לקלי דוד של RHOC יש "הרבה לכלוך" על שאנון, גוונים תמרה

קלי דוד מצאה את עצמה במים חמים עם שניהם שאנון בידור ו שופטת טמרה אחרי היא ובעלה ריק לוונטל דנה בחיי המין של האחרון עם הבעל אדי שופט בפרק של אוקטובר בפודקאסט שלהם, המופע של ריק וקלי.

אחרי הראשון עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' חבר השחקנים אמר בתוכנית שהחבר של שאנון, ג'ון יאנסןשיתף מידע על החיים האינטימיים של הזוג עם ריק, ריק הודה שהוא מתחרט על כך שקרא לג'ון כמקור שלו – אך ציין שהחיים הפרטיים של טמרה ואדי צריכים להיות משחק הוגן לציבור.

"טעיתי כשבגדתי באמונו של ג'ון, אבל העובדה היא שתמרה ואדי דיברו על חיי המין שלהם בפומבי בתוכנית שלהם שוב ושוב. אז כדי שנזכיר מה [Eddie] אמר לג'ון על חיי המין שלהם – זה לא אמור להיות עניין גדול כי הם אלה שמעלים את זה", אמר ריק בסדרה שלו ושל קלי בתחילת החודש, באמצעות כָּבֵד.

לאחר מכן קרא ריק הודעה שקיבל ממאזין ברשתות החברתיות, שלא היה מרוצה מההערות של קלי בנוגע לבעיות שלה עם טמרה ושאנון.

"אתה שם [Shannon] וג'ון במצוקה רעה, עכשיו אתה מביך אותה וטמרה בפודקאסט שלך. לא מגניב בכלל", נכתב בהודעה שלהם.

לדברי קלי, שאנון בחרה לאחרונה לסיים את הידידות ביניהם, שנשמרה מאז יציאתה ממנה RHOC ביוני 2021. וכשזה מגיע למערכות היחסים הנוכחיות של שאנון עם טמרה ו ויקי גונבלסון, שהתואמו לאחרונה, היא לא משוכנעת שהם אמיתיים. במקום זאת, היא מאמינה שהם לראווה.

"קודם כל, שאנון היא לא חברה שלי בסדר? כשדיברתי עם שאנון, ניסיתי להשיג את ויקי וניסיתי להפגיש את טמרה בסדר? ושאנון לא רצתה שיהיה להם שום קשר איתם. פתאום עכשיו הם נזרקים לתערובת ועכשיו היא רוצה לדבר איתם כי זה הלחם והחמאה שלה", הסבירה.

לאחר שאנון "רוחה" אותה בעקבות התנצלותה על הדברים שריק אמר על ג'ון, קלי אמרה שהיא יודעת הרבה על שאנון שהיא עדיין לא חשפה.

"יש לי הרבה לכלוך על שאנון. הרבה", הזהירה. "לא אמרתי כלום, חוץ מזה בסדר, אולי דיברתי על האינסטגרם, למי אכפת אבל אני לא מדבר על מה שבאמת קורה בחייה, וזה בסדר, אז."

לגבי טמרה, היא הפסיקה לדבר גם עם קלי, מה שקלי מוצאת צבוע מאוד בהתחשב בתסכול שהיא השמיעה נגד שאנון לאחר שאנון הפסיקו לדבר איתה ועם ויקי בעקבות היציאות שלהם משלהן. RHOC.

"עצם הדבר שטמרה כעסה על שאנון, זה מה שטמרה עשתה לי", הצהיר קלי.

עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' עונה 17 צפויה להתחיל לשידור בבראבו בתחילת 2023.

קישור מקור