מאוריסיו אומנסקי ובנות קבלו את תוכנית הריאליטי של נטפליקס

מאוריסיו אומנסקי הנחית תוכנית ריאליטי משלו בנטפליקס.

לאחר שכיכב לצד אשתו קייל ריצ'רדס על בראבו עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס ב-12 העונות האחרונות שלה, מאוריסיו לקח על עצמו תפקיד ב קניית בוורלי הילססבון נדל"ן חדש שיעקוב לא רק אחריו אלא גם אחרי בתה הבכורה של אשתו, פארה אלדג'פרי33, והבת הבכורה שהם חולקים, אלקסיה אומנסקי26.

ביום חמישי, ענקית הסטרימינג אישרה רשמית את הידיעה ב-a ידיעה לתקשורתואמר כי חברת הנדל"ן של מאוריציו, The Agency, שהתרחבה לאחרונה להולנד, והסוכנים והלקוחות שלה יתפסו את מרכז הבמה בסדרה החדשה שלה.

"מאוריציו, בנותיו פארה ואלקסיה, וקבוצת הסוכנים המוכשרת מדגישים את עולם הנדל"ן היוקרתי בלוס אנג'לס בהימור גבוה", נכתב בתקציר הסדרה.

בנוסף למשפחה ש RHOBH מעריצים צופים כבר יותר מעשור, קניית בוורלי הילס יכלול גם מספר חברי צוות נוספים, כולל סנטיאגו ארנה, בן בלק, ג'ואי בן צבי, ג'ון גראומן, ברנדון גרייבס, אלי לוץ רוזנברגר, מליסה פלאטו סוניקה וייד.

אולפני Spoke ו-Just Entertainment של Wheelhouse יפיקו את הסדרה, ועונת הבכורה שלה תכלול שמונה פרקים בני 40 דקות.

כפי ש RHOBH המעריצים אולי זוכרים, בעל תושב אחר, פול "PK" קמסליאישר שהוא עובד על תוכנית ריאליטי חדשה באפריל של שנה שעברה כשניסה ללהק את העונה הקרובה.

"חבר'ה, אני פותח סוכנות נדל"ן בלונדון," הכריז אז PK באינסטגרם. "רשת טלוויזיה גדולה בבריטניה חתמה לסקר את העסק החדש הזה, כסדרת ריאליטי בנויה. כל החברים שלי יהיו מעורבים, אבל יש לי בעיה… אני רוצה אחרת… אני לא רוצה את הסוכן הטיפוסי שלך, מכנסי קורדרוי, תצוגות מיושנות… אני רוצה אחרת!"

בעוד מאוריסיו, פארה ואלקסיה לא התייחסו ישירות לחדשות של פרויקט נטפליקס שלהם, אלקסיה לכאורה הקניטה את החדשות עם תמונה ששותפה בסטורי שלה באינסטגרם.

ל-RHOBH אלקסיה אומנסקי ואבא החורג מאוריסיו יש יום גדול לפני התוכנית של נטפליקס

קניית בוורלי הילס העונה הראשונה תעלה לראשונה בסתיו בנטפליקס.

קישור מקור