בראונווין ווינדהאם-בורק מ-RHOC טוענת שיש לה 2.9 אלף דולר ו

ל-RHOC Alum Braunwyn יש רק 2.9 אלף דולר, ראה כמה היא רוצה

בראונווין ווינדהאם-בורק טענה במסמכי בית המשפט שהוגשו לאחרונה כי היא אינה מסוגלת לפרנס את הילדים איתם היא חולקת שון בורק ויש לה רק 2,900 דולר לשמה.

חודשיים לאחר הגשת תביעת גירושין לאחר 23 שנות נישואים, הראשון עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' חבר השחקנים האשים את שון בכך שהפך ל"תוקפני יותר ויותר" כלפיה במהלך מאבק הגירושים שלהם, ובמקביל ביקש ממנו לשלם לה לפחות 10,000 דולר לחודש במזונות.

"אני מובטל. למעט שנתיים במהלך כמעט 23 שנות נישואינו, נשארתי בבית כדי לטפל בשבעת ילדינו. סמכתי על המשיב בכל ביטחון כלכלי מאז שהייתי בן 20. סמכתי על המשיב כדי לקבל את כל ההחלטות הפיננסיות במשך 23 שנים, ולמעשה נשמרתי בחושך בנוגע להיקף האמיתי של האינטרסים והנכסים העסקיים שלנו", טען בראונווין במסמכי גירושין שהגיעו לידי השמש האמריקאית ב-12 בדצמבר.

"לאחרונה, המשיב הפסיק לספק לי כל תמיכה ואני לא יכול לספק את התמיכה שלי או את תמיכת ילדינו. נאלצתי לסמוך על [a] בן משפחה שיסייע לעמוד בהוצאות המחיה הבסיסיות שלי ואפילו בהוצאות עבור ילדינו", המשיכה.

בהצהרת ההכנסות וההוצאות של בראונווין, היא אישרה לבית המשפט שיש לה רק 2,900 דולר במזומן ובחשבונות בנק, לפני שציינה שההוצאות החודשיות שלה עולות 25,750 דולר בממוצע וכוללות 10,000 דולר עבור השכירות שלה בניופורט ביץ'.

בינתיים, בראונווין אמרה שהיא מאמינה ששון מכניס 65,000 דולר לחודש עבור עבודתו כנשיא וכ-COO עבור חברה אחת ו-10,000 דולר לחודש משנייה.

לדברי בראונווין, היא ושון "נהנו מאורח חיים מהמעמד הבינוני העליון" במהלך נישואיהם, ועכשיו, היא לא מתקרבת ל"רמת החיים", נוהגת ב-Lincoln Navigator בזמן ששון נוהג ב"מכוניות מרצדס וב.מ.וו חדשות לגמרי".

"נסענו עם הילדים לאירופה, מיאמי, פורטו ריקו, ניו יורק ועוד הרבה חופשות באי", היא נזכרה במסמכיה. "היינו סועדים מדי שבוע במסעדות כמו מאסטרוס, חוויאר'ס ומרמלדה שבהן הצ'ק הממוצע שלנו עלה על $500.00. היו לנו שתי מטפלות ועוזרת בית במשרה מלאה. היה לי מאמן פרטי וסטייליסט שהיה מגיע לבית מדי חודש ועשה את השיער והאיפור שלי באופן קבוע".

"נהניתי א [shopping] תקציב וקנתה תיקי יד יוקרתיים", הוסיפה וביקשה לפחות 10,000 דולר מזונות ו-10,000 דולר נוספים עבור שכר טרחת עורך דין ומזונות ילדים עבור ילדיהם, כולל בלה, 22, רואן, 20, ג'ייקוב, 17, התאומים קידן וקורן, 9, קואה, בת 8, והייזל, בת 4.

בתגובתו להגשת הגירושין של בראונווין, ביקש שון מבית המשפט לשקול לפסוק לו מזונות תוך שהוא בודק את התיבה למזונות בן זוג שישולם לבראונווין והצהיר כי הוא חושב שהם צריכים לכסות את שכר טרחת עורך הדין שלהם.

בעוד שבראונווין ושון הסכימו לחלוק משמורת משפטית ופיזית משותפת, בראונווין אמר שיחסי ההורות המשותפת שלהם היו במגמת ירידה בחודשים האחרונים.

"עד לאחרונה, המשיבה ואני תקשרנו היטב לגבי הצרכים של ילדינו והיו לנו מערכת יחסים הורות משותפת מוצלחת", הסבירה. "הצלחנו לאמץ מערכת קינון שבה אחד ההורים נשאר בבית המשפחה עם הילדים בשבועות לסירוגין כדי לספק להם סביבה יציבה ועקבית. הסדר זה פעל היטב עד להמצאת המשיב עד לזימון ולעתירה בעניין זה".

בראונווין אמר אז ששון הפך להיות "תוקפני יותר ויותר" כלפיה, כמו גם חברתו האלמונית, שבראונווין האשימה ב"איומים עליי באמצעות טקסט, וכינתה אותי בשמות גנאי מאוד".

"אם כי, אני מקווה שהמשיבה ואני נוכל לחדש הסדר הורות משותפת טוב, שיתופי ותקשורתי, עד ואם זה לא יקרה, אני מאמין שזה עשוי להיות טובת הילדים להתגורר איתי בעיקר ולזכות בתקופות משמורת. זמן עם המשיב שבו נוכל לשמור על מגורים נפרדים וליצור סביבה בריאה יותר ופחות כועסת עבור הילדים", כתבה.

"הייתי מקווה שזו תהיה רק ​​תקופת מעבר שבה נוכל ללמוד להתקדם בקואופרטיב [and] בצורה ידידותית, "הוסיף בראונווין.

בראונווין ושון אמורים להגיע לגישור מטעם בית המשפט בינואר ולדיון שני בפברואר.

קישור מקור