסט.

"למעשה זה ממש טוב לראות אותה מורידה את שיערה, אבל בהחלט הייתי מתעמת איתה, ב-100 אחוז", שיתפה לסה.

באשר לדברים ששמעה על סטנברי, לסה אישרה ששמעה "הרבה דברים" לפני שנתנה בראש נינה עליההופעה האחרונה של WWHLשם טענה שהיא לא אמרה חצי מהדברים שלסה האשימה אותה בכך שאמרה עליהם RHODubai כוכב שותף.

"בשביל זה יש איחוד. אנחנו מורידים את הקבלות. 'מחבט גטו', אלו המילים שלי, אבל 'זבל', זה אומר אותו דבר. [And] היא אמרה יותר מזה," גילתה לסה.

גם על WWHL: After Showלסה אמרה שמותג הבגדים שלה, Mina Roe, למרות הערותיהם של סטנברי וסרג'יו, משגשג.

"ובכן ביונסה לבשה את הדברים שלי פעמיים, ואנחנו מכירים את אפקט ביונסה. אבל יש אפקט בראבו. זה היה מדהים, זה היה סופר חיובי אז אני חושב שמנהל הכספים [Richard Hall] שמח מאוד."

בעודה משיבה לשאלות בתוכנית האירוח המאוחרת, הודתה לזה שהיא "חשבה שזה מתאים" שאנל אייאן בהשוואה קרוליין ברוקס לצבוע והגיב אליו שרה אל מדאני הצללה על ההורות של ברוקס.

"אני אמא אז אני יודעת שזה אסור לשפוט אמהות אבל יחד עם זאת, אני מרגישה שהשנייה הגיבה בצורה מוגזמת אז אני לא בצד של אף אחד. אני חושבת ששניהם טעו", היא הודתה בתוכנית החיה.

לזה ענתה אז על שאלה לגבי מי לבשה שמלה טובה יותר למסיבת האירוסין של סטנברי.

"בהחלט עיאן", היא ענתה על חבריה לצוות, שלבשו שמלת כלה לאירוע. "כלומר, אם אתה מתכוון לקיים את אייאן במסיבת הרווקים שלך או משהו, אתה חייב להביא את זה."

גם בתוכנית, לזה וחברתה האורחת, סאטון סטראקהנשאלו אם הם חשים שנישואיו של סטנברי לסרג'יו יימשכו.

"אני מקווה. אני מאחל להם כל טוב ומקווה שזה יימשך. אני אוהב אהבה כל כך," השיבה לסה.

"אני לא יודע, הוא חמוד וצעיר," שיתף סאטון.

עקרות הבית האמיתיות של דובאי עונה ראשונה משודרת בימי רביעי ב-21:00 ב-Bravo.

קישור מקור