מאוריסיו אומנסקי על הפיוס של קייל ריצ'רדס עם קתי

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

מאוריסיו אומנסקי עומד מהצד קייל ריצ'רדס אחרי העונה ה-12 מלאת הדרמות של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס.

כמו דברים בין קייל לאחותה, קתי הילטוןלהישאר מתוחים בגלל טענות חברו משכבר הימים ושחקן השותף של קייל, ליסה רינהשהושמע ביחס לאיומים של קתי על קייל במהלך נסיעת השחקנים שלהם לאספן, מאוריסיו חולק את מחשבותיו על הפיוס הפוטנציאלי של האחיות תוך שהוא מביע תודה לאשתו, שלדבריו "סללה את הדרך" לתוכנית הריאליטי שלו בנטפליקס. קניית בוורלי הילס.

"תמיד תמכתי בה במאה אחוז, לא משנה מה היא עושה", אישר מאוריסיו למארחים שותפים אדריאן ביילון-הוטון ו ג'סטין סילבסטר בפרק ה-22 בנובמבר של E! חֲדָשׁוֹת. "אם היא רוצה להתפייס, אני מת על זה. אם היא לא מוכנה להתפייס והיא צריכה להמשיך עם זה קצת, אני תומך בה באלף אחוז".

עם זאת, מאוריסיו גם מאמין שקייל "במאה אחוז" בימין בכל הנוגע לריב ביניהם, ואמר ל-Us Weekly באוקטובר שהסכסוך ביניהם היה "ממש קשה" לצפייה, במיוחד בשל העובדה שלא הכל נראה.

"אני מכיר הרבה מהדברים שמתרחשים ברקע, וזה לא בדיוק מה שמפרסמים שם. … בהיותי תומך בקייל, אני חושב שקייל צודק כאן במאה אחוז ללא עוררין."

לדברי מאוריסיו, הוא מאמין שאלמלא תפקידו המתמשך של קייל RHOBHהוא מעולם לא היה יודע כל כך הרבה על היותו חלק מסדרת ריאליטי, וגם לא בתם הבכורה, אלקסיה אומנסקיוהמבוגר ביותר של קייל, פארה אלדג'פרי.

"היא בהחלט סללה את הדרך לכולנו, ועכשיו אני זוכה לקצור את הפירות כי אני זה שזוכה להופעה עם הבנות שלי והילדים שלי", שיתף ב-E! חֲדָשׁוֹת.

ובאותו ראיון, פארה הודתה שכשזה מגיע להיות בתו של כוכבת ריאליטי, היא למדה הרבה בדרך, כולל "לא להילחם" ו"לא להעיף שולחנות".

"יש הרבה דברים שהייתי הולך בעקבותיה, והייתי עושה כמוה מאשר לא לעשות, הייתי אומרת", הסבירה.

קניית בוורלי הילס העונה הראשונה משודרת כעת בנטפליקס.

קישור מקור