מאוריסיו אומנסקי פונה לדורית שמועות, קתי עדכון

קרדיט: Milla Cochran/startraksphoto, Charles Sykes/Bravo

מאוריסיו אומנסקי הביט לאחור על הרגע בו נודע שהוא קשור רומנטית לחבר המשפחה והחברה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כוכב שותף דורית קמסלי תוך כדי הופעה בפרק של קרלוס קינגהפודקאסט של מוקדם יותר השבוע.

בנוסף לדיון קייל ריצ'רדסמראה סופר-סקסי לעונה 13, הסטטוס הנוכחי שלה עם אחותה קתי הילטוןו פארה אלדג'פריהחתונה הקרובה של קניית בוורלי הילס חבר השחקנים חשף את תגובתו הראשונית לשמועות ה"גסות" שקושרות אותו פול "PK" קמסליאשתו של.

"כששמעתי על זה, אני זוכר שאשתי נכנסה, יצאתי מהמקלחת, היא סיפרה לי על זה, ואני פשוט צחקתי. אני לא יודע מה להגיד או מה לעשות", הודה מאוריסיו בפרק ה-20 בדצמבר של מציאות עם המלך. "PK הוא אחד החברים הכי טובים שלי. כולנו מבלים המון ביחד, ואם אתה לא יכול לצחוק על הדברים שלך… אין סיכוי שאצליח לשרוד 12 עונות על [RHOBH]. אתה חייב להיות בעל עור עבה."

קייל יודע את זה ממקור ראשון, במיוחד לאחר שספג מריבה מבולגנת עם קתי בעונה 12, שהביאה לריחוק מתמשך של חודשים ארוכים ביניהם. עם זאת, לאחר שסיימה את הצילומים לפני חודשים, מאוריסיו אישר כי קייל "מסתדרת מצוין" כשהיא מתכוננת לחזור להפקה בעונה 13.

"היא לוקחת קצת חופשה נחוצה, היא נרגעת, היא מצמררת, היא במקום המאושר שלה, עושה הרבה הליכה, [and] להכניס את עצמה לכושר", גילה מאוריסיו. "אני אגיד לכם, כשתראו אותה, מעולם לא ראיתם קייל טוב וסקסי יותר מאשר בעונה הבאה. היא פשוט מתאמנת כל יום. היא בכושר כל כך טוב, ומנטלית, היא משתפרת בהרבה”.

ובכל זאת, כשזה מגיע למערכת היחסים שלה עם קתי, מאוריסיו אמר שהוא לא חושב שהם "עדיין השלימו".

"[I] לא יודע אם הם ירצו, הם לא. ברור שיש לנו כמה חתונות לתכנן. אז אני מקווה שנוכל להיות כל המשפחה ביחד לכל האירועים המשפחתיים הקרובים", היא המשיכה והוסיפה כי "ייתכן מאוד" שפארה ו אלכס מנוסהנישואין הקרובים יוצגו בעונה השנייה הפוטנציאלית של קניית בוורלי הילס.

כי רבים הרגישו שהבנות של מאוריסיו וקייל, כולל פארה ו אלקסיה אומנסקי, היה לו יתרון גדול בנדל"ן בשל ההיסטוריה של מאוריסיו והמשרד הסופר-מוצלח, נפוטיזם נדון לעתים קרובות. ולמרות שזה אולי לא הנושא הכי קל לטפל בו, מאוריסיו העריך את האותנטיות של ילדיו בזמן הצילומים.

"אני חושב שאחד הדברים היפים ביותר שהם עשו היה להראות את האותנטיות שלהם. הם היו פגיעים", ציין. "אני חושב שכולם היו פגיעים, אבל ברור שזה התחיל איתם, ואני חושב שזה מה שהופך את אחת מהתוכניות האלה לתוכנית נהדרת ולתוכנית מבדרת לצפייה – הפגיעות הזו לעשות את הטעויות. זה לא מושלם של כולם. זה לא נהדר של כולם."

בעוד מאוריסיו אהב לקבל את ההזדמנות לצלם תוכנית ריאליטי משלו עם בנותיו, שכולן הוא ראה כ"האהובות עליו", הוא הודה ששמע על הרומן והאיפור של הבת אלקסיה עם חבר לקאסט ג'ואי בן צביהיה "מוזר בהחלט".

"אני לא אשקר, זה לא נוח," הוא שיתף. "זה מוזר, במיוחד לראות את זה. אבל באותה מידה, זה אחד הדברים שגרמו לנו להיות קרובים וחזקים יותר. הרבה פעמים, הורים וילדים לא מדברים על דברים. אתה נמנע משיחות מסוימות כי הן לא נוחות, ואחד הדברים שטלוויזיה הריאליטי והתוכנית הזו עשו הוא אילצו אותנו לנהל שיחות לא נוחות. וכאשר יש לך את השיחות המאולצות האלה, אתה בעצם מתקרב הרבה יותר".

כמו כן, בפודקאסט, מאוריסיו פירט את ההשתקפות העצמית שנכנסת להיות כוכב ריאליטי.

"אתה למעשה, בפעם הראשונה בחייך, צופה במי אנשים אחרים רואים אותך. ובגלל זה כל כך הרבה בעיות [arise on] טלוויזיה בריאליטי", הסביר. "יכול להיות שאתה לא אוהב את עצמך. אתה חושב שאתה אוהב את עצמך, אבל ברגע שאתה צופה בעצמך בטלוויזיה, אתה באמת מבין, חכה שנייה, אני לא אדם גדול".

קניית בוורלי הילס העונה הראשונה משודרת כעת בנטפליקס.

קישור מקור