לרסה פיפן של RHOM על ביקורת על היכרויות עם מרקוס ג'ורדן

קרדיט: MEGA TheMegaAgency

לארסה פיפן היא מדברת אחרי שפגעו בפומבי על הרומן החדש שלה במשחק NFL בסוף השבוע.

לאחר שאדם ניגש אל עקרות בית אמיתיות של מיאמי חבר השחקנים והחבר שלה שדווח, מרקוס ג'ורדןבאצטדיון SoFi ביום ראשון בלילה, כאשר לוס אנג'לס צ'רג'רס התמודדו מול קנזס סיטי צ'יפס, לארסה, 48, פנתה לאינסטגרם, שם הסבירה את מערכת היחסים שלה עם בנו בן ה-31 של בעלה לשעבר סקוטי פיפןחברו לקבוצה לשעבר, מייקל ג'ורדן.

"היי לורה! זה מה שאתה עושה? אתה עם הבן של מייק? את אמא קרה, נכון? אתה קר כמו אמהות!" האיש נשמע אומר בסרטון ששותף על ידי חדר הצל באינסטגרם ב-21 בנובמבר.

אבל לאחר שהואשמה בכך שהיא לא מקושרת במאמצי הדייטים שלה, לארסה התבטאה נגד האיש במדור התגובות של חדר הצלהפוסט של ב- אינסטגרםוהסבירה שהיא מעולם לא הכירה את מרקוס כבנו של חברו לשעבר של סקוט.

"רק פגשתי אותו [three] לפני שנים מעולם לא הכרתי אותו או את משפחתו", אישר לרסה. "הייתי בן 21 ולמדתי בקולג' כשסקוטי שיחק באותה שנה [with Michael Jordan] ולא היינו חברים איתם כמו שכולם חושבים".

RHOM Larsa Pippen מגיב למרקוס ג'ורדן הקל

עוד במאי, בזמן שהופיע ב- Side Piece עם מליסה פייסטר בפודקאסט, לארסה דנה במערכת היחסים שלה עם סקוטי.

"אנחנו די מסתדרים כשזה מגיע לילדים שלנו ולדרך שבה אנחנו מגדלים את הילדים שלנו. אז אני חושב שמבחינת זה, אנחנו במקום טוב", שיתף לרסה.

"אני אוהב אותו. אני מרגישה שאני צריכה אותו," היא המשיכה. "כשאנחנו מדברים, אני תמיד אומר, 'אני אוהב אותך. אני מקווה שאתה בסדר.' אני תמיד אהיה שם בשבילו. אני מרגיש שהוא תמיד יהיה שם בשבילי. הבסיס שלנו היה מבוסס על אהבה אז אני צריך תמיד לחזור לזה. אנחנו מדברים הרבה… יותר מרוב הזוגות הגרושים כנראה. אנחנו שותפים להורים אותו דבר. אם אני צריך משהו ממנו כמו הילדים, אני מרגיש שהוא תמיד עושה את זה".

בספטמבר, בעקבות רומנים שמועות עם מספר גברים צעירים, כולל הארי ג'וסי25, בן סימונס26 ו מאליק ביסלי25, לארסה ומרקוס דלקו דיווחי היכרויות כשהם נצפו נהנים ממה שנראה כמו דייט זוגי בזומה של מיאמי.

עקרות הבית האמיתיות של מיאמי העונה החמישית מתחילה לשידור ב-Peacock ב-8 בדצמבר.קישור מקור