מאוריסיו אומנסקי עומד בפני משפט 2023 בתביעת אחוזה בסך 32 מיליון דולר

קרדיט: Media Punch/INSTARimages

מאוריסיו אומנסקי מכר אחוזה ענקית במאליבו תמורת 32.5 מיליון דולר בדצמבר 2015. ועכשיו, שבע שנים מאוחר יותר, עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס בעל ו קניית בוורלי הילס הכוכב נותר מסובך במאבק משפטי מבולגן על המכירה, שבמהלכו הוא הואשם בהונאת קונה פוטנציאלי.

לאחר הקשר המקצועי של מאוריסיו עם הקונה, מאוריסיו אוברפלדנחשפה בעקבות היפוך הנכס במרץ 2017, שהניב סכום עתק של 69.9 מיליון דולר, סם חכיםשהתבונן בבית מליבו במשך שנים, והמתווך שלו, איתן סגלהגיש נגדו תביעות נמשכות.

ב-12 בדצמבר, ה לוס אנג'לס טיימס חשף כי לאחר שהממשלה לקחה בעלות על הנכס והרשימה אותו למכירה בעזרתו של מאוריסיו במאי 2015, מאוריסיו התעלם לכאורה מהצעתו של סם, אשר בוצעה על ידי איתן, במקום הצעה מאוברפלד, פוטנציאלית משום שהוא ואוברפלד עבדו יחדיו. בזמן.

"התדינו בתיקי התנהגות בלתי הולמת של מתווכים רבים הקשורים לנכסי מגורים יוקרתיים במיוחד בדרום קליפורניה, אך מעולם לא נתקלנו במקרה ייחודי ומפחיד כמו זה שבו מעורב מר אומנסקי." ג'ניפר שאקורי ו אלן הארטיעורכי דינו של סם, אמרו בהצהרה ל"טיימס".

למרות שגם סם ואייתן הכירו את מאוריסיו לפני המכירה וסמכו על המתווך, הם מאמינים שהוא ביצע נגדם הפרה, וסם דורש לפחות 35 מיליון דולר פיצויים בתביעות המאוחדות שלהם נגדו.

מאוריסיו, שניסה לדחות את התיק, הציע הצהרה גם ל"טיימס".

"עם הצמיחה המהירה של הסוכנות וההשקה האחרונה של סדרת נטפליקס שלנו, יש לנו הרבה על מה להיות גאים ולהודות. עצוב אותי שאחרים מבקשים לצמצם את הצלחתנו על ידי חידוש חדשות ישנות על עסקה שנסגרה בשנת 2016. לא אתייחס לפרטי ההתדיינות המתמשכת אלא לומר שההאשמות שקריות ואני בטוח מאוד שננצח ," הוא אמר.

כפי ש RHOBH המעריצים אולי זוכרים, הבית נתפס על ידי פקיד ממשלתי אפריקאי עשיר תאודורו נגומה אוביאנג מנגה, המכהן כיום כסגן נשיא גינאה המשוונית, לאחר שהוא ומשפחתו היו יעד לחקירה בינלאומית של הלבנת הון. הוא רכש ממנו את אחוזת מאליבו קארן ראבשחברת ההפקה של משפחתו עמדה מאחוריה גלגל המזלב 2006.

לאחר שתאודורו הגיע להסדר עם הממשלה ב-2014, שלא הודה בעוולה, הוא הסכים למכור את נכסיו, כולל אחוזתו, תמורת לא פחות מ-32 מיליון דולר, שהיה שווי השוק ההוגן שלה באותה תקופה. ובהסכם הרישום שהממשלה ערכה עם מאוריסיו, המשרד שלו קיבל שישה אחוזי עמלה וכן את היכולת לייצג את הקונה, מה שאומר עמלה כפולה על המכירה.

אף על פי שאוברפלד, הבעלים המשותף של בונה בתים יוקרתיים, בסופו של דבר תפס את הנכס עם הצעה של 33.5 מיליון דולר, פוטנציאלית בשל "ידידותו הארוכה" ויחסי העבודה שלו עם מאוריסיו (מאוריציו היה חבר בחברה של אוברפלד), היפוך שלהם עלה שאלות בין מתווכים אחרים.

לאחר מכן, לאחר שנודע לטאודורו כי ייתכן שמאוריסיו ביצע את העסקה עם אוברפלד רק למען הרווח הפוטנציאלי שלו, ובכך הוריד את מחיר מכירת הבית, הוא דרש מאוריסיו להגיע לגישור וביקש פיצויים בסך 8 מיליון דולר.

למרות שמאוריסיו והסוכנות ניסו ליישב את המאבק על ידי הפיכת תביעה למבטח שלהם, Western World, החברה סירבה לשלם והאשימה את מאוריסיו ואת החברה שלו בהסתרת רשלנות פוטנציאלית והפרת חובות נאמנות וחובות סטטוטוריות.

לאחר שהגיע לפשרה לא ידועה עם חברת הביטוח, מאוריסיו עמד בפני תביעה מתאודורו ובסופו של דבר הסכים על פשרה קרוב לסכום הנאמן של ההצעה הגבוהה ביותר על הבית.

באשר לסם ואייתן, הם טענו בתביעות משלהם נגד מאוריסיו שאייטן אמר למאוריציו שסאם ישלם "באופן משמעותי" מלבקש, בין 40 ל-45 מיליון דולר. הם גם אמרו שהם לא הגישו את ההצעה בכתב כי מאוריסיו אמר להם שהבעלים לא מרוויח מהמכירה.

בסופו של דבר התקבלו חמש הצעות על הנכס, כאשר אוברפלד הבטיח את המחיר של 33.5 מיליון דולר בדצמבר 2015 לפני שקיצצה מיליון דולר מהמחיר כחלק מהנחה לתיקון.

לאחר שנודע לו שהוא הוכה על הבית, סם שלח לאוברפלד מכתב, והודיע ​​לו שהוא ישלם לו 8 מיליון דולר כדי לקנות את הצעתו. אבל לאחר שהמפתח דרש רכישה של 15 מיליון דולר, סם סירב.

רק שנים מאוחר יותר, באוגוסט 2018, לאחר שנודע לסם שמאוריסיו והסוכנות נתבעו על ידי חברת הביטוח שלהם, הוא נודע להונאה אפשרית והחל לחשוב שמאוריסיו כנראה מעולם לא העביר את הצעתו המילולית לתיאודורו.

בתגובתו להאשמות, מאוריסיו הכחיש שיש הצעה מילולית גבוהה יותר, ואמר שסם היה רואה דגל אדום בדלפק של 33.5 מיליון דולר אילו היה אומר באמת להעביר הצעה של 40 מיליון דולר – וגם לא היה רואה. חיכה כל כך הרבה זמן לנקוט בצעדים משפטיים נגדו.

נכון לעכשיו, הקבוצה מתווכחת על קבוצה של אימיילים שנשלחו בפברואר 2016 שעורכי הדין של אוברפלד מנסים להתרחק מהתיק – אבל שטוענים של פרקליטיו של סם יסייעו להוכיח שמאוריסיו ואוברפלד תכננו לחבור יחדיו מאז שמאוריסיו כבש. הרישום.

לטענת עורכי הדין של אוברפלד, המיילים הם תקשורת מוגנת של עו"ד-לקוח. ולפי מאוריסיו, הוא הסתבך רק לאחרונה בחברה של אוברפלד ביוני 2016. בינתיים, השופט מארק אפשטיין אמר בפסיקת קיץ שמסמכים הוכיחו שיש "תוכנית קונקרטית לפברואר 2016 לשותפות משותפת שהייתה זה מכבר ב- עובד."

למרות שעבודה משותפת בדרך שבה היו מאוריסיו ואוברפלד מותרת על פי חוק, כל הצדדים חייבים להיות מודעים לשותפות כזו.

"אדון. אוברפלד הוזמן להציע הצעה על נכס Sweetwater Mesa והגיש הצעה בתום לב על הנכס ללא כל ידיעה על הצעה כלשהי של מר חכים. הצעתו של מר אוברפלד התקבלה רק לאחר שהצעת קונה אחר לא יצאה לפועל. מר אוברפלד לא עשה שום דבר רע ובסופו של דבר יזכה במלואו בתיק זה", אמרו פרקליטיו של אוברפלד בהצהרה ל"טיימס".

מאוריסיו, אוברפלד והצדדים האחרים עומדים השבוע לגישור ולמשפט ב-2023 אם לא יצליחו להסדיר.

קישור מקור