מאוריסיו אומנסקי מדבר על פיוד RHOBH של קייל ריצ'רדס וקתי

קרדיט: Vince Flores/Fayes Vision/startraksphoto

מאוריסיו אומנסקי מרגיש שהוא ב"מקום קשה" כשזה מגיע לאישה קייל ריצ'רדסבשר בקר מתמשך עם אחות קתי הילטון עַל עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס

לאחר שציינו שהנשים עדיין לא פתרו את בעיותיהן, ה קניית בוורלי הילס חבר השחקנים אמר שהוא עושה כמיטב יכולתו כדי להתרחק מהריב המשפחתי של קייל וקתי לפני שהסתכל אחורה לרגע שבו הוא נראה גבוה ב RHOBH ארוחת ערב יצוקה לאחר נסיעה להוואי עבור קמיל גרמרהחתונה של.

"זו עמדה מטורפת בשבילי להיות בה. ואני, אתה יודע, אתה בהחלט נמצא במקום קשה שם", הודה מאוריסיו בפניו. ET קנדה של המתח בין קייל וקתי ב-22 בנובמבר. "ואני חושב שנשארתי מחוץ לדינמיקה המשפחתית שלי, אתה יודע, מנקודת המבט הזו רק בכוונה. אני מניח שאני אצטרך לשמור את ההערות שלי."

כפי ש RHOBH המעריצים יזכרו, קייל וקתי סבלו מהתנגשות לאחר מכן ליסה רינה האשימה את קתי בסבלה מהפסקה "פסיכוטית" במהלך הטיול שלהם באספן, שבמהלכו היא איימה לכאורה להרוס לא רק את קייל אלא גם את כל משפחתו של קייל.

גם במהלך הראיון של ET קנדה, מאוריסיו הביט לאחור על RHOBH הטיול של צוות השחקנים להוואי, שבמהלכו הוא היה גבוה באופן ניכר במהלך ארוחת ערב קבוצתית עם כוכביו, כולל קייל, ליסה, טדי מלנקמפ, אדווין ארואייבו דורית קמסלי.

אם אתה צריך רענון על הרגע של העונה התשע, בדוק את הסרטון למטה.

"אלוהים. השתתפתי," התוודה מאוריסיו על הרגע המעורר צחוק. "היינו בהוואי. היינו שם בשביל העניין של קמיל. ואתה יודע, הייתה לנו הפסקה ארוכה, ואכלתי כמה בראוניז שהוכנו בשבילי על האי."

בעוד שמאוריסיו לא הרגיש כלום כשהוא נהנה קצת לשחות ולגלוש, זה פגע בו כשהתיישב ליד שולחן האוכל עם חבריו לצוות – וה RHOBH מצלמות.

"פתאום המצלמות נדלקו וכשהמצלמות נדלקו, כאילו זה פשוט פגע בי כמו שזה פגע בי חזק. הייתי בו היה בטלוויזיה וזה היה חי ואמיתי. וזה היה מצחיק", הוסיף.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 צפויה להיכנס לייצור בתחילת 2023.

קישור מקור