לקים היה 'קשה' לחיות עם קניה

קים קרדשיאן ו קניה ווסט הם גרושים רשמית, אבל הדרמה שלהם נמשכת. מוקדם יותר השנה, כמו ה מתעדכן עם הקרדשיאנים הכוכבת העמיקה את מערכת היחסים שלה עם קומיקאי פיט דיווידסוןהבעל לשעבר הפך יותר ויותר עמיד.

במרץ, הראפר עטור הפרסים הוציא קליפ מוזר, שהציג גרסת חימר של פיט שנקבר בחיים. קניה גם העלה כמה האשמות נגד הקומיקאי, כולל טענה שהוא חולה באיידס.

בראיון עבור הציר פודקאסט, דרך הוליווד לייףההורה החורג לשעבר של קים, קייטלין ג'נרשיתף שקניה היה "קשה מאוד" לחיות איתו.

"קימברלי עברה הרבה עם הבחורים שאיתם היא הייתה. אתה יודע? במיוחד קניה," אמרה קייטלין. "בחור מאוד מסובך. מאוד אהבתי את קניה, הסתדרתי איתו כל כך טוב".

קייטלין הוסיפה, "שנינו הסתדרנו נהדר ביחד. וגם, אפילו כשעברתי, הוא היה כל כך בצד שלי. אוהב את זה. אבל היה מאוד קשה לחיות איתו".

למרות שהמדליסט האולימפי "הסתדר" עם קניה במהלך מערכת היחסים שלו עם קים, קייטלין גם מחבבת את החבר החדש של קים פיט, והיא הציעה שהוא מתאים לה.

"הם הגיעו לפני כמה ימים, כי אמרתי לקים, 'אפילו לא פגשתי אותו עדיין'", חשפה קייטלין. "אז היא הביאה אותו ובילינו יחד כמה שעות כאן בבית. ושונה מאוד ממה שהיא הייתה יוצאת בדרך כלל".

לפי כוכב הריאליטי, פיט נמצא ב"180 מעלות בכיוון השני" מהסיבוכים של קניה. "אני מתכוון, קודם כל, [Pete] מתייחס אליה כל כך טוב… וכשהם היו כאן, קים כל כך שמחה. ולקים מגיע להיות מאושרת".

למרות שפיט לא הצליח להגיע קורטני קרדשיאן ו טרוויס בארקרבחתונה של איטליה, קייטלין עצמה לא הוזמנה.

מקורות ששוחחו איתם TMZ גילה שקייטלין לא הוכנסה לרשימת האורחים. בני הזוג רצו חגיגה קטנה ואינטימית, וקורטני לא הרגישה צורך להזמין את קייטלין (שהייתה נשואה לאמה במשך 22 שנים).

המקורבים שיתפו שקורטני לא מדברת עם קייטלין לעתים קרובות במיוחד, וזו הסיבה שהיא לא הרגישה מחויבות להזמין אותה.

בזמן שהקרדשיאנס חגגו את החתונה, לקייטלין הייתה חגיגה משלה. ג'יימי צ'דוויקנהג בצוות 'ג'נר מירוץ' של קייטלין, זכה במירוץ W Series בפעם החמישית ברציפות, וזכה בפרס בברצלונה.

"לנצח! לנצח! לנצח! לא משנה מה! 🥇", צייצה קייטלין בסוף השבוע.

לפי האאוטלט, קורטני וטרוויס מתכננים חגיגת חתונה באל.איי. נראה אם ​​קייטלין תצליח.קישור מקור